Welcome to Incels.is - Involuntary Celibate Forum

Welcome! This is a forum for involuntary celibates: people who lack a significant other. Are you lonely and wish you had someone in your life? You're not alone! Join our forum and talk to people just like you.

Based Lithuanian language thread for hating femoids in lithuanian. Nekenčiam bobų

moterys yra visi tualetai


i used google translate for this
 
Blet noriu pist, jaunai mergai į klyną įsmeigt

Yotsugi
 
Senos bobos yra šūdas, net nusiperst dėl jų neverta
 
Vien kūrvos visur, ir dar senos, kad puolantys rusai šitą lanzbergoidinę litchujaniją
 
kada iseisime isgerti alaus biciuli
 
kada iseisime isgerti alaus biciuli
Kada nors (ir ne alaus, negeriu yto, alus man kaip bobos -šlykštu). Jeigu kokią gražią rudens dieną išlysiu autsaidmaxxint, tai bus pasaulinės reikšmės įvykis
 
Can you understand Sanskrit?
 
Nu nx koks šūdas, visur vien bjaurios bobos
 
Lietuva - lietuviams, žydam- židinys
 
Kažkas nupirkit man kebabą, ačiū.
 
kemosiuku pasaulelis
 
How do I say “based” in Lithuanian?
No single word of so everyday usage for that
Geriau sėdėsiu ir smaukysiu, nx senas bjaurias bobas, nx lanzbergoidinę litchujaniją, tegul puolantys rusai...
 
Arba duoda man jauną gražią vaidilutę, arba nx tą lanzbergoidinę litchujaniją, tegul rusai sutrypia
 
Foidit hevonvittuun
 
how old are you bro
 
Šlykštu bobos nx blet nekenčiu, debilai jobani blet "reik tau normalios bobos", nx man reik normalios bobos, šūdas normalios bobos, reik priplaukusio sutvėrimo, nežmogišku protu. Blet nekenčiu bobų
 
Blet kaip nekenčiu bobų, šlykštynės, dėl senų ir bjaurių bobų net nusipęrst neverta
 
nekenčiu senų bobų
 
aš tiesiog noriu plaukų
 
mano penis 12 centimetrų
 
Vaikšto blet pasikėlusios,veidą paslepia po dažais ir galvoja,kad modeliai.Žemesni nei 180 net nesiartinkit,o pasiūlyt gali tik savo prapistą pyzdą
 
Sutikai bobą - ir duok į snukį, jei dabar nėra už ką - atsiras vėliau
 
Nusmaukiau bybį, ir nachui tos bobos
 
I dun understand :feelstastyman:
I dun understand :feelstastyman:
 
Šūdas bobos, apsivėmumui tik, nekenčiu blet
 
Based language
 
Kurva kurva blet blet
 
Aina nachui senos bobos, bybį dėjau
 
Why does the Lithuanian language suck like the shit hole Lithuania?
 
Is no suck, is good inflectional and comfortable to use
Still shitty language confined to a small shit hole nation whose name is hardly known by majority of people on earth.
 
Still shitty language confined to a small shit hole nation whose name is hardly known by majority of people on earth.
Lithuania shithole, language is best thing of this place
 

Users who are viewing this thread

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top