Welcome to Incels.is - Involuntary Celibate Forum

Welcome! This is a forum for involuntary celibates: people who lack a significant other. Are you lonely and wish you had someone in your life? You're not alone! Join our forum and talk to people just like you.

Based Lithuanian language thread for hating femoids in lithuanian. Nekenčiam bobų

Šiandien pamačiau Stacy ir jaučiausi tokia prislėgta
 
Šiandien pamačiau Stacy ir jaučiausi tokia prislėgta
You sound like trannymaxxer now, those last two words are of feminine gender
 
Lithuanian grammar is ridiculously complicated, right?
Found good idea somewhere, that agglutinative and fusional languages are hard to learn at start, but when learned - everyhing so easy and simple
 
Found good idea somewhere, that agglutinative and fusional languages are hard to learn at start, but when learned - everyhing so easy and simple

mane sumušė femoidas

Does that make sense
 
mane sumušė femoidas

Does that make sense
Now this good. "Femoidas" is of masculine gender, but it ok, when talking about creature
 
bybį dėjau blet
 
Jobtvajmat kokie gražūs tie kemošiukai. Tai ne šlykščios niekam tikusios 3d bobos

Driukgrai
 
- Dukrele, šis vaikinas juk šlubas ir dar našlaitis. Netekėk už jo...
- Gražuolis ar turtuolis man nereikalingas!
- Dukrele, aš ne apie tai.... Pasigailėk vaikino, jam gyvenimas ir taip jau atseikėjo.....
 
Kas nori pist? Aš noriu, bet tik gražias bobas
O susmirdęs žydiškas ožys rabinovičius čiulpia bybį užpakalniui
 
Cyka blyat. Kurva.
Blyat blyat. Eto tsirk.
 
9
You are lucky, that's a beautiful city
Not worst possible, but is to small for finding very rare exceptional cute adorable loli waifu of culture
 
Not worst possible, but is to small for finding very rare exceptional cute adorable loli waifu of culture
At least you don't have to deal with the degeneracy of the big cities..
 
女はダメですね
 
At least you don't have to deal with the degeneracy of the big cities..
I dont care if gays marching in streets. Just give me cute lolis
 
Sounds like a bretty funny language tbh ngl :-DDDDDDDDDDD
"Boba" is rude word for female. It has no animalistic flavour, but it's narrower original meaning is old femoid (also rude), so its even more rude to call all of them like this
 
"Boba" is rude word for female. It has no animalistic flavour, but it's narrower original meaning is old femoid (also rude), so its even more rude to call all of them like this
Funny cause "boba" in Portuguese means "silly" in its feminine form. When referring to a woman the word would be in that form.
 
Norių pist dramblį

Drambl
 
bybį dėjau nekenčiu bjaurių bobų, femcelės nx, kūrvas reikia vežt runkelių ravėt
 
lithuanin seems fun tbh
 
šlykščios bobos yra
 
Kūrvynas blet, jobanos išgamos bybiam čiulpt. Į Sibirą bobas
 
Ką galima pasakyt? Bobos yra šūdas. Ir nx visus debilus katrie tam nepritaria
 
Kūrva tu boba tu nx šlykšti, negaliu žiūrėt
 
Čadų prakruštos bobos, aikit jūs visos nachui
 
fu kokios negražios bobos
 
nx blet žydai jobani
 
Kūrva nekenčiu bobų blet, kūrvos tik pisimui tetinka, o negražios bobos vapšie šūdas
 
Aš nekenčiu moterų
 
I want to go to lithuania some day to get mogged and hate myself even more
 
vyriškas lytinis organas
 
Geras thread'as. Aš irgi nekenčiu bobų. Galėtų Lietuvoj būt gražių azijiečių, tpfu ant lietuvių.
 
Geras thread'as. Aš irgi nekenčiu bobų. Galėtų Lietuvoj būt gražių azijiečių, tpfu ant lietuvių.
Mačiau prieš kelis metus wilniuj gražią, ale kad kūrva buvco išsidažius ir ėjo susiraukus. Šūdo gabalas turtingiem šmotam betabuxxint
 
Jei šianakt nesusimausiu, tai rytoj pisiu gerą apie volcelius, arba apie bybio čiulpimą

kūrva nekenčiu bobų lr lanzbergo
 
negražios bobos aikit nx
ir visos aikit nx, kūrvos čado
 
Over for lithuaniacels
 
Kūrva kai nekenčiu bobų.Šlykštūs parazitai gyvenimą nuodija
 
nemėgstu bobų
 
Aš nekenčiu moterų
 
Šiknon viską, jobana lanzbergoidinė litchujanija
 

Users who are viewing this thread

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top