Welcome to Incels.is - Involuntary Celibate Forum

Welcome! This is a forum for involuntary celibates: people who lack a significant other. Are you lonely and wish you had someone in your life? You're not alone! Join our forum and talk to people just like you.

Polski incels.co megathread

needsolution

needsolution

Visionary
★★★★★
Joined
Jul 24, 2019
Posts
20,048
Zaakceptowany przez moderatora polski megathread, można postować tutaj wszystko w języku polskim, cokolwiek kto chce, memy, muzykę, artykuły dotyczące czarnej pigułki, społeczności inceli, a także ogólna dyskusja w polskim języku o wszystkim i o tym jak chujowo jest w naszym kraju.
Wołam wszystkich znanych mi tutaj obywateli cebulionu: @WawelDragon1683 (byłeś aktywnie zainteresowany tym więc proszę), @TheNEET @PolishMisanthrope @Stulejarz @ThouShallObeyKing @Bourbon @ForlornOne. Jeśli kogoś pominąłem to przepraszam, kojarzę jeszcze jednego polszaka ale kompletnie wypadł mi jego nick z głowy.
350px Between abusives



chujowe artykuły, odradzam czytać, chyba że ktoś chce się wkurwić.

Other incels who are intrested in polish kurwa language are welcomed.
 
bro im your neighbor am i welcome?
 
bro im your neighbor am i welcome?
of course if u want to learn some of our language
oczywiście jeśli chcesz nauczyć się trochę naszego języka
 
all polski cels exposed :feelstrash: :feelshaha:
 
ja tez polak nie myslalem ze tyle polakow tu jest
 
ja tez polak nie myslalem ze tyle polakow tu jest
Polska to dość duże źródło inceli ze względu na to jak przejebane jest tutaj na rynku matrymonialnym, wygórowane standardy a także biede i wysokie położenie kobiet.
Przepraszam, że pominąłem, nie wiedziałem.
 
do you drink Kubus? i have the banana flavour next to me right now
 
Polska to dość duże źródło inceli ze względu na to jak przejebane jest tutaj na rynku matrymonialnym, wygórowane standardy a także biede i wysokie położenie kobiet.
Przepraszam, że pominąłem, nie wiedziałem.
mieszkam w uk, jako immigrant z polskim accentem i z podczlowiecza morda nie mam zadnych szans, jak w polsce tez jest popierdolonie to juz wogole, juz przestalem mylec o ascencji hahaha,

nie ma sprawy spoko
 
Eyiutc jet yi87 etyuiiii dfhjkk!!
 
mieszkam w uk, jako immigrant z polskim accentem i z podczlowiecza morda nie mam zadnych szans, jak w polsce tez jest popierdolonie to juz wogole, juz przestalem mylec o ascencji hahaha,

nie ma sprawy spoko
gdzie mieszkasz? spadam do UK za miesiąc, do Manchesteru bo ciotka tam mieszka to z mieszkaniem nie bedzie problemu i pokoj za darmo to bajka bo ceny wynajmu małe nie są. Asencja nie istnieje według mnie.
View attachment 143847
kurva blyat @Napoleon de Geso what do you think of poland
 
gdzie mieszkasz? spadam do UK za miesiąc, do Manchesteru bo ciotka tam mieszka to z mieszkaniem nie bedzie problemu i pokoj za darmo to bajka bo ceny wynajmu małe nie są. Asencja nie istnieje według mnie.
na samym poludniu, najgorsze miejsce bo sami angole wokolo, ale przynajmniej spokojnie jest
 
na samym poludniu, najgorsze miejsce bo sami angole wokolo, ale przynajmniej spokojnie jest
w Manchesterze pewnie dużo ciapaków będzie, liczę że jakoś ustrzele jakąś imigrantkę ale to tylko marzenia.
Jaka robota? fizyk czy coś wyżej?
 
gdzie mieszkasz? spadam do UK za miesiąc, do Manchesteru bo ciotka tam mieszka to z mieszkaniem nie bedzie problemu i pokoj za darmo to bajka bo ceny wynajmu małe nie są. Asencja nie istnieje według mnie.


Wątpię, czy ktokolwiek przetłumaczyłby to w Google, ale nie miałbym nic przeciwko spotkaniu z tobą, człowieku, ponieważ prawdopodobnie nie jesteśmy pewni, ponieważ znamy się tylko przez kilka tygodni.
 
w Manchesterze pewnie dużo ciapaków będzie, liczę że jakoś ustrzele jakąś imigrantkę ale to tylko marzenia.
Jaka robota? fizyk czy coś wyżej?
student jeszcze, proboje sie zalapac na jakis staż, musze kase zbierac na operacje plastyczne, zwlaszcza na obnizanie linii wlosow by pozbyc sie tego przekletego norwood 2, ciekawe jak to pojdzie
 
Wątpię, czy ktokolwiek przetłumaczyłby to w Google, ale nie miałbym nic przeciwko spotkaniu z tobą, człowieku, ponieważ prawdopodobnie nie jesteśmy pewni, ponieważ znamy się tylko przez kilka tygodni.
hahaha ty czech?
 
kołp
nie ma języka polskiego dla twojej twarzy
 
no cóż, ukraiński, dlatego rozmawiam z tobą sąsiadem. Ponieważ twój kraj zabrał milion Ukraińców.
wszyscy slav brothers
kołp
nie ma języka polskiego dla twojej twarzy
kołp lub sznur
student jeszcze, proboje sie zalapac na jakis staż, musze kase zbierac na operacje plastyczne, zwlaszcza na obnizanie linii wlosow by pozbyc sie tego przekletego norwood 2, ciekawe jak to pojdzie
to samo chciałbym zoaszczedzic na implant brody i kości policzkowej, dwa najwazniejsze dla mnie. nw0 tutaj ale pewnie tez zaczne lysiec jak wszyscy u mnie
 
ale ruskich trzeba rozpierdolić
zależy, przynajmniej mamy wokół siebie kulturę, ale powoli degeneraci infiltrują wszystko. Przynajmniej sytuacja imigracyjna w Polsce jest dobra, czy spotkałeś tam jakichś Ukraińców?
 
boże polskie artykuły o incelach są takie przyjebane, jeszcze gorzej niż na zachodzie
 
zależy, przynajmniej mamy wokół siebie kulturę, ale powoli degeneraci infiltrują wszystko. Przynajmniej sytuacja imigracyjna w Polsce jest dobra, czy spotkałeś tam jakichś Ukraińców?
tak pewnie u mnie w mieście jest ich dość sporo, większość jest spoko, nawet dziewczyny są, ale bez urazy są strasznymi materialistkami
 
tak pewnie u mnie w mieście jest ich dość sporo, większość jest spoko, nawet dziewczyny są, ale bez urazy są strasznymi materialistkami
materialistki to błogosławieństwo
 
materialistki to błogosławieństwo
nie mam zbyt dużo hajsu to niezbyt
boże polskie artykuły o incelach są takie przyjebane, jeszcze gorzej niż na zachodzie
nie moglem znalezc tego jednego co najbardziej mnie wkurwil jak jakas laska o naszych czarnych duszach pierdolila i byla tam konkluzja czy trzeba nas spalić czy reformować

szto ty, ja nie gavarit pa rusku
dokladnie, ruscy to mongoly nie slowianie
ja ich nie lubię przez cs:go co nawkurwiali mnie przez tysiące godzin
 
Połowa mojej dzielnicy to teraz ukraińcy. Zaraz już w ogóle polaków tu nie będzie.
To wcale nie jest dobre, ale do cholery, czułbym się znacznie lepiej, gdyby Polska zalała mój kraj niż inni ludzie, którzy nawet nie dzielą słowiańskiej kultury jak my. Nawet kultura europejska.
 
To wcale nie jest dobre, ale do cholery, czułbym się znacznie lepiej, gdyby Polska zalała mój kraj niż inni ludzie, którzy nawet nie dzielą słowiańskiej kultury jak my. Nawet kultura europejska.
dużo słyszałem że większość ukraińców nas nie lubi i że to białorusini są bardziej przychylni do nas, mi to bez różnicy, niestety nasze kraje bogate nie są i jest ciężko tutaj na wschodzie.
 
To wcale nie jest dobre, ale do cholery, czułbym się znacznie lepiej, gdyby Polska zalała mój kraj niż inni ludzie, którzy nawet nie dzielą słowiańskiej kultury jak my. Nawet kultura europejska.
Lepiej ukraińcy niż afrykańczycy czy araby ale i tak to nie jest dobra sytuacja. Globalizm zaraz rozpierdoli wszytskie kraje.
@Johny.speiz @starystulejarz to tez polacy chyba
 
Last edited:
Lepiej ukraińcy niż afrykańczycy czy araby ale i tak to nie jest dobra sytuacja. Globalizm zaraz rozpierdoli wszytskie kraje.
Zgadzam się z tobą, ale problemem twoich krajów są ludzie idący do „American Western Dream”. Brakuje ci robotników, ale muszę ci podziękować za przyjęcie europejskich robotników, pieprzenie Żydów i błogosławienie polityków za to, że nie do końca przyjęli ludzi, którzy nawet nie mają tego samego DNA, co ty.
dużo słyszałem że większość ukraińców nas nie lubi i że to białorusini są bardziej przychylni do nas, mi to bez różnicy, niestety nasze kraje bogate nie są i jest ciężko tutaj na wschodzie.
Niektórzy z nich to także Rosjanie. Rosyjska populacja jest dość duża na Ukrainie we wschodniej części kraju, więc jeśli stamtąd pochodzą robotnicy, są Rosjanami.
 
Lepiej ukraińcy niż afrykańczycy czy araby ale i tak to nie jest dobra sytuacja. Globalizm zaraz rozpierdoli wszytskie kraje.
@Johny.speiz @starystulejarz to tez polacy chyba
I bardzo dobrze. Im prędzej to wszystkie pierdolnie tym lepiej, hypergamy upadnie a my będziemy zbierali profity
 

Users who are viewing this thread

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top