Welcome to Incels.is - Involuntary Celibate Forum

Welcome! This is a forum for involuntary celibates: people who lack a significant other. Are you lonely and wish you had someone in your life? You're not alone! Join our forum and talk to people just like you.

Polski incels.co megathread

jak tam wegetowanie w czasach koronowirusa?
chciałbym :cryfeels:
Akurat teraz kiedy inni siedzą wygodnie w domkach ja zapierdalam do roboty. Chuj że jakaś zaraza czy coś, robol fizyczny niech pracuje aż zdechnie. Pokładam nadzieje w tym, że ten cały kryzys zarezultuje jakimkolwiek dochodem podstawowym ale wiem, że to tylko mi się marzy i prędzej zrobią z ludzi jeszcze większe bydło niż dotychczas.
 
I didn't think they'd be so many Poles :feelswow:
 
XD at this thread
 
Nie wiem w jakich obcokrajowcach szmaciury najbardziej gustują, ale wydaje mi się że pewnie w białych włochach, francuzach etc. Jeśli zaś chodzi o inne rasy to musisz być dosyć "męski" żeby się za tobą uganiały (co by się wpasowywać w ich fetyszystyczny stereotyp cudzoziemca-ruchacza)

white french, Italians etc. > med > arab (thug-like only)> thug-like lowinihib gopnik slavs> black (thug-like only)> normal slavs > asians (maybe same or slightly higher than normal slavs, idk).
brutal slavpill
 
damn wish i knew polish
gydnia represent
 
1585801579363
why though
 
Is this thread supposed to be polish?
 
Ja pierdole twaju mamu (league taught me this)
 
I got a polish last name but I don't speak polish
 
Are there unproportionally many Poles around here or? I might as well make a Balkan thread then.
 
Dzień dobry, ja chciałem powiedzieć że George Floyd to kurwa jebana i dobrze że skurwysyn zdechł, a te wszystkie śmiecie srające co protestują teraz to bym do wulkanu wpierdolił skurwysynów jebanych.
 
Dzień dobry, ja chciałem powiedzieć że George Floyd to kurwa jebana i dobrze że skurwysyn zdechł, a te wszystkie śmiecie srające co protestują teraz to bym do wulkanu wpierdolił skurwysynów jebanych.
potrzebujemy cenzofloydów tbhtbh
 
oj tak kurwa ile można wałkować papaja i magika
 
Nice thread @needsolution.
 
Co sagujecie kurwy jebane, czemu nikt tu nie pisze wy jebane mydła pierdolone.
 
Wow so many poles here.
 
Elo kurwy amerykańskie chciałem powiedzieć że #blackcocksmatter to gówno i że nie płakałem po tym śmieciu Floydzie co ma gówno na mordzie, a do tych protestujących strzelałbym jak Jaruzelski do gurnikuf. FBI i CIA mogą mi obciągnąć kurwy jebane.

Pozdrawiam wszystkich PRAWDZIWYCH inceli z chujolandii, a nie te pierdolone fakecele kurwa. Akcja ze zmywarami to było coś pięknego, tak samo jak czarny protest i wsadzanie se parasolek w dupę, i potem ta inba z Wiewiórą (mam . A jak Bosak maił 7% to te alternatywne gówna nieźle się zesrały na miękko.
 
Gothic II Returning to gówno i nie warto w to grać, pomysły z dupy, które zaprzeczają całkowicie fabule serii oraz masa bugów i rozwiązań wyjętych prosto z dupy Maggotha i jego ruskich kolegów, którym robi loda z połykiem.

Dlatego tylko Gothic Sequel
 
Polish looks like a mess tbh
 
WISH I KNEW POLISH:reeeeee::reeeeee::reeeeee::reeeeee::reeeeee:
 
Mirki czuje sie jak gowno studiuje gowno kierunek ekonomia zaocznie. Na co dzien pomagam rodzicom na gospodarce niestety nie znam angielskiego. Nie wiem co dalej robic czy isc na magistra po licencjacie skończyćjakiś kurs koparki czy na produkcje lub budowe nie wiem co dalej. Nie chce skonczyc jak rodzenstwo siostra 10 lat po prawie 1900 brat po geodezji 9lat I 2300
 
Polcels are based. Having so many of them here shows how much hypergamy got out of hands in Slav countries.
 

Users who are viewing this thread

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top