Polski incels.co megathread

TheNEET

TheNEET

School of Friendship dropout
-
po prostu lilpumpmaxx i rób kase
ale w Polsce nie da się zrobić legitnego leanu, bo nie ma fioletowego syropu z kodeiną i prometazyną (ten drugi składnik w ogóle ciężko dostać), więc nie da się robić legitnego mumble rapu

needsolution

needsolution

-
ale w Polsce nie da się zrobić legitnego leanu, bo nie ma fioletowego syropu z kodeiną i prometazyną (ten drugi składnik w ogóle ciężko dostać), więc nie da się robić legitnego mumble rapu
to white2115maxx, mojemu bratu odpierdala, przeglada jego insta 24/7, probuje go kopiowac 1:1

T

ThouShallObeyKing

Veteran
-
ile macie lat?

jak sie kurna w tymkraju wyprowadzic na minimalnej placy

RopeIsMyLove

RopeIsMyLove

"[...] I curse my stars in bitter grief and woe."
-
@needsolution Czemu mnie nie otagowałeś? Wykluczyłeś mnie z polskie narodu czy co?

needsolution

needsolution

-
@needsolution Czemu mnie nie otagowałeś? Wykluczyłeś mnie z polskie narodu czy co?
właśnie o ciebie mi chodziło, kojarzyłem avatar ale nazwe zapomniałem bo za dużo nie postujesz, nawet wspomniałem w głównym poście

T

ThouShallObeyKing

Veteran
-
18
ja spadam do UK, spróbuje jakoś ułożyć sobie tam życie i odłożyć na LDAR i operacje.
o kurdelke

kurna wkurzaja mnie kobiety i ludzie XDD musze mieszkac z rodzicami bo nie mozna sie wyprowadzic nawet na jakies tanie super male mieszkanie typu studio. a mam juz 26

a kobiety to tez bekowe... brzydka kobieta powinna byc z brzydkim facetem ale w 2019 to brzydkie i grube maja 2k folloerow na insta i ruchaja przystojnych facetow z tinder i maja dziesiatki wiadomosci i par dziennie mimo ze sa oblesne

faceci potrzebuja kobiet bardziej niz kobiety facetow dlatego nawet grube ciesza sie powodzeniem tylko ze z internetem, social media i tinderem to wszystko sie tak jebie ze powinno zostac zbanowane bo kobietom odpierdala. wiekszosc facetow bedzie sama wiec bedzie wkurwiona a kobiety beda sie puszczaly z przystojnymi facetami i chuj wie co w sumie

needsolution

needsolution

-
jeszcze jeden jest na pewno, wkrótce się okaże że tutaj 10% to polacy
@DoctorBlythe mam ciebie

RopeIsMyLove

RopeIsMyLove

-
Ktoś był (albo przynajmniej przeglądał) na tagu #przegryw za nim tu trafił?

Pamiętam, że tam wyczytałem pierwsze blackpille, ale użeranie z moderacją tam było męczące.

właśnie o ciebie mi chodziło, kojarzyłem avatar ale nazwe zapomniałem bo za dużo nie postujesz, nawet wspomniałem w głównym poście
W sumie z połowa osób na tym forum ma nick z "Rope", więc nie dziwię się.

Last edited:
needsolution

needsolution

-
próbowałem szukać po liście aktywnych ale nie mogłem znaleźć, jak coś to daj tutaj follow na ten thread to jak będą nowe posty to będzie każdy wiedział, spróbujmy przegonić portugalski megathread

needsolution

needsolution

-
o kurdelke

kurna wkurzaja mnie kobiety i ludzie XDD musze mieszkac z rodzicami bo nie mozna sie wyprowadzic nawet na jakies tanie super male mieszkanie typu studio. a mam juz 26

a kobiety to tez bekowe... brzydka kobieta powinna byc z brzydkim facetem ale w 2019 to brzydkie i grube maja 2k folloerow na insta i ruchaja przystojnych facetow z tinder i maja dziesiatki wiadomosci i par dziennie mimo ze sa oblesne

faceci potrzebuja kobiet bardziej niz kobiety facetow dlatego nawet grube ciesza sie powodzeniem tylko ze z internetem, social media i tinderem to wszystko sie tak jebie ze powinno zostac zbanowane bo kobietom odpierdala. wiekszosc facetow bedzie sama wiec bedzie wkurwiona a kobiety beda sie puszczaly z przystojnymi facetami i chuj wie co w sumie
jak już 26 to over, spróbuj coś w Azji, ale musisz najpierw zrobić kasę na to, więc najlepiej próbowaćna wschodzie.
u mnie w klasie nawet pasztet 2/10 miał wymagania i dwóch facetów, jednemu zrobiła laskę w jego samochodzie
powysyłała zdjecia pizdy jednemu gościowi to cała klasa je potem miała

RopeIsMyLove

RopeIsMyLove

-
próbowałem szukać po liście aktywnych ale nie mogłem znaleźć, jak coś to daj tutaj follow na ten thread to jak będą nowe posty to będzie każdy wiedział, spróbujmy przegonić portugalski megathread
Koniec dla @Mainländer. Polski zostanie oficjalnym językiem inceli.

T

ThouShallObeyKing

Veteran
-
jak już 26 to over, spróbuj coś w Azji, ale musisz najpierw zrobić kasę na to, więc najlepiej próbowaćna wschodzie.
u mnie w klasie nawet pasztet 2/10 miał wymagania i dwóch facetów, jednemu zrobiła laskę w jego samochodzie
powysyłała zdjecia pizdy jednemu gościowi to cała klasa je potem miała
XD pokasz

DoctorBlythe

DoctorBlythe

weeb
-
o kurdelke

ja też mieszkam jeszcze z rodziciam jeśli cię to pocieszy lol. teraz ceny mieszkań są astronomiczne, w mojej średnim mieście cena za metraż jak w warszawie

nekomimimodo

nekomimimodo

Spirits and Such
-
I feel like I'm reading some top secrets government documents written in secret code

Sans

Sans

I’m 18 and I’ve already wasted my entire life.
-
Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa

One of the biggest sluts I ever knew was from Poland, I think like the 2nd biggest slut I know

RopeIsMyLove

RopeIsMyLove

-
I feel like I'm reading some top secrets government documents written in secret code
Just post top secret documents in polish on Incel board theory.

Skoro już przy tym, ktoś widział zagubione maile Hillary Klingon ?

PolishMisanthrope

PolishMisanthrope

feminine face kills
-
A ja sobie mieszkam w największej dziurze tego świata, w Zawierciu

serio, każda laska tutaj była już przeruchana przez grupkę przystojniaczków chodzących na lokalny skate park, tbh najbardziej skażone miejsce w powiecie

T

ThouShallObeyKing

Veteran
-
Just post top secret documents in polish on Incel board theory.

Skoro już przy tym, ktoś widział zagubione maile Hillary Klingon ?
niemam pojecia kto to jest XDD ja jestem nerdem i wiem malo o swiecie zewnetrznym. jedynie co mnie interesuje to piniondze xD

Valiant Virgin

Valiant Virgin

Just a face in the crowd
-
I've been to Poland once. Can I join the thread?

RopeIsMyLove

RopeIsMyLove

-
niemam pojecia kto to jest XDD ja jestem nerdem i wiem malo o swiecie zewnetrznym. jedynie co mnie interesuje to piniondze xD
Chodziło mi o Cliton. Jeszcze podczas wyborów była ta afera. Clinton przetrzymywał prywatnie jakieś imba, tajne dokumenty państwowe i później je zgubiła po prostu. Powinna za to teraz zdychać w w więzieniu, no ale (((sprawiedliwość))) w stanach. Mniej więcej, dokładnie teraz tej sprawy nie pamiętam.

Last edited:
PolishMisanthrope

PolishMisanthrope

feminine face kills
-
Ej panowie, pomożecie mi? XD
jak już mówiłem na skate park zbiera się chad i przerabiają tam wszystkie dziunie w mieście na dziwki, przyśpieszają zachodniowanie naszych pań w chuj

w każdym razie, mam taką prośbę żeby jak wykopki ich trochę powkurwiać
wejdźcie na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa
131-png.143914

xd5-png.143915

xd3-jpg.143916

tam znajdźcie moją mieścinę, donieście czerwonym plusem na dole wszyscy na to miejsce za spożywanie alko albo za grupowanie się młodzieży zagrożonej demoralizacją, będzie śmiesznie XDD

RopeIsMyLove

RopeIsMyLove

-
Ej panowie, pomożecie mi? XD
jak już mówiłem na skate park zbiera się chad i przerabiają tam wszystkie dziunie w mieście na dziwki, przyśpieszają zachodniowanie naszych pań w chuj

w każdym razie, mam taką prośbę żeby jak wykopki ich trochę powkurwiać
wejdźcie na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa
View attachment 143914
View attachment 143915
View attachment 143916
tam znajdźcie moją mieścinę, donieście czerwonym plusem na dole wszyscy na to miejsce za spożywanie alko albo za grupowanie się młodzieży zagrożonej demoralizacją, będzie śmiesznie XDD
Zrobione.

starystulejarz

starystulejarz

27 years old khfl slavcel neetcel (11yrs+) virgin
-
polacy = truecele
jest nas wiecej niz germancele czy frenchcele

jakby ktos chcial polski incelowy discord to zapraszam

Bourbon

Bourbon

5'7 Hugless, Kissless
-
przegrywam życie przez tą kurwe polske

ciekawe kiedy ktoś ER odpierdoli w sumie wiem że broń nielegalna ale broń biała już nie :feelsthink:

starystulejarz

starystulejarz

-
Ktoś był (albo przynajmniej przeglądał) na tagu #przegryw za nim tu trafił?

Pamiętam, że tam wyczytałem pierwsze blackpille, ale użeranie z moderacją tam było męczące.

dlugo przegladalem i postowalem na tym tagu az do momentu gdy normictwo i fakecele go przejeli jakis rok temu, od tego czasu postowalem tylko na incelskim discordzie/braincels i tutaj

Bourbon

Bourbon

5'7 Hugless, Kissless
-
incels.co nowym forume f23 [cool][czesc]
Karachan tez już dawno normictwo przejęło (albo jeszcze anoni walczą) jak tam już femoidy mają chanfoldery

RopeIsMyLove

RopeIsMyLove

-
dlugo przegladalem i postowalem na tym tagu az do momentu gdy normictwo i fakecele go przejeli jakis rok temu, od tego czasu postowalem tylko na incelskim discordzie/braincels i tutaj
Od roku nie ma tam nic ciekawego tylko śmieciowy kontent. Kiedyś pamiętam były badania na temat rynku matrymonialnego, jaki sposób wygląd wpływa na sukces itp. Incels.co to jedyne nietykalne formum dla inceli.

starystulejarz

starystulejarz

-
Gdyby tylko grzyby byly legalne to bym sobie je znowu wzial, swietnie pomagaja na depreche ale zyjemy w najbardziej opresyjnym i chujowym panstwie jakie istnieje dla incelow. Trawka za 50 lat moze bedzie legalna a grzybow sie nie doczekam nawet za 200 lat, mimo ze juz w usa i australii chca je dekryminalizowac jak maryche. Incele z automatu powinni dostawac wszystkie uzywki jakie chca za te krzywdy psychiczne jakie musieli doznac z braku ruchania i bliskosci. :feelsohgod::feelsree::reeeeee:
Bykowe juz niedlugo wprowadza i incele beda musieli mieszkac w kanalach/pod mostem (ew w szalasie zrobionym z kupy gowna i klejone sperma) ukrywajac sie przed femoidowo-cuckowym gestapo.

WawelDragon1683

WawelDragon1683

I will wageslave 'till death
-
ile macie lat?

jak sie kurna w tymkraju wyprowadzic na minimalnej placy
18. Na minimalnej się w życiu nie wyprowadzisz. Chyba że chcesz w śmietniku mieszkać.

Janusz_Pawulon

Janusz_Pawulon

Recruit
-
Kurwa ja pierdolę jak mnie wkurwiają ludzie całujący się to ja nawet nie. Najgorzej kurwa jak jest lato i jest wysyp tych debili. Byłem na osiemnastce u kumpla i tam kurwa KAŻDY się lizał, jak kurwa jakieś jebane glonojady. Zajebiste uczucie kurwa wsadzać język do babskiej szpary w której miała x kutasów. Żałuje że nie ma już PRLu ani ZOMO to bym z miłą chęcią wstąpił i napierdalał ich jak pojebany. Zrobiłbym im kurwa taką pacyfikacje że by ze strachu szurali dupami po podłodze. Jebać ich kurwa maczetami.

Bourbon

Bourbon

5'7 Hugless, Kissless
-
Incele z automatu powinni dostawac wszystkie uzywki jakie chca za te krzywdy psychiczne jakie musieli doznac z braku ruchania i bliskosci. :feelsohgod::feelsree::reeeeee:
jedyne co można dostać to adderall ale musisz mieć ubezpieczenie potwiedzony autyzm albo ADHD i 250 zł pod ręką za 100 pillsów + wizyte

clown country

WawelDragon1683

WawelDragon1683

I will wageslave 'till death
-
polacy = truecele
jest nas wiecej niz germancele czy frenchcele

jakby ktos chcial polski incelowy discord to zapraszam

4 miejsce na tej stronie to trochę depreysyjny fakt.

starystulejarz

starystulejarz

-
jedyne co można dostać to adderall ale musisz mieć ubezpieczenie potwiedzony autyzm albo ADHD i 250 zł pod ręką za 100 pillsów + wizyte

clown country
po adderallu bym stal sie jeszcze wiekszym autysta niz ice poseidon

needsolution

needsolution

-
masz super uroczy avi btw
jesteś z torunia? oh wow, to ja blisko jestem.
kujawsko pomorskie? możesz jakoś zwęzić?
I've been to Poland once. Can I join the thread?
everyone who wants to talk with us is welcome
A ja sobie mieszkam w największej dziurze tego świata, w Zawierciu

serio, każda laska tutaj była już przeruchana przez grupkę przystojniaczków chodzących na lokalny skate park, tbh najbardziej skażone miejsce w powiecie
w zawierciu to chociaż drużynę siatkarską macie, poszedłbym na plusligę ale heightmog byłby brutalny wtedy

Last edited:
Blacktarpill

Blacktarpill

Beta "male" - "man" let
-
I cant read.

Modus Coperandi

Modus Coperandi

thanks for the rope, kind stranger
-
kurwas me
oblatys me
piwos me

starystulejarz

starystulejarz

-
no i temat umiera

needsolution

needsolution

-
@starystulejarz @Stulejarz @RopeIsMyLove @TheNEET @WawelDragon1683 @Bourbon @PolishMisanthrope @Janusz_Pawulon @DoctorBlythe @ThouShallObeyKing @ForlornOne @chesscel mam nadzieję, że o nikim nie zapomniałem
by utrzymać thread przy życiu starajmy się zapostować chociażby raz dziennie tutaj, możemy postować jakąś fajną muzykę, filmy, fajne memaski, ciekawostki, jakieś newsy (ja będę często postował o sporcie, zajmuję się bukmacherką) z kraju, artykuły, jakieś ciekawe filmy na yt (możemy też dislajkować jakieś szmule). Ważne by temat nie zaginął, możemy też zrobić jakieś introdukcje by każdy się chociaż pokrótce przedstawił, bez większych szczegółów ofc Poleciłbym wszystkim obserować wątek dla alertów i dopaminki.

Nie wiem czy ktoś oglądał ten materiał od gościa z MGTOW (według mnie większość MGTOW to incele co doprawiają sobie filozofie do niemożności bycia w stałym związku)

Doskonale pokazuje hipokryzje i standardy dzisiejszych kobiet, poniżej ta sama szmula bez makijażu, polecam dać dislike.

Nie wiem jak u was w miastach ale u mnie jest porażka, nawet 150cm obrzydliwa locha chce minimum 6/10 i to mówie serio bo w szkole było sporo tego gówna, opisujcie jak u was na zadupiach.

Jak byłby ktoś ciekawy to wczoraj polscy tenisiści wygrali turnieje ATP, WTA które odbywały się w ubiegłym tygodniu.
Lewandowski ustrzelił hat-tricka w meczu Bundesligi z Schalke: http://www.sport.pl/pilka/7,65081,25118950,robert-lewandowski-show-niemcy-rozplywaja-sie-nad-gra-polaka.html#s=SMT_Link_4
A od jutra zaczyna się tenisowy US Open, który będę obstawiał, tenis może jest nudny ale stawiając hajs jest całkiem dobry kołp.

4 miejsce na tej stronie to trochę depreysyjny fakt.
Dolicz, że z UK i USA postują hindusi, ryżowi to wyjdzie, że nasz kraj jest drugi za Brazylią, to koniec.

PolishMisanthrope

PolishMisanthrope

feminine face kills
-
to koniec
nigdy się nie zaczęło

gimba a teraz podstawówka to najbardziej blackpillujący experience jaki można mieć, tego się nie da zaprzeczyć

needsolution

needsolution

-
nigdy się nie zaczęło

gimba a teraz podstawówka to najbardziej blackpillujący experience jaki można mieć, tego się nie da zaprzeczyć
nie widziałeś mojego brata jeszcze, jest to chodzący blackpill dla mnie
ścięte boczki, grzywa wyjebana do nosa, farbowanie włosów pod swoich idoli z yt, śpiewanie najbardziej niedojebanych kawałków etc a najgorsze jest to, że może mieć każdą z swojej szkoły i już mam brutalmog bo ma dziewczyne.

Last edited:
SupremeG

SupremeG

Low T faggot Gymcel
-
1 września 1938 roku był najważniejszym dniem w historii Polski. Nie będę kłamał. :blackpill:

needsolution

needsolution

-
tak btw to moja była koleżanka z klasy, z tego co wiem to poleciała na dwóch gości bo mają samochód i jednemu podobno tam laskę zrobiła
60336691_1325853090898249_9023444208328900608_n-jpg.144043

lol
i tak miała parunastu orbiterów pomimo że wygląda 2/10

Blacktarpill

Blacktarpill

Beta "male" - "man" let
-
over for polcels

TheNEET

TheNEET

School of Friendship dropout
-
dziś wyszedłem na miasto i się striggerowałem widokiem skąpo ubranych thotów
nawet gdybym był chadem, nie daliby mi szarej myszki, bo szare myszki wymarły, zostały tylko thoty alternatywki

needsolution

needsolution

-
dziś wyszedłem na miasto i się striggerowałem widokiem skąpo ubranych thotów
nawet gdybym był chadem, nie daliby mi szarej myszki, bo szare myszki wymarły, zostały tylko thoty alternatywki
Polska szara myszka
pobrane-jpg.144056