Polski incels.co megathread

Modus Coperandi

Modus Coperandi

thanks for the rope, kind stranger
★★★★★
13d 21h 37m
incel meetup at pol'and'rock 2020 ok, it's free.

pp183

pp183

mentally crippled by lonely teen years
★★★★★
144d 20h 37m
needsolution

needsolution

Banned
-
60d 1h 13m
WYPIERDALAĆ :reeeeee::reeeeee::reeeeee::reeeeee::reeeeee::reeeeee::reeeeee::reeeeee::reeeeee::reeeeee:

starystulejarz

starystulejarz

27 years old khfl slavcel neetcel (11yrs+) virgin
-
10d 19h 54m
starystulejarz

starystulejarz

-
10d 19h 54m
co tam? będziesz na discordzie dzisiaj to bysmy mogli pogadać jak tam życie mija
caly czas jestem ale w kamuflarzu zeby mnie normictwo nie rozpoznalo :feelshehe:

needsolution

needsolution

Banned
-
60d 1h 13m
@DoctorBlythe @starystulejarz @Stulejarz @WawelDragon1683 @TheNEET @chesscel @ThouShallObeyKing @PolishMisanthrope @ForlornOne @Bourbon @Janusz_Pawulon @UselesseatER @RopeIsMyLove
Jak tam wam dzień minął, u mnie całkiem średnio.
Trochę rehabilitację porobiłem, pospamiłem tutaj, posprzątałem pokój, trochę zjadłem więcej niż zazwyczaj a zaraz będę sobie Harry'ego Pottera oglądał, a jak u was?

chesscel

chesscel

unphotogenic subhuman with aspie stare
-
32d 11h 15m
Średnio też, w chuj slońca tutaj co mnie wkurza, nie mogę sie ubierać w moje ulubione bluzy bo za gorocą, niech już sie to lato skończy

WawelDragon1683

WawelDragon1683

Banned
-
39d 17h 7m
@DoctorBlythe @starystulejarz @Stulejarz @WawelDragon1683 @TheNEET @chesscel @ThouShallObeyKing @PolishMisanthrope @ForlornOne @Bourbon @Janusz_Pawulon @UselesseatER @RopeIsMyLove
Trochę rehabilitację porobiłem, pospamiłem tutaj, posprzątałem pokój, trochę zjadłem więcej niż zazwyczaj a zaraz będę sobie Harry'ego Pottera oglądał, a jak u was?
@Johny.speiz zapominasz. To też polak z tego co wiem.
Czemu harrego pottera oglądasz? To gówno straszne jest.

PolishMisanthrope

PolishMisanthrope

cropps me
★★
20d 9h 16m
popełniłem tradycyjny błąd: wyszedłem na zewnątrz

starystulejarz

starystulejarz

-
10d 19h 54m
Dzien jak codzien dla neeta zanim chcesz zaczac cos robic to juz jest 20:00 i zaraz musisz isc spac :feelsrope:

TheNEET

TheNEET

School of Friendship dropout
★★★★★
33d 12h 6m
dziś oglądam Family Guya i w sumie tyle zrobiłem
mało jadłem, ale wypiłem jakieś 10 litrów wody

T

ThouShallObeyKing

Banned
-
32d 53m
ja gre robie wolno idzie ale spoczi

WawelDragon1683

WawelDragon1683

Banned
-
39d 17h 7m
Wypilem herbate zielona x3 i melise x2, uprawialem fat/boarmaxxxing w postaci zjedzenia wczorajszej pizzy oraz zjadlem tortille z serem feta i zoltym, mixem salat, oliwkami, kukurydza i sosem srednio ostrym na obiad, pogralem w lola i Remnant of the ashes, dalej meczy mnie przeziebienie, bol nadgarstka i sciegien, byl fap x2, obejrzalem goblin slayera 2 odcinki (cucki sie wkurwiali bo femoidy sa tam gwalcone przez gobliny :feelskek: :feelskek:) , 1 odcinek vineland saga oraz 1 odc money heist. :dab::dab::dab: Gdyby zydzi nagrali serial/film o incelach to bylby to najnudniejsza rzecz jaka moze czlowiek obejrzec, kazdy dzien jest taki sam mozesz oszalec z nudow, pierwsze lata neetowania byly fajne czules sie wolny mogles robic co chciales ale teraz to jest przeklenstwo od ktorego nie mozesz uciec.

Tak wyglada zycie incela neeta lat 27 w kraju zwanym Polska kazdy dzien pelen copesow zeby nie umrzec z samotnosci i depresji. Jeden nowy czlonek dolaczyl do naszego incelowskiego polskiego serwera discord na ktory zapraszam.

NIE dziala mi to zaproszenie na discord.

DoctorBlythe

DoctorBlythe

weeb
-
9d 4h 53m
Straszne nudy w korpo, cały dzień siedziałem przy biurku i udawałem że pracuję, dopiero w ostatniej godzinie wziąłem się za robotę. Zamówiłem sobie kfc, pooglądałem anime, dzień jak co dzień.

SupremeG

SupremeG

My Problem Is ☞ Girls
★★★★★
55d 5h 0m
Merula jest najlepszą czarownicą w Hogwarcie. Jest bardzo utalentowana, inteligentna i ambitna. W szkole zawsze ma dobre stopnie. Jest także najpiękniejszą dziewczyną w Hogwarcie. Jest w każdej grze quidditcha od urodzenia. Salvation Snyde. Najlepsza czarownica w Hogwarcie kurwa.

Napoleon de Geso

Napoleon de Geso

mentally crippled by lonely teen years
-
96d 6h 20m
polskie baby kurwy necerpie blet

Stulejarz

Stulejarz

Officer
★★
5d 22h 12m
ale gorąco, jajka się topią przed kompem

TheNEET

TheNEET

★★★★★
33d 12h 6m
starystulejarz

starystulejarz

-
10d 19h 54m

Coraz wiecej newsow o tym podatku wiec zapewne beda chcieli go wprowadzic w zycie
Merula jest najlepszą czarownicą w Hogwarcie. Jest bardzo utalentowana, inteligentna i ambitna. W szkole zawsze ma dobre stopnie. Jest także najpiękniejszą dziewczyną w Hogwarcie. Jest w każdej grze quidditcha od urodzenia. Salvation Snyde. Najlepsza czarownica w Hogwarcie kurwa.
kak kolt

TheNEET

TheNEET

★★★★★
33d 12h 6m
Janusz_Pawulon

Janusz_Pawulon

Recruit
12h 4m
Nie ma chuja nie wprowadzą tego

Janusz_Pawulon

Janusz_Pawulon

Recruit
12h 4m
No siema jak tam zdrówko, co nic nie piszecie?

Eskimocel

Eskimocel

Mogged from Perugia to Bratislava
-
16d 5h 7m
just vanish theory

PolishMisanthrope

PolishMisanthrope

cropps me
★★
20d 9h 16m
coś jest nie tak, czekam na pisiorów żeby ogłosili oficjalnie falę aresztować naszego ludu

Janusz_Pawulon

Janusz_Pawulon

Recruit
12h 4m
Kolejny dzień, i znowu to samo...

needsolution

needsolution

Banned
-
60d 1h 13m
Witam wróciłem.
@starystulejarz RIP, co on przeskrobał?
@DoctorBlythe @Stulejarz @WawelDragon1683 @TheNEET @chesscel @ThouShallObeyKing @PolishMisanthrope@ForlornOne @Bourbon @Janusz_Pawulon @UselesseatER @RopeIsMyLove
opowiadajcie co się tam u was dzieje :) coś ciekawego? u mnie lipa straszna ale jakoś daje radę.

PolishMisanthrope

PolishMisanthrope

cropps me
★★
20d 9h 16m
opowiadajcie co się tam u was dzieje :) coś ciekawego? u mnie lipa straszna ale jakoś daje radę.
już myślałem, że nie żyjesz :p

powolutku leci ten czas, lato się kończy, chyba będzie pora znowu na depresyjne myśli

T

ThouShallObeyKing

Banned
-
32d 53m
Witam wróciłem.
@DoctorBlythe @Stulejarz @WawelDragon1683 @TheNEET @chesscel @ThouShallObeyKing @PolishMisanthrope@ForlornOne @Bourbon @Janusz_Pawulon @UselesseatER @RopeIsMyLove
a ja gre robie

a jak ty wbiles 9k postow w miesiac kurna

WawelDragon1683

WawelDragon1683

Banned
-
39d 17h 7m
Witam wróciłem.
U mnie chujwo ale to nic nowego.

needsolution

needsolution

Banned
-
60d 1h 13m
mój ziomek zdobył Ritalin :lul:
elab

Standardowo jak zleciał wam dzień, u mnie dość średnio, słabo się czuje dzisiaj ale jakoś wyrabiam.

needsolution

needsolution

Banned
-
60d 1h 13m
nawiązanie do @Ritalincel, dawnego króla postmaxxingu i shitpostu
wiesz myślę że jego postmaxxing = głównie shitposting i to w inceldom dyskusji z frazami typu "incels me" "advices me" i w sumie dwadzieścia parę tysięcy postów w prawie dwa lata to nie jest jakiś kosmiczny wynik.

Stulejarz

Stulejarz

Officer
★★
5d 22h 12m
ehh wczoraj byłem w mieście kurwa co drugi oskarek co szedł na rozpoczęcie roku miał 185+cm wzrostu

needsolution

needsolution

Banned
-
60d 1h 13m
ehh wczoraj byłem w mieście kurwa co drugi oskarek co szedł na rozpoczęcie roku miał 185+cm wzrostu
tak samo, kurcze widziałem 12-13 letnie dziewczynki co w moim wzroście były prawie, chciałem się zapaść pod ziemie

RemoveNormalfags

RemoveNormalfags

I can't express myself
★★★★★
129d 8h 6m
WawelDragon1683

WawelDragon1683

Banned
-
39d 17h 7m
elab

Standardowo jak zleciał wam dzień, u mnie dość średnio, słabo się czuje dzisiaj ale jakoś wyrabiam.
Właśnie wróciłem z pracy. Straszny zapierdol. Ja już teraz żyje na autopilocie. W kółko to samo.

needsolution

needsolution

Banned
-
60d 1h 13m
Last edited:
needsolution

needsolution

Banned
-
60d 1h 13m

trochę lifefuel że jest po części polakiem lol fajny news, tak podejrzewałem.

Thread starter Similar threads Forum Replies Date
ThoughtfulCel [Serious] Advertisment Job for incels OffTopic 2
KenshiroFistsX [JFL] I just found out who Xpel Incels is OffTopic 15
Diocel [Serious] Question for scotish incels OffTopic 7