Polski incels.co megathread

PollockCel

PollockCel

Please do not gaslight me
-
przeciwieństwo autyzmu, fajne naturalne zachowanie, also cope
neurotypowy = nieautystyczny (normalnie rozwinięty jeśli chodzi o zachowania społeczne)
Jest jakis free test na to, w sensie na autyzm ? XD bo cos podejrzewam ze moglbym miec cos takiego, tylko znajac nature moich rodzicow nigdy by mi nie powiedzieli

needsolution

needsolution

Working hours: 7-18
-
Jest jakis free test na to, w sensie na autyzm ? XD bo cos podejrzewam ze moglbym miec cos takiego, tylko znajac nature moich rodzicow nigdy by mi nie powiedzieli
wątpie by wszyscy tu mieli rasowy autyzm, bardziej chodzi o antysocjalne zachowanie, sam to powinieneś wyczuć

PollockCel

PollockCel

-
wątpie by wszyscy tu mieli rasowy autyzm, bardziej chodzi o antysocjalne zachowanie, sam to powinieneś wyczuć
chodzi mi bardziej o jakas forme, wydaje mi sie ze im wiecej spedzam czasu z ludzmi tym lepiej się potrafie odnaleźć w rozmowie. Ucze się czego nie moge powiedziec ,co moge, no ale moi rowiesnicy maja to opanowane, nie wiem czy jest to wina tego że bylem troche odizolowany za młodu od innych dzieci czy faktycznie mam jakiegoś dałna

needsolution

needsolution

-
Toadman=friend
Polishcels = friends
stut = friend but doesnt want to talk with me on discord, its over
chodzi mi bardziej o jakas forme, wydaje mi sie ze im wiecej spedzam czasu z ludzmi tym bardziej się ucze, czego nie moge powiedziec co moge, no ale moi rowiesnicy maja to opanowane, nie wiem czy jest to wina tego że bylem troche odizolowany za młodu od innych dzieci czy faktycznie mam jakiegoś dałna
bardziej zrób sobie test na iq

PollockCel

PollockCel

-

robilem XD jakies 120 mi wyszlo, ale to darmowy byl XD i nie wiem czy w to wierze

PollockCel

PollockCel

-

to nie jest tak że kompletnie nie daje rady w kontaktach, ale kurde inni maja takie wyczucie, mi trzeba czasami powiedziec cos w prost co inna osoba by wyłapała i zrozumiała np. że ktoś nie chce o czymś gadać .
ile masz lat w ogóle?
21

needsolution

needsolution

-
to nie jest tak że kompletnie nie daje rady w kontaktach, ale kurde inni maja takie wyczucie, mi trzeba czasami powiedziec cos w prost co inna osoba by wyłapała i zrozumiała np. że ktoś nie chce o czymś gadać .

21
over dla ciebie

PollockCel

PollockCel

-
so many poles on here
it is what it is, tbh it sucks seeing so many poles being incels but we are the number 5 rope capital of the world

PollockCel

PollockCel

-
is google translate polish shit?
ie Chociaż doesnt work in that sentance, Przynajmniej would be better XD but its understandable

PollockCel

PollockCel

-
wątpie, ale zobaczymy, czas wszystko pokaże, ja podchodzę do wszystkiego z rezerwą, z jakiego zadupia jesteś?
ni chuja ci nie powiem XD az tak sie nie zdoxuje, powiem ci tylko ze ze wschodu, blisko granicy dość
wgl sa takie rzeczy ze czasami kogos znajda czy cos i go dopierdalaja normiki irl?

PolishMisanthrope

PolishMisanthrope

feminine face kills
-
to jest mój ojciec serio
same tbh

wy ludzie ciągle gadacie o swoim wzroście, ja jako najwyższa osoba w szkole dalej jestem incelem, bycie facemoggowanym i brak odczucia bezpieczeństwia w każdej chwili morduje umysł, face > height

needsolution

needsolution

-
ni chuja ci nie powiem XD az tak sie nie zdoxuje
tutaj większość powiedziała gdzie mieszka ale okay
same tbh

wy ludzie ciągle gadacie o swoim wzroście, ja jako najwyższa osoba w szkole dalej jestem incelem, bycie facemoggowanym i brak odczucia bezpieczeństwia w każdej chwili morduje umysł, face > height
jak ty masz 184cm, co ty w szkole dla kurdupli jesteś?

PollockCel

PollockCel

-
same tbh

prawda, tez widzialem w szkole takiego dryblasa. Ale z ryja wygłądał jak ciapak no i krzywy miał

PolishMisanthrope

PolishMisanthrope

feminine face kills
-
no można nawet powiedzieć, że 185

ewidentnie, moje roczniki ogólnie jakieś niedojebane i niewyrośnięte

PollockCel

PollockCel

-
tutaj większość powiedziała gdzie mieszka ale okay

a powiedziec ile lat masz nie chcesz XD

needsolution

needsolution

-
a powiedziec ile lat masz nie chcesz XD
jak tutaj połowa forum wie o mnie prawie wszystko, jak dłużej posiedzisz to sie dowiesz

u mnie też za wysocy nie byli w klasie, ja byłem najniższy, a tak przeciętnie po 179 było, najwyższy próbował kłamać, że ma 191 ale 188 miał

PollockCel

PollockCel

-

pojebane to jest, jak dasz babie wolną wole to ona bd wybierać takie zjebane cechy w mężczyznach jak wzrost, no kurwa czemu służy wrost? tylko kosmetycznie jest użyteczny no i wywiera trochę presje ale tak to bezuzyteczny

needsolution

needsolution

-
pojebane to jest, jak dasz babie wolną wole to ona bd wybierać takie zjebane cechy w mężczyznach jak wzrost, no kurwa czemu służy wrost? tylko kosmetycznie jest użyteczny no i wywiera trochę presje ale tak to bezuzyteczny
no nie przesadzajmy, wzrost nie jest aż tak bezużyteczny

PolishMisanthrope

PolishMisanthrope

feminine face kills
-
we współczesności wrost jest zasadniczo bezużyteczny, ale i tak lepszy niż ładny ryj, bo dzięki ładnemu ryjowi nie wpierdolisz innemu faciowi łatwiej

no bo serio, co ci daje kwadratowa szczęka w XXI wieku lmao

PollockCel

PollockCel

-
no nie przesadzajmy, wzrost nie jest aż tak bezużyteczny
może nie aż tak bezużyteczny nie jest, ale no serio ja nie widze potrzeby aby ludzie byli tacy rozciągnięci, takie patyki jebane nawet nie maja mięśni zabardzo

needsolution

needsolution

-
we współczesności wrost jest zasadniczo bezużyteczny, ale i tak lepszy niż ładny ryj, bo dzięki ładnemu ryjowi nie wpierdolisz innemu faciowi łatwiej

szczęka jest przereklamowana, z dzisiejszymi możliwościami operacji plastycznych nawet z chujowej szczęki można zrobić top tier, proporcje twarzy i oczy są najważniejsze, no i włosy też.

PollockCel

PollockCel

-

mowie o ekstremach, facet który ma 190 nie będzie dobry w walce, może ma lepszy dystans i wgl, ale np. jeżeli wziac pod uwage walke na wojnie, gdzie biegasz kladziesz sie przeskakujesz, czolgasz, taki wzrost przeszkadza.

PolishMisanthrope

PolishMisanthrope

feminine face kills
-
mowie o ekstremach, facet który ma 190 nie będzie dobry w walce, może ma lepszy dystans i wgl, ale np. jeżeli wziac pod uwage walke na wojnie, gdzie biegasz kladziesz sie przeskakujesz, czolgasz, taki wzrost przeszkadza.
kobiety z założenia nie myślą o współczesnej wojnie, większy wzrost = większa masa ciała którą można kontrolować, łatwiej wpierdolić

needsolution

needsolution

-
kobiety z założenia nie myślą o współczesnej wojnie, większy wzrost = większa masa ciała którą można kontrolować, łatwiej wpierdolić
kobiety w ogóle myślą jfl?

S

Sudoku

Recruit
-
Ja mam 184 i bylem zawsze w polowie klasy. Nie mowiac o fakcie ze bylo wpizdu dziewczyn wyzszych odemnie. Na zachodzie to serio musza byc same kurduple skoro 6feet ich niby toweruje. Pozatym wzrost sam nie wystarczy jesli wygladasz jak szkielet.
Twarz jest wazniejsza zwlaszcza dla polaka bo nikogo tutaj niestac na operacje albo wycieczki do azji mniejszej.
"xd just go to sea, whites are fakecels"

TheNEET

TheNEET

School of Friendship dropout
-
w waszym regionie Polski dodają hormon wzrostu do płatków czy co? :lul: u mnie 185 to byłby gigachad, sam mam 178 i zawsze byłem wśród tych wyższych jfl choć fakt, że zoomerzy mogują mnie ostro