Polski incels.co megathread

PollockCel

PollockCel

I am not an incel
-
jak jest hard brexit, ja tez wykurwiam popracowac
wierz w to co dostajesz na talerzu od TVP
akurat to od RT
mam kolege ktory tam mieszka i on wraca bo wie ze jest brexit, troche zarozumialy jestes jak na typa co nie skonczyl liceum
co jest juz sie obraziles? nie obrazaj sie, nie chce zebys spierdolil sobie zycie poprostu, rob jak chcesz

Last edited:
needsolution

needsolution

rent free
-
akurat to od RT

mam kolege ktory tam mieszka i on wraca bo wie ze jest brexit, troche zarozumialy jestes jak na typa co nie skonczyl liceum

co jest juz sie obraziles? nie obrazaj sie, nie chce zebys spierdolil sobie zycie poprostu, rob jak chcesz
nie dostałem alertu więc wiesz, jak twój kolega wraca to niech wraca, ja po prostu mówie co robie i nie słucham innych thats all

T

ThouShallObeyKing

Veteran
-
co tam chlopacy myslicie ze w polsce moge dostawac jakis hajs miesiecznie dla uposledzonych jak mam schizofremie? glosy slysze z 7 lat i mnie to wkurwia

chesscel

chesscel

unphotogenic subhuman with aspie stare
-
Niedawno wróciłem z wakacji w poznaniu. Nie byłem w polsce z gruba 6 lat, ale się zmieniło, poznań coraz bardziej europe zachodnią przypomina, gdzie sie nie obrócę to widzę samych sojów, na ulicy na tramwaju, w super markecie,
takich sojów z incel tears
1568071032975-png.148144

1568071040879-png.148145

nie wiem co sie dzieje z tą polską, zaczeli importowac estrogen z zachodu czy co?

Microsoft Excel

Microsoft Excel

Linda from Sanctioning
-
nie ciezko, robie dobre średnie, w gimnazjum mialem zawsze 4.50+, raz pasek. teraz miałem nawet 6 z rozszerzonego angielskiego ale jestem już na tyle doświadczony i spokojny, że mogę to jebnąć i iść swoją drogą nie martwiąc się kto co powie w szkole i tyle.

needsolution

needsolution

rent free
-
Słabe dni dla polskiego sportu ostatnio, jeszcze w piątek byliśmy na fali a teraz:
-1 punkt w eliminacjach do piłkarskich ME w dwóch meczach (porażka z słabiutką Słowenią)
-zaprzepaszczona szansa na medal kobiecych ME w siatkówce (porażka 3:1 z Turcją w półfinałach, 3:0 z Włochami o 3 miejsce)
-2 porażki koszykarzy i mimo znakomitego wyniku (ósemka świata) to pozostaje mały niedosyt

TheNEET

TheNEET

School of Friendship dropout
-
nie wiem co sie dzieje z tą polską, zaczeli importowac estrogen z zachodu czy co?
Soylentu wciąż u nas nie ma :feelsrope: choć jest np. Huel do zamówienia przez internet, ale tylko w dużych pakach

Glokta

Glokta

Inquisitor
-
Co się stało z polskimi forami obrazkowymi o kupie? Dlaczego takie rakowisko z polskich czanów się zrobiło? Ostatni raz kiedy faktycznie bawiłem się dobrze na naszych czanach było chyba koło 2012-2013 roku. Od tego czasu posucha a szą zalał potok podwieków i normictwa.

Poza tym to cześć panowie.

TheNEET

TheNEET

-
Co się stało z polskimi forami obrazkowymi o kupie? Dlaczego takie rakowisko z polskich czanów się zrobiło? Ostatni raz kiedy faktycznie bawiłem się dobrze na naszych czanach było chyba koło 2012-2013 roku. Od tego czasu posucha a szą zalał potok podwieków i normictwa.
kiwiszon jeszcze jakiś poziom trzymał, ale niedawno zdechł (albo zrobili pełne zanurzenie i ominęło mnie info)

PollockCel

PollockCel

I am not an incel
-
Poza tym to cześć panowie.
siemano
przydałaby się jakaś krucjata incelowska

VirtueSignaller

VirtueSignaller

Looksmatch please
-
When will Poland stand on its own two feet instead of living off handouts and getting other countries to save its ass.

red-gif.148353

PollockCel

PollockCel

I am not an incel
-
szkoda, że większość ludzi zarabia 400 euro miesięcznie tutaj
no nie jestesmy bogatym krajem, ale az tak zle tez nie jest, masz sluzbe zdrowia za darmo, uczelnie za darmo. Nie ma co nas porownywac do Niemcow czy Francji no kurwa, ale wez sie urodz na białorusi albo ukrainie, przejebane maja ci ludzie

needsolution

needsolution

rent free
-
no nie jestesmy bogatym krajem, ale az tak zle tez nie jest, masz sluzbe zdrowia za darmo, uczelnie za darmo. Nie ma co nas porownywac do Niemcow czy Francji no kurwa, ale wez sie urodz na białorusi albo ukrainie, przejebane maja ci ludzie
no to jest myślenie typu, hehe ujebało mi jedną nogę, nie warto patrzeć na tych co są zdrowi, mogło mi ujebać dwie
teraz minimalna ma skoczyć, ukochany rząd wyreguluje nam ceny pięknymi podatkami to niedługo na zakupy do Niemiec będziemy jeździć.

PollockCel

PollockCel

I am not an incel
-
no to jest myślenie typu, hehe ujebało mi jedną nogę, nie warto patrzeć na tych co są zdrowi, mogło mi ujebać dwie
teraz minimalna ma skoczyć, ukochany rząd wyreguluje nam ceny pięknymi podatkami to niedługo na zakupy do Niemiec będziemy jeździć.
typie.... wiesz ze zarabiajac 50k w stanach jestes w 1% elit swiatowych pod wzgledem zarobkow, ile jest kraji gdzie ludziom zyje sie o wiele gorzej niz nam, ogarnij sie i docen to co masz
Afryka lepsza? bliski wschod? azja?

needsolution

needsolution

rent free
-
typie.... wiesz ze zarabiajac 50k w stanach jestes w 1% elit swiatowych pod wzgledem zarobkow, ile jest kraji gdzie ludziom zyje sie o wiele gorzej niz nam, ogarnij sie i docen to co masz
Afryka lepsza? bliski wschod? azja?
hehe Polska taka fajna, no okej, niedługo top1 kraj tutaj no ale piękna różowa rzeczywistość

PollockCel

PollockCel

I am not an incel
-
hehe Polska taka fajna, no okej, niedługo top1 kraj tutaj no ale piękna różowa rzeczywistość
kto mowi ze jest pierwsza? potrafisz normalnie rozmawiac? a nie tylko przekrecac cos ktos mowi ?

needsolution

needsolution

rent free
-
kto mowi ze jest pierwsza? potrafisz normalnie rozmawiac? a nie tylko przekrecac cos ktos mowi ?
odliczając wszystkich etników co piszą z UK czy USA to Polska będzie stanowiła największy odsetek ludzi tutaj.
i spokojnie nie spinaj się, nic do Ciebie nie mam, w sumie do nikogo, po prostu zachowujesz się jakby fajnie ci się żyło, jesteśmy wszyscy posuwani i to ostro przez nasz kraj, nie wiem czy jest tutaj tak milutko dla przegrywów takich jak my.

PollockCel

PollockCel

I am not an incel
-
odliczając wszystkich etników co piszą z UK czy USA to Polska będzie stanowiła największy odsetek ludzi tutaj.
i spokojnie nie spinaj się, nic do Ciebie nie mam, w sumie do nikogo, po prostu zachowujesz się jakby fajnie ci się żyło, jesteśmy wszyscy posuwani i to ostro przez nasz kraj, nie wiem czy jest tutaj tak milutko dla przegrywów takich jak my.
mogło być o wiele gorzej, nie jest tak źle, nie spinam sie mówie jak jest, nie podejmujesz dyskusji tylko strawmana zapodajesz, tyle mam do powiedzenia

needsolution

needsolution

rent free
-
mogło być o wiele gorzej, nie jest tak źle, nie spinam sie mówie jak jest, nie podejmujesz dyskusji tylko strawmana zapodajesz, tyle mam do powiedzenia
mnie tutaj nie spotkała ani jedna dobra rzecz, tylko mi operacje spierdolili, że prawie nogę miałem amputowaną więc sram na ten śmietnik i to ostro.

PollockCel

PollockCel

I am not an incel
-
Last edited:
starystulejarz

starystulejarz

27 years old khfl slavcel neetcel (11yrs+) virgin
-
fobia spoleczna + brzydka morda = smierc

sluchajac tego czuje sie jakbym czytal swoja biografie

Jawor

Jawor

I am new here bruh
-
mmm alternatywka studiująca psychologie
i po nazwie kanału stwierdzam że nazywa się Julka XD
Czy tylko mi się wydaje, że patrzy ona na tego faceta z obrzydzeniem

needsolution

needsolution

rent free
-
miałem kiedyś Julkę jako koleżankę, byłem takim małym 11 letnim orbiterem, no niestety ona była zakochana w rok starszym Sebie i nic nie wyszło, teraz jak sprawdziłem ją na fb to taka Julka do kwadratu

Jawor

Jawor

I am new here bruh
-
Ciekaw jestem kto sponsoruje jej te wycieczki skoro ona jest tylko studentką
Pewnie tata, który wychował ją w zamkniętym osiedlu

TheNEET

TheNEET

-
nawet nie oglądam, bo nie dam rady znieść filmiku z alternatywką :lul:

Jawor

Jawor

I am new here bruh
-
A ona przekonana jaki świat jest piękny poszła studiować psychologie, żeby pomagać ludziom
nawet nie oglądam, bo nie dam rady znieść filmiku z alternatywką :lul:
i dobrze kurwa jebać alternatywki z psychologii ciupagą :feelshmm: