Welcome to Incels.is - Involuntary Celibate Forum

Welcome! This is a forum for involuntary celibates: people who lack a significant other. Are you lonely and wish you had someone in your life? You're not alone! Join our forum and talk to people just like you.

Polski incels.co megathread

ten eskimozjeb to ma nagorzej, nam polki ruchaja niemcy wlosi i hiszpanie, im ukrainki uciekaja do nas XD kurwa jaki przegryw
wiesz mysle ze jakbys go spotkał to by cie rozjebał za takie słowa.
i uprzedzam cię, jeszcze jeden atak w strone jakiegoś z użytkowników tutaj i pójdzie report do moderatora i lecisz
 
wiesz mysle ze jakbys go spotkał to by cie rozjebał za takie słowa.
i uprzedzam cię, jeszcze jeden atak w strone jakiegoś z użytkowników tutaj i pójdzie report do moderatora i lecisz
XDDDDDDDDDDDDDDDD
przecierz sobie zartuje
pozatym co jest takiego zlego w tym co powiedzialem? sprawdz sobie malzenstwa polek + np. włochów a potem polaków i włoszek, tak samo jest z ukrainkami i polakami, i ukraincami i polkami. Kobiety uciekaja z tych krajów do krajów gdzie jest wiecej kasy to fakt, to nie wiem za co ty chcesz mnie zreportowac
 
XDDDDDDDDDDDDDDDD
przecierz sobie zartuje
pozatym co jest w tym takiego zlego co powiedzialem?
od początku zacząłeś pisać z nienawiścią o ukraińcach, bądź okej dla każdego, tutaj nie ma lepszych i gorszych
 
od początku zacząłeś pisać z nienawiścią o ukraińcach, bądź okej dla każdego, tutaj nie ma lepszych i gorszych
...
sa gorsi i lepsi, jest hierarchia w swiecie, niektore narody sa lepsze niektore sa gorsze,
 
Last edited:
twój przyjaciel 2340922 dostaje dziewczyny
 
S I E M A N K O witam w mojej kuchni
 
@needsolution technikum czy liceum?
 
jebać wyniki to nic nie daje XD aby zdać to raz a 2 że poszukaj ogloszeń pracy, wszedzie praktycznie masz minimum srednie wyksztalcenie, ludzie beda cie bardzo oceniac jak nie skonczysz tego, mam 3 kumpli co rzucil, i teraz wrocili i robia zaocznie czy jak to sie nazywa.
pracowales kiedys?
no jak ktoś się rzuca na jakieś wysokie stanowiska to tak jest, planuje zaocznie skończyć też ale muszę dać sobie czas, a mam dość dobry plan na siebie, na razie zdradzać nie będę, tak pracowałem na czarno jak byłem poniżej 18, czasami po 12h więc dla mnie żadna praca to nie problem póki nie trzeba czegoś mega ciężkiego dźwigać
 
no jak ktoś się rzuca na jakieś wysokie stanowiska to tak jest, planuje zaocznie skończyć też ale muszę dać sobie czas, a mam dość dobry plan na siebie, na razie zdradzać nie będę, tak pracowałem na czarno jak byłem poniżej 18, czasami po 12h więc dla mnie żadna praca to nie problem póki nie trzeba czegoś mega ciężkiego dźwigać
no nie wiem, ty wiesz najlepiej w jakies sytuacji jestes, nie bd ci pierdolil ale i tak jestes juz incelem i ludzie cie nienawidza, chcesz jeszcze im pomoc nie kończąc sredniej szkoły? to slaba opcja imo
 
no nie wiem, ty wiesz najlepiej w jakies sytuacji jestes, nie bd ci pierdolil ale i tak jestes juz incelem i ludzie cie nienawidza, chcesz jeszcze im pomoc nie kończąc sredniej szkoły? to slaba opcja imo
myślisz że mi zależy? jak nie pójdzie to zawsze będę miał sznur pod ręką.
 
no jak ktoś się rzuca na jakieś wysokie stanowiska to tak jest, planuje zaocznie skończyć też ale muszę dać sobie czas, a mam dość dobry plan na siebie, na razie zdradzać nie będę, tak pracowałem na czarno jak byłem poniżej 18, czasami po 12h więc dla mnie żadna praca to nie problem póki nie trzeba czegoś mega ciężkiego dźwigać
nie rzucili sie na wysokie stanowiska, poprostu posmakowali troche jak to jest pracowac bez wyksztalcenia tutaj w polsce za marne pieniadze i wrocili z podkulonym ogonem,
myślisz że mi zależy? jak nie pójdzie to zawsze będę miał sznur pod ręką.
ile ty masz lat serio?
 
nie rzucili sie na wysokie stanowiska, poprostu posmakowali troche jak to jest pracowac bez wyksztalcenia tutaj w polsce za marne pieniadze i wrocili z podkulonym ogonem,

ile ty masz lat serio?
ja emigruje do UK za miesiąc
 
jak jest hard brexit, ja tez wykurwiam popracowac
wierz w to co dostajesz na talerzu od TVP
akurat to od RT
wierz w to co dostajesz na talerzu od TVP
mam kolege ktory tam mieszka i on wraca bo wie ze jest brexit, troche zarozumialy jestes jak na typa co nie skonczyl liceum
wierz w to co dostajesz na talerzu od TVP
co jest juz sie obraziles? nie obrazaj sie, nie chce zebys spierdolil sobie zycie poprostu, rob jak chcesz
 
Last edited:
akurat to od RT

mam kolege ktory tam mieszka i on wraca bo wie ze jest brexit, troche zarozumialy jestes jak na typa co nie skonczyl liceum

co jest juz sie obraziles? nie obrazaj sie, nie chce zebys spierdolil sobie zycie poprostu, rob jak chcesz
nie dostałem alertu więc wiesz, jak twój kolega wraca to niech wraca, ja po prostu mówie co robie i nie słucham innych thats all
 
co tam chlopacy myslicie ze w polsce moge dostawac jakis hajs miesiecznie dla uposledzonych jak mam schizofremie? glosy slysze z 7 lat i mnie to wkurwia
 
Niedawno wróciłem z wakacji w poznaniu. Nie byłem w polsce z gruba 6 lat, ale się zmieniło, poznań coraz bardziej europe zachodnią przypomina, gdzie sie nie obrócę to widzę samych sojów, na ulicy na tramwaju, w super markecie,
takich sojów z incel tears
1568071032975

1568071040879


nie wiem co sie dzieje z tą polską, zaczeli importowac estrogen z zachodu czy co?
 
nie ciezko, robie dobre średnie, w gimnazjum mialem zawsze 4.50+, raz pasek. teraz miałem nawet 6 z rozszerzonego angielskiego ale jestem już na tyle doświadczony i spokojny, że mogę to jebnąć i iść swoją drogą nie martwiąc się kto co powie w szkole i tyle.
 
Słabe dni dla polskiego sportu ostatnio, jeszcze w piątek byliśmy na fali a teraz:
-1 punkt w eliminacjach do piłkarskich ME w dwóch meczach (porażka z słabiutką Słowenią)
-zaprzepaszczona szansa na medal kobiecych ME w siatkówce (porażka 3:1 z Turcją w półfinałach, 3:0 z Włochami o 3 miejsce)
-2 porażki koszykarzy i mimo znakomitego wyniku (ósemka świata) to pozostaje mały niedosyt
 
nie wiem co sie dzieje z tą polską, zaczeli importowac estrogen z zachodu czy co?
Soylentu wciąż u nas nie ma :feelsrope: choć jest np. Huel do zamówienia przez internet, ale tylko w dużych pakach
 
Co się stało z polskimi forami obrazkowymi o kupie? Dlaczego takie rakowisko z polskich czanów się zrobiło? Ostatni raz kiedy faktycznie bawiłem się dobrze na naszych czanach było chyba koło 2012-2013 roku. Od tego czasu posucha a szą zalał potok podwieków i normictwa.

Poza tym to cześć panowie.
 
Co się stało z polskimi forami obrazkowymi o kupie? Dlaczego takie rakowisko z polskich czanów się zrobiło? Ostatni raz kiedy faktycznie bawiłem się dobrze na naszych czanach było chyba koło 2012-2013 roku. Od tego czasu posucha a szą zalał potok podwieków i normictwa.
kiwiszon jeszcze jakiś poziom trzymał, ale niedawno zdechł (albo zrobili pełne zanurzenie i ominęło mnie info)
 
Co się stało z polskimi forami obrazkowymi o kupie? Dlaczego takie rakowisko z polskich czanów się zrobiło? Ostatni raz kiedy faktycznie bawiłem się dobrze na naszych czanach było chyba koło 2012-2013 roku. Od tego czasu posucha a szą zalał potok podwieków i normictwa.
Poza tym to cześć panowie.
siemano
przydałaby się jakaś krucjata incelowska
 
When will Poland stand on its own two feet instead of living off handouts and getting other countries to save its ass.

Red
 

Users who are viewing this thread

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top