Welcome to Incels.is - Involuntary Celibate Forum

Welcome! This is a forum for involuntary celibates: people who lack a significant other. Are you lonely and wish you had someone in your life? You're not alone! Join our forum and talk to people just like you.

Polski incels.co megathread

skończone dla Polishcels
 
Czy większość z was ma fenotyp Dalofaelid?
 
Czy większość z was ma fenotyp Dalofaelid?
ja mam nordycki fenotyp, białe blond włosy, jasne niebiesko-zielone oczy
I bardzo dobrze. Im prędzej to wszystkie pierdolnie tym lepiej, hypergamy upadnie a my będziemy zbierali profity
Lepiej ukraińcy niż afrykańczycy czy araby ale i tak to nie jest dobra sytuacja. Globalizm zaraz rozpierdoli wszytskie kraje.
@Johny.speiz @starystulejarz to tez polacy chyba
jak coś to zaobserwujcie ten thread, będę tutaj wrzucał moje eksperymenty na tinderku czy innych stronach, jak chcecie bym zrobił w waszych dziurach to piszcie nazwy miast i zrobie porównanie przeciętnego polszaka z znakomitym opisem, a jakiegoś modela z opisem "szukam seksu" czy coś w tym stylu, jestem cebula, znam wszystkie promocje wiec jak cos to tez bede ciekawe rzeczy tostował
 
ja mam nordycki fenotyp, białe blond włosy, jasne niebiesko-zielone oczy
Tak, istnieją różne typy nordyckie, Dalofaelid to tylko kolejna ich część. Na przykład mój ojciec jest proto-nordid.
 
Tak, istnieją różne typy nordyckie, Dalofaelid to tylko kolejna ich część. Na przykład mój ojciec jest proto-nordid.
wysłałem ci coś, zobacz pm
 
my step dad is polish I feel connected to this
 
po prostu lilpumpmaxx i rób kase
ale w Polsce nie da się zrobić legitnego leanu, bo nie ma fioletowego syropu z kodeiną i prometazyną (ten drugi składnik w ogóle ciężko dostać), więc nie da się robić legitnego mumble rapu
 
ale w Polsce nie da się zrobić legitnego leanu, bo nie ma fioletowego syropu z kodeiną i prometazyną (ten drugi składnik w ogóle ciężko dostać), więc nie da się robić legitnego mumble rapu
to white2115maxx, mojemu bratu odpierdala, przeglada jego insta 24/7, probuje go kopiowac 1:1
 
ile macie lat?


jak sie kurna w tymkraju wyprowadzic na minimalnej placy
 
@needsolution Czemu mnie nie otagowałeś? Wykluczyłeś mnie z polskie narodu czy co?
 
@needsolution Czemu mnie nie otagowałeś? Wykluczyłeś mnie z polskie narodu czy co?
właśnie o ciebie mi chodziło, kojarzyłem avatar ale nazwe zapomniałem bo za dużo nie postujesz, nawet wspomniałem w głównym poście
 
18
ja spadam do UK, spróbuje jakoś ułożyć sobie tam życie i odłożyć na LDAR i operacje.
o kurdelke


kurna wkurzaja mnie kobiety i ludzie XDD musze mieszkac z rodzicami bo nie mozna sie wyprowadzic nawet na jakies tanie super male mieszkanie typu studio. a mam juz 26


a kobiety to tez bekowe... brzydka kobieta powinna byc z brzydkim facetem ale w 2019 to brzydkie i grube maja 2k folloerow na insta i ruchaja przystojnych facetow z tinder i maja dziesiatki wiadomosci i par dziennie mimo ze sa oblesne



faceci potrzebuja kobiet bardziej niz kobiety facetow dlatego nawet grube ciesza sie powodzeniem tylko ze z internetem, social media i tinderem to wszystko sie tak jebie ze powinno zostac zbanowane bo kobietom odpierdala. wiekszosc facetow bedzie sama wiec bedzie wkurwiona a kobiety beda sie puszczaly z przystojnymi facetami i chuj wie co w sumie
 
jeszcze jeden jest na pewno, wkrótce się okaże że tutaj 10% to polacy
@DoctorBlythe mam ciebie
 
Ktoś był (albo przynajmniej przeglądał) na tagu #przegryw za nim tu trafił?

Pamiętam, że tam wyczytałem pierwsze blackpille, ale użeranie z moderacją tam było męczące.

właśnie o ciebie mi chodziło, kojarzyłem avatar ale nazwe zapomniałem bo za dużo nie postujesz, nawet wspomniałem w głównym poście
W sumie z połowa osób na tym forum ma nick z "Rope", więc nie dziwię się.
 
Last edited:
W sumie z połowa osób na tym forum ma nick z "Rope", więc nie dziwię się.
próbowałem szukać po liście aktywnych ale nie mogłem znaleźć, jak coś to daj tutaj follow na ten thread to jak będą nowe posty to będzie każdy wiedział, spróbujmy przegonić portugalski megathread
 
próbowałem szukać po liście aktywnych ale nie mogłem znaleźć, jak coś to daj tutaj follow na ten thread to jak będą nowe posty to będzie każdy wiedział, spróbujmy przegonić portugalski megathread
Koniec dla @Mainländer. Polski zostanie oficjalnym językiem inceli.
 
jak już 26 to over, spróbuj coś w Azji, ale musisz najpierw zrobić kasę na to, więc najlepiej próbowaćna wschodzie.
u mnie w klasie nawet pasztet 2/10 miał wymagania i dwóch facetów, jednemu zrobiła laskę w jego samochodzie
powysyłała zdjecia pizdy jednemu gościowi to cała klasa je potem miała
XD pokasz
 
o kurdelke


kurna wkurzaja mnie kobiety i ludzie XDD musze mieszkac z rodzicami bo nie mozna sie wyprowadzic nawet na jakies tanie super male mieszkanie typu studio. a mam juz 26
ja też mieszkam jeszcze z rodziciam jeśli cię to pocieszy lol. teraz ceny mieszkań są astronomiczne, w mojej średnim mieście cena za metraż jak w warszawie
 
I feel like I'm reading some top secrets government documents written in secret code
 
Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa

One of the biggest sluts I ever knew was from Poland, I think like the 2nd biggest slut I know
 
I feel like I'm reading some top secrets government documents written in secret code
Just post top secret documents in polish on Incel board theory.

Skoro już przy tym, ktoś widział zagubione maile Hillary Klingon ?
 
A ja sobie mieszkam w największej dziurze tego świata, w Zawierciu

serio, każda laska tutaj była już przeruchana przez grupkę przystojniaczków chodzących na lokalny skate park, tbh najbardziej skażone miejsce w powiecie
 
Just post top secret documents in polish on Incel board theory.

Skoro już przy tym, ktoś widział zagubione maile Hillary Klingon ?
niemam pojecia kto to jest XDD ja jestem nerdem i wiem malo o swiecie zewnetrznym. jedynie co mnie interesuje to piniondze xD
 
I've been to Poland once. Can I join the thread?
 
niemam pojecia kto to jest XDD ja jestem nerdem i wiem malo o swiecie zewnetrznym. jedynie co mnie interesuje to piniondze xD
Chodziło mi o Cliton. Jeszcze podczas wyborów była ta afera. Clinton przetrzymywał prywatnie jakieś imba, tajne dokumenty państwowe i później je zgubiła po prostu. Powinna za to teraz zdychać w w więzieniu, no ale (((sprawiedliwość))) w stanach. Mniej więcej, dokładnie teraz tej sprawy nie pamiętam.
 
Last edited:
Ej panowie, pomożecie mi? XD
jak już mówiłem na skate park zbiera się chad i przerabiają tam wszystkie dziunie w mieście na dziwki, przyśpieszają zachodniowanie naszych pań w chuj

w każdym razie, mam taką prośbę żeby jak wykopki ich trochę powkurwiać
wejdźcie na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa
131

Xd5

Xd3

tam znajdźcie moją mieścinę, donieście czerwonym plusem na dole wszyscy na to miejsce za spożywanie alko albo za grupowanie się młodzieży zagrożonej demoralizacją, będzie śmiesznie XDD
 
Ej panowie, pomożecie mi? XD
jak już mówiłem na skate park zbiera się chad i przerabiają tam wszystkie dziunie w mieście na dziwki, przyśpieszają zachodniowanie naszych pań w chuj

w każdym razie, mam taką prośbę żeby jak wykopki ich trochę powkurwiać
wejdźcie na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa
View attachment 143914
View attachment 143915
View attachment 143916
tam znajdźcie moją mieścinę, donieście czerwonym plusem na dole wszyscy na to miejsce za spożywanie alko albo za grupowanie się młodzieży zagrożonej demoralizacją, będzie śmiesznie XDD
Zrobione.
 
polacy = truecele
jest nas wiecej niz germancele czy frenchcele

Qj4qEaX.png




jakby ktos chcial polski incelowy discord to zapraszam

 
przegrywam życie przez tą kurwe polske

ciekawe kiedy ktoś ER odpierdoli w sumie wiem że broń nielegalna ale broń biała już nie :feelsthink:

 
Ktoś był (albo przynajmniej przeglądał) na tagu #przegryw za nim tu trafił?

Pamiętam, że tam wyczytałem pierwsze blackpille, ale użeranie z moderacją tam było męczące.


W sumie z połowa osób na tym forum ma nick z "Rope", więc nie dziwię się.
dlugo przegladalem i postowalem na tym tagu az do momentu gdy normictwo i fakecele go przejeli jakis rok temu, od tego czasu postowalem tylko na incelskim discordzie/braincels i tutaj
 
incels.co nowym forume f23 [cool][czesc]
Karachan tez już dawno normictwo przejęło (albo jeszcze anoni walczą) jak tam już femoidy mają chanfoldery
 
dlugo przegladalem i postowalem na tym tagu az do momentu gdy normictwo i fakecele go przejeli jakis rok temu, od tego czasu postowalem tylko na incelskim discordzie/braincels i tutaj
Od roku nie ma tam nic ciekawego tylko śmieciowy kontent. Kiedyś pamiętam były badania na temat rynku matrymonialnego, jaki sposób wygląd wpływa na sukces itp. Incels.co to jedyne nietykalne formum dla inceli.
 
Gdyby tylko grzyby byly legalne to bym sobie je znowu wzial, swietnie pomagaja na depreche ale zyjemy w najbardziej opresyjnym i chujowym panstwie jakie istnieje dla incelow. Trawka za 50 lat moze bedzie legalna a grzybow sie nie doczekam nawet za 200 lat, mimo ze juz w usa i australii chca je dekryminalizowac jak maryche. Incele z automatu powinni dostawac wszystkie uzywki jakie chca za te krzywdy psychiczne jakie musieli doznac z braku ruchania i bliskosci. :feelsohgod::feelsree::reeeeee:
Bykowe juz niedlugo wprowadza i incele beda musieli mieszkac w kanalach/pod mostem (ew w szalasie zrobionym z kupy gowna i klejone sperma) ukrywajac sie przed femoidowo-cuckowym gestapo.
 
Kurwa ja pierdolę jak mnie wkurwiają ludzie całujący się to ja nawet nie. Najgorzej kurwa jak jest lato i jest wysyp tych debili. Byłem na osiemnastce u kumpla i tam kurwa KAŻDY się lizał, jak kurwa jakieś jebane glonojady. Zajebiste uczucie kurwa wsadzać język do babskiej szpary w której miała x kutasów. Żałuje że nie ma już PRLu ani ZOMO to bym z miłą chęcią wstąpił i napierdalał ich jak pojebany. Zrobiłbym im kurwa taką pacyfikacje że by ze strachu szurali dupami po podłodze. Jebać ich kurwa maczetami.
 
Incele z automatu powinni dostawac wszystkie uzywki jakie chca za te krzywdy psychiczne jakie musieli doznac z braku ruchania i bliskosci. :feelsohgod::feelsree::reeeeee:
jedyne co można dostać to adderall ale musisz mieć ubezpieczenie potwiedzony autyzm albo ADHD i 250 zł pod ręką za 100 pillsów + wizyte

clown country
 

Users who are viewing this thread

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top