Welcome to Incels.is - Involuntary Celibate Forum

Welcome! This is a forum for involuntary celibates: people who lack a significant other. Are you lonely and wish you had someone in your life? You're not alone! Join our forum and talk to people just like you.

Polski incels.co megathread

szczerze chciałbym :feelsrope:
obawiam się jednak, że to jeszcze trochę potrwa...
what do you mean by that, we have normal discyssion about py country and inceldom, so far u have broken rule of no low effort in this thread haha jk br
I wonder how many rules have been broken so far
u mnie nie za długo, depresja tak zjada ze pewnie w UK sie powieszę
 
what do you mean by that, we have normal discyssion about py country and inceldom, so far u have broken rule of no low effort in this thread haha jk br

u mnie nie za długo, depresja tak zjada ze pewnie w UK sie powieszę
Jak tam jest życie?
 


Jak w każdy poranek.
Dzień dobry.

siema goscie, co tam u was, u mnie kolejny przegrany dzien, bylem na silowni, potem wyjezdzajac widzialem jak przechodzila moja milość która mnie odrzuciła bo miała chłopaka (koles 170cm wzrostu i z 60kg wagi, ja 196/100)
nie wiem co ty tutaj robisz z 196/10, dałbym sobie połowe siusiaka obciąć by 180cm chociaż mieć... over over over
 
Nie bardzo pomientam jak po polski movic. Baby paskustwo
 
Nie bardzo pomientam jak po polski movic. Baby paskustwo
based Napeoleon

68745341 400519840648184 2217738897666867200 n
 


Jak w każdy poranek.
Dzień dobry.


nie wiem co ty tutaj robisz z 196/10, dałbym sobie połowe siusiaka obciąć by 180cm chociaż mieć... over over over

A widzisz, wzrost jest przesadzony, ona woli takiego leszcza, jak się urodziłeś z znamieniem spierdolenia to od tego nie uciekniesz
 
A widzisz, wzrost jest przesadzony, ona woli takiego leszcza, jak się urodziłeś z znamieniem spierdolenia to od tego nie uciekniesz
ja to jeszcze gorszy leszcz jestem 171.5cm + 43kg i w dodatku niepełnosprawny, its over
 
ja to jeszcze gorszy leszcz jestem 171.5cm + 43kg i w dodatku niepełnosprawny, its over
zatop sie w swiat gierek, piwka, chipsów, za niedlugo jak sie obronie kupuje kompa do gier ale takiego wypasionego i oprocz silki i boksu caly czas bede po pracy nawalał w gierki
 
zatop sie w swiat gierek, piwka, chipsów, za niedlugo jak sie obronie kupuje kompa do gier ale takiego wypasionego i oprocz silki i boksu caly czas bede po pracy nawalał w gierki
mam takie same plany, w dodatku sobie marychy kupie tone i będę tak wisiał dopóki nie zawisnę ostatecznie, nie potrafię się pogodzić ze swoim ciałem niestety, twarz zniosę, ciało nie.
mam w sumie dobrego kompa nawet teraz, ale u rodziców mieszkam i się prują jak długo gram
 
Matka mnie przeziebila i incel musi cierpiec podwojnie kurwa mac :feelspuke::reeeeee:
 
zatop sie w swiat gierek, piwka, chipsów, za niedlugo jak sie obronie kupuje kompa do gier ale takiego wypasionego i oprocz silki i boksu caly czas bede po pracy nawalał w gierki
Tez mialem takie marzenia z kompem, potem kupilem dobrego kompa i juz przestalem sie cieszyc grami wiec ciesz sie puki mozesz bo depresja to kurwa ktora chce cie zajebac i zabiera cie cala przyjemnosc z i tak marnego juz zycia.
do roboty chodzisz?
nie jestem neetem od ~11 lat
 
Tez mialem takie marzenia z kompem, potem kupilem dobrego kompa i juz przestalem sie cieszyc grami wiec ciesz sie puki mozesz bo depresja to kurwa ktora chce cie zajebac i zabiera cie cala przyjemnosc z i tak marnego juz zycia.

nie jestem neetem od ~11 lat
zazdro, starzy mnie wyjebuja już teraz a mam 18 lat.
ciesz się że niepełnosprawny nie jesteś, problemy z zasypianiem to tylko jeden z mniejszych problemów eh
 
zazdro, starzy mnie wyjebuja już teraz a mam 18 lat.
ciesz się że niepełnosprawny nie jesteś, problemy z zasypianiem to tylko jeden z mniejszych problemów eh
Mam potezna fobie spoleczna byly takie okresy gdy nie wychodzilem z domu przez pol roku czy rok przez paniczny strach przed ludzmi, depreche z myslami samobojczymi ktora wystepuje codziennie, jakas forme autyzmu bo od przedszkola ludzie twierdzili ze jestem jakis dziwny i nudny bo zawsze interesuje sie tylko jednym tematem (gierki/bajki czy tez anime) nie umiem robic small talku z normictwem oraz to ze za bardzo skupiam sie na malych pierdolach, bezsennosc tylko okazyjnie wiec tez jestem czesciowo niepelnosprawny zwlaszcza jesli mnie porownasz do dynamicznych oskarkow ktorzy nigdy ludzi sie nie bali i przychodza do domu tylko zeby naladowac baterie do balangowania nazajutrz. Nawet nie wyobrazam sobie siebie jako osoby ktora by mogla pracowac na jakimkolwiek stanowisku.
 
Mam potezna fobie spoleczna byly takie okresy gdy nie wychodzilem z domu przez pol roku czy rok przez paniczny strach przed ludzmi, depreche z myslami samobojczymi ktora wystepuje codziennie, jakas forme autyzmu bo od przedszkola ludzie twierdzili ze jestem jakis dziwny i nudny bo zawsze interesuje sie tylko jednym tematem (gierki/bajki czy tez anime), bezsennosc tylko okazyjnie wiec tez jestem czesciowo niepelnosprawny zwlaszcza jesli mnie porownasz do dynamicznych oskarkow ktorzy nigdy ludzi sie nie bali i przychodza do domu tylko zeby naladowac baterie do balangowania nazajutrz. Nawet nie wyobrazam sobie siebie jako osoby ktora by mogla pracowac na jakimkolwiek stanowisku.
ja mam to samo, nic mnie nie wyciągnie z domu, mógłbym cały rok siedzieć w swoim pokoju, bezsenność, chujowe zainteresowania (Harry Potter, gierki, tenis stołowy, ziemny, stare filmy). Oskarki są najgorsze, wyrwią każdą dupę.
 
ja mam to samo, nic mnie nie wyciągnie z domu, mógłbym cały rok siedzieć w swoim pokoju, bezsenność, chujowe zainteresowania (Harry Potter, gierki, tenis stołowy, ziemny, stare filmy). Oskarki są najgorsze, wyrwią każdą dupę.
na szczescie matka przestala mnie gnebic o to ze jestem nierobem i tylko gram w gierki od momentu jak babcia zmarla, robi to tylko okazjonalnie jak ja wkurwie czyms -w sumie dobrze jest posluchac kogos co naprawde osoba sadzi o tobie i trzyma to w swojej glowie az do wybuchniecia :feelskek: wtedy ja wkurzam jeszcze bardziej mowiac ze trzeba bylo urodzic chada z dobra psychika i morda
 
na szczescie matka przestala mnie gnebic o to ze jestem nierobem i tylko gram w gierki od momentu jak babcia zmarla, robi to tylko okazjonalnie jak ja wkurwie czyms -w sumie dobrze jest posluchac kogos co naprawde osoba sadzi o tobie i trzyma to w swojej glowie az do wybuchniecia :feelskek:
mnie stary wyjebuje z domu, wyzywa od przegrywów, pedałów (bo dbam o siebie jako tako i noszę wkładki podwyższające), miernot itd teraz i tak jest dobrze, dwa lata temu potrafiłem dostać ostry wpierdal do momentu gdy nie najebałem mu prawie (ćwiczyłem rok szutki walki).
 
mnie stary wyjebuje z domu, wyzywa od przegrywów, pedałów (bo dbam o siebie jako tako i noszę wkładki podwyższające), miernot itd teraz i tak jest dobrze, dwa lata temu potrafiłem dostać ostry wpierdal do momentu gdy nie najebałem mu prawie (ćwiczyłem rok szutki walki).
Ja nawet starego nie mam bo matka to feministka i nie potrzebuje mezczyzny, sama stala sie glowa rodziny i wychowala mnie na kaka ktory nic nie potrafie zrobic w zyciu bo ma dwie lewe rece. Przestepstwem powinno byc wychowywanie dzieci plci meskiej przez samotne madki.

Single mom statistics


To jakis cud ze nie zeszedlem jeszcze na przestepcza droge, ale tam pewnie bym skonczyl jak syn corki mojego ojca z drugiej rodziny czyli wypadek i spalenie sie zywcem po kraksie podczas ucieczyki przed policja. Moj dziadek za to byl chadem i zdradzal babcie a ona mu wybaczala. :chad::chad::chad:
 
Widzieliscie co sie odpierdala na portalach spermiarskich jak fotka.pl?

Kazda locha ma dziesiatki jesli nie setki spermiarzy ktorzy tylko im prawia komplementy, nie wazne ile lat maja czy to 20 czy 40 czy 60 ich mozliwosci sa nieograniczone. Gdy mezczyzni nie maja zadnych komentow i lajkow.

Cipa = wygryw z automatu. Beka z cope mgtow/redpilla ktory mowi ze mezczyzni nie potrzebuja kobiet do zycia i to kobiety sa bardziej zdesperowane :lul: tak bylo w latach XIX/XX wieku ale nie teraz gdy panstwo przejelo role partnera i daje im kase za darmo. Danie tym kurwom mozliwosci decydowania za siebie (w tym glosowania i pracy) oraz mozliwosc edukacji to byl najwiekszy blad cuckowego zachodu.

Chrome a52wRCwr4h
Chrome yRFjTTdst9
Chrome ZQWa6gI4nO
Chrome eFyWpikNOv
Chrome VlAdIE4MVM
Chrome FBNcJXUefS
Chrome s7dKwpXDhG
Chrome MyV7yOtjqC
Chrome r1viw987M1
Chrome jlpuOEA3tN
Chrome ZknNB3asnJ



(looksmatch eggmana ma miliony speramiarzy):
Chrome n8D3iXA9NI
Chrome CQ8Rv3ElqJ


lepiej zyc do konca zycia jako prawik niz tak sie ponizac jak jakis smiec cuck dla tych oblesnych p0lek tfu pluje na nich :feelspuke: :soy::soy::soy::soy::soy:
 
przejebane :feelsrope::feelsrope::feelsrope:
tak btw to polki średno tak 4-5/10 są, żadne piękności jak to oni mówią, ja widzę taki śmietnik w każdym miejscu, laski po 25 kompletnie siadają i wyglądają jak chujnia, w dodatku u mnie w mieście sobie solarium dorzucają to wyglądają jak gibająca się brązowa galareta.
 
Sffff


a te kurwa artystycznie nierówno domalowane brwi u tej maciory XD
 
tak sobie obejrzałem teraz taki chujowy serial gdzie facet oszukał laskę (dodam że przebijał ją o 1-2 punkty w atrakcyjności, dość wysoki), że jest dyrektorem itd. ona od razu w histerię jak mogłeś mnie oszukać itd. wcześniej nie zwracałem na to uwage ale jak teraz pomyślę, nie boli ją wcale to kłamstwo, ja by ją okłamał, że jest biedny, a byłby bogaty to nic by to nie zrobiło, tutaj chodzi o to, że jej facet nie jest dyrektorem, dynamiczakiem, a zwykłym szarakiem pracującym jako zwykły przedstawiciel handlowy, dodam że laska była kaszalotem w mojej opinii.
 
jak wam dzień minął? opowiadajcie bo cisza coś :feelsbadman::feelsbadman::feelsbadman:
 
jak wam dzień minął? opowiadajcie bo cisza coś :feelsbadman::feelsbadman::feelsbadman:
bylem w robocie i widzialem taka oto sytuacje:
Idzie sklepem jakis chad ( wydziarany, okulary przeciwslonczeczne w zamknietym pomieszczeniu :feelzez::feelskek:, wozi sie z barami na pol alejki, taki niby gangsta) i za nim idzie jego karyna, ale to doslownie za nim jak suka wszedzie szla. Sama ze 3 punkty brzydsza od niego, typowa dupa z patologii. Widac bylo ze tak go pilnowala, nie odstepowala go na krok i mierzyla wzrokiem inne laski jak je mijala.Ale mialem beke, bo wyglodalo wrecz jak kabaret. Dziwie sie ze facet nie mialem lepszej, ale coz moze w 2019 lepiej sie nie da.
Mimo wszystko pokazuje to, ze samica potrafi byc 'wierna' jesli sobie upoluje kolesia co wyglada jak ona razy dwa.
 
あい いと だ ぷぷ
 
bylem w robocie i widzialem taka oto sytuacje:
Idzie sklepem jakis chad ( wydziarany, okulary przeciwslonczeczne w zamknietym pomieszczeniu :feelzez::feelskek:, wozi sie z barami na pol alejki, taki niby gangsta) i za nim idzie jego karyna, ale to doslownie za nim jak suka wszedzie szla. Sama ze 3 punkty brzydsza od niego, typowa dupa z patologii. Widac bylo ze tak go pilnowala, nie odstepowala go na krok i mierzyla wzrokiem inne laski jak je mijala.Ale mialem beke, bo wyglodalo wrecz jak kabaret. Dziwie sie ze facet nie mialem lepszej, ale coz moze w 2019 lepiej sie nie da.
Mimo wszystko pokazuje to, ze samica potrafi byc 'wierna' jesli sobie upoluje kolesia co wyglada jak ona razy dwa.
A może sama daje dupy na boku, a go pilnuje bo hipokryzja w dzisiejszych czasach jest już nie do obliczenia.
U mnie dzisiaj jacyś hiszpanie się wozili jakimś samochodem za 20k po wioskach, mówie serio, chyba myślą że są Bogami tutaj dzieki temu i nie zdziwiłbym się jak mają racje.
あい いと だ ぷぷ
Hqdefault
 
tak sobie obejrzałem teraz taki chujowy serial gdzie facet oszukał laskę (dodam że przebijał ją o 1-2 punkty w atrakcyjności, dość wysoki), że jest dyrektorem itd. ona od razu w histerię jak mogłeś mnie oszukać itd. wcześniej nie zwracałem na to uwage ale jak teraz pomyślę, nie boli ją wcale to kłamstwo, ja by ją okłamał, że jest biedny, a byłby bogaty to nic by to nie zrobiło, tutaj chodzi o to, że jej facet nie jest dyrektorem, dynamiczakiem, a zwykłym szarakiem pracującym jako zwykły przedstawiciel handlowy, dodam że laska była kaszalotem w mojej opinii.
prawie jak życie
 
jak wam dzień minął? opowiadajcie bo cisza coś :feelsbadman::feelsbadman::feelsbadman:
Wypilem herbate zielona x3 i melise x2, uprawialem fat/boarmaxxxing w postaci zjedzenia wczorajszej pizzy oraz zjadlem tortille z serem feta i zoltym, mixem salat, oliwkami, kukurydza i sosem srednio ostrym na obiad, pogralem w lola i Remnant of the ashes, dalej meczy mnie przeziebienie, bol nadgarstka i sciegien, byl fap x2, obejrzalem goblin slayera 2 odcinki (cucki sie wkurwiali bo femoidy sa tam gwalcone przez gobliny :feelskek: :feelskek:) , 1 odcinek vineland saga oraz 1 odc money heist. :dab::dab::dab: Gdyby zydzi nagrali serial/film o incelach to bylby to najnudniejsza rzecz jaka moze czlowiek obejrzec, kazdy dzien jest taki sam mozesz oszalec z nudow, pierwsze lata neetowania byly fajne czules sie wolny mogles robic co chciales ale teraz to jest przeklenstwo od ktorego nie mozesz uciec.

Tak wyglada zycie incela neeta lat 27 w kraju zwanym Polska kazdy dzien pelen copesow zeby nie umrzec z samotnosci i depresji. Jeden nowy czlonek dolaczyl do naszego incelowskiego polskiego serwera discord na ktory zapraszam.

 
Last edited:
Wypilem herbate zielona x3 i melise x2, uprawialem fat/boarmaxxxing w postaci zjedzenia wczorajszej pizzy oraz zjadlem tortille z serem feta i zoltym, mixem salat, oliwkami, kukurydza i sosem srednio ostrym na obiad, pogralem w lola i Remnant of the ashes, dalej meczy mnie przeziebienie, bol nadgarstka i sciegien, byl fap x2, obejrzalem goblin slayera 2 odcinki (cucki sie wkurwiali bo femoidy sa tam gwalcone przez gobliny :feelskek: :feelskek:) , 1 odcinek vineland saga oraz 1 odc money heist. :dab::dab::dab: Gdyby zydzi nagrali serial/film o incelach to bylby to najnudniejsza rzecz jaka moze czlowiek obejrzec, kazdy dzien jest taki sam mozesz oszalec z nudow, pierwsze lata neetowania byly fajne czules sie wolny mogles robic co chciales ale teraz to jest przeklenstwo od ktorego nie mozesz uciec.

Tak wyglada zycie incela neeta lat 27 w kraju zwanym Polska kazdy dzien pelen copesow zeby nie umrzec z samotnosci i depresji. Jeden nowy czlonek dolaczyl do naszego incelowskiego polskiego serwera discord na ktory zapraszam.

jaką herbatę zieloną najbardziej lubisz? próbowałeś kiedyś matchy?
goblin slayer jest gówniany, nawet nie patrząc na gwałt, kompletny brak logiki źle działa na mój autyzm. ale vinland saga super, poczekaj jeszcze dwa-trzy odcinki i się akcja rozkręci.
 
Wypilem herbate zielona x3 i melise x2, uprawialem fat/boarmaxxxing w postaci zjedzenia wczorajszej pizzy oraz zjadlem tortille z serem feta i zoltym, mixem salat, oliwkami, kukurydza i sosem srednio ostrym na obiad, pogralem w lola i Remnant of the ashes, dalej meczy mnie przeziebienie, bol nadgarstka i sciegien, byl fap x2, obejrzalem goblin slayera 2 odcinki (cucki sie wkurwiali bo femoidy sa tam gwalcone przez gobliny :feelskek: :feelskek:) , 1 odcinek vineland saga oraz 1 odc money heist. :dab::dab::dab: Gdyby zydzi nagrali serial/film o incelach to bylby to najnudniejsza rzecz jaka moze czlowiek obejrzec, kazdy dzien jest taki sam mozesz oszalec z nudow, pierwsze lata neetowania byly fajne czules sie wolny mogles robic co chciales ale teraz to jest przeklenstwo od ktorego nie mozesz uciec.

Tak wyglada zycie incela neeta lat 27 w kraju zwanym Polska kazdy dzien pelen copesow zeby nie umrzec z samotnosci i depresji. Jeden nowy czlonek dolaczyl do naszego incelowskiego polskiego serwera discord na ktory zapraszam.

ja jutro dołączę. na discorda bo teraz już. nie wstane, tylko piszcie jak ktos chce pogadac Ostrzegam mam glos przegrywusa
 
dostałem bana na discordzie dla inceli za bycie za bardzo youncelem reeeeeeee
@needsolution pomścij mnie towarzyszu
 
dostałem bana na discordzie dla inceli za bycie za bardzo youncelem reeeeeeee
@needsolution pomścij mnie towarzyszu
ale my mamy własnego discorda kumplu czy ty mówisz. O tym polskim?
 
ale my mamy własnego discorda kumplu czy ty mówisz. O tym polskim?
ta, tym do którego starystulejarz podlinkował
a co do tego oficjalnego incels.co to boję się napisać do knajjda o whitelista
 
dostałem bana na discordzie dla inceli za bycie za bardzo youncelem reeeeeeee
@needsolution pomścij mnie towarzyszu
jestes jebanym fakecelem podwiek 16 lat i lizales sie w przedszkolu z locha powinni cie zbanowac nie tylko na discordzie ale na tej stronie :reeeeee: :reeeeee: :reeeeee:
mnie to od przedszkola wytykali palcami i szkalowali niszczac psychike kawalek po kawalku a ty sobie lizales malolaty, ciekawe co jeszcze ukrywasz przed nami

i jeszcze ta promocja pedofilii brawo


tEvVtyD.png
wwqNoLR.png
@knajjd ban that fakecel he was making out in kindergarden with a foid, he will never understand how it is to be incel especially since he is 16 years old atm, also he promotes paedophilia as seen above (kompowiec2cel 2.0 #pdk)
 
Last edited:
ostro tutaj widzę, ale starajcie sie być mili dla siebie. I spokojnie jakieś zabawy w wieku przedszkolnym to nic, mimo to mogs me. PolishMisantrophee ogarnij sie nie promuj zbokow bo właśnie przez takie coś ludzie nas biora za najgorsze dno. Bana nie dostaniesz bo bez żadnych doświadczeń seksualnych jesteś a 6 letnia dziewczynka sinie liczy prawie nic przed dojrzewaniem sie nie liczy bo potem jest weryfikacja, ale uważaj co piszesz na stronie i poza bo stwierdzenie ze zboki sa spoko tez mi sie bardzo nie podoba zwłaszcza e mam mala siostrę ktora jest oczkiem w głowie.
 
PolishMisantrophee ogarnij sie nie promuj zbokow bo właśnie przez takie coś ludzie nas biora za najgorsze dno
jk
chodziło mi o fajnych panów jak Napoleon de Geso i innych memiarzy bo oni są jednymi z najbardziej fun ludzi tutaj
 
@starystulejarz spokojnie bracie jakbyś wszedł bardziej into w te forum i ludzi tutaj to byś zobaczył ze większe kwiatki tu biegają wiec na chilku jak ma 16 lat to jeśli nie jest tak zle to szybko przestanie tu postowac jak sie ogarnie, narazie to nawet mod nie ma podstaw do bana
jk
chodziło mi o fajnych panów jak Napoleon de Geso i innych memiarzy bo oni są jednymi z najbardziej fun ludzi tutaj
le uwa bo nasi wrogowie tylko czekaja na takie zarciki wyjete z kintekstu by w nasteon artykule nas osmieszyc mam nadzieje ze wuesz o co chodzi, przepraszam za błędy ale ledwo zipie
 
Mam potezna fobie spoleczna byly takie okresy gdy nie wychodzilem z domu przez pol roku czy rok przez paniczny strach przed ludzmi, depreche z myslami samobojczymi ktora wystepuje codziennie, jakas forme autyzmu bo od przedszkola ludzie twierdzili ze jestem jakis dziwny i nudny bo zawsze interesuje sie tylko jednym tematem (gierki/bajki czy tez anime) nie umiem robic small talku z normictwem oraz to ze za bardzo skupiam sie na malych pierdolach, bezsennosc tylko okazyjnie wiec tez jestem czesciowo niepelnosprawny zwlaszcza jesli mnie porownasz do dynamicznych oskarkow ktorzy nigdy ludzi sie nie bali i przychodza do domu tylko zeby naladowac baterie do balangowania nazajutrz. Nawet nie wyobrazam sobie siebie jako osoby ktora by mogla pracowac na jakimkolwiek stanowisku.
Ja z 5 lat nie wychodze bo nie mam z Kim XD nie powiedzialbym ze sie boje ludzi, raczej ich nienawidze bo zostalem zawiedziony zmanipulowany I obrazony over and over a to czy bylem jednym z najwkekszych debili czy najbardziej lubianych w danej okolicy zalezy of reputacji bo zdazalo mi sie I tak I tak w roznych miejscach

Jak w klasie czy pracy pare osob powie ze jestes debil czy cos innego negatywnego to juz social death w tym miejscu, lepiej zmienic

Gorzej Jak w miejscu zamieszkania jestes nielubiany a finansowo nie mozesz sie wyprowadzic no bo polskie wyplaty nie starcza no Chyna ze masz ogarnieta prace lepsza jakas
 
Ehh dopiero wstałem, 11:00 godzina. Lipton, źle się czuje.
Tenor


Jakby ktoś był ciekawy to wczoraj odbywały się mecze polaków na US Open, Majchrzak, Świątek awansowali, Hurkacz, Fręch odpadli po pełnowymiarowych meczach.
 
jak coś to jestem na discordzie już :feelsokman::feelsokman::feelsokman:
 
Też nie zacząłem 4 lata temu i jeszcze nie skończyłem xD Polska ma jedną z najgorszych zdawalnosci w Europie
Polska to dziura Europy, z bólem serca ale tak jest.
Tutaj jest prędkość z jaką otworzysz firmę tutaj. Polska jak zwykle jeden z najgorszych.

Comment 1wamDlqTR1XN48ubWwgexixMtRsgzb9Ww400
 

Users who are viewing this thread

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top