Welcome to Incels.is - Involuntary Celibate Forum

Welcome! This is a forum for involuntary celibates: people who lack a significant other. Are you lonely and wish you had someone in your life? You're not alone! Join our forum and talk to people just like you.

Polski incels.co megathread

incel meetup at pol'and'rock 2020 ok, it's free.
 
incel meetup at pol'and'rock 2020 ok, it's free.
JCMiNsw
 
co tam? będziesz na discordzie dzisiaj to bysmy mogli pogadać jak tam życie mija
caly czas jestem ale w kamuflarzu zeby mnie normictwo nie rozpoznalo :feelshehe:
 
@DoctorBlythe @starystulejarz @Stulejarz @WawelDragon1683 @TheNEET @chesscel @ThouShallObeyKing @PolishMisanthrope @ForlornOne @Bourbon @Janusz_Pawulon @UselesseatER @RopeIsMyLove
Jak tam wam dzień minął, u mnie całkiem średnio.
Trochę rehabilitację porobiłem, pospamiłem tutaj, posprzątałem pokój, trochę zjadłem więcej niż zazwyczaj a zaraz będę sobie Harry'ego Pottera oglądał, a jak u was?
 
Średnio też, w chuj slońca tutaj co mnie wkurza, nie mogę sie ubierać w moje ulubione bluzy bo za gorocą, niech już sie to lato skończy
 
@DoctorBlythe @starystulejarz @Stulejarz @WawelDragon1683 @TheNEET @chesscel @ThouShallObeyKing @PolishMisanthrope @ForlornOne @Bourbon @Janusz_Pawulon @UselesseatER @RopeIsMyLove
Jak tam wam dzień minął, u mnie całkiem średnio.
Trochę rehabilitację porobiłem, pospamiłem tutaj, posprzątałem pokój, trochę zjadłem więcej niż zazwyczaj a zaraz będę sobie Harry'ego Pottera oglądał, a jak u was?
@Johny.speiz zapominasz. To też polak z tego co wiem.
Czemu harrego pottera oglądasz? To gówno straszne jest.
 
popełniłem tradycyjny błąd: wyszedłem na zewnątrz
 
Dzien jak codzien dla neeta zanim chcesz zaczac cos robic to juz jest 20:00 i zaraz musisz isc spac :feelsrope:
 
@DoctorBlythe @starystulejarz @Stulejarz @WawelDragon1683 @TheNEET @chesscel @ThouShallObeyKing @PolishMisanthrope @ForlornOne @Bourbon @Janusz_Pawulon @UselesseatER @RopeIsMyLove
Jak tam wam dzień minął, u mnie całkiem średnio.
Trochę rehabilitację porobiłem, pospamiłem tutaj, posprzątałem pokój, trochę zjadłem więcej niż zazwyczaj a zaraz będę sobie Harry'ego Pottera oglądał, a jak u was?
dziś oglądam Family Guya i w sumie tyle zrobiłem
mało jadłem, ale wypiłem jakieś 10 litrów wody
 
@DoctorBlythe @starystulejarz @Stulejarz @WawelDragon1683 @TheNEET @chesscel @ThouShallObeyKing @PolishMisanthrope @ForlornOne @Bourbon @Janusz_Pawulon @UselesseatER @RopeIsMyLove
Jak tam wam dzień minął, u mnie całkiem średnio.
Trochę rehabilitację porobiłem, pospamiłem tutaj, posprzątałem pokój, trochę zjadłem więcej niż zazwyczaj a zaraz będę sobie Harry'ego Pottera oglądał, a jak u was?

ja gre robie wolno idzie ale spoczi
 
Wypilem herbate zielona x3 i melise x2, uprawialem fat/boarmaxxxing w postaci zjedzenia wczorajszej pizzy oraz zjadlem tortille z serem feta i zoltym, mixem salat, oliwkami, kukurydza i sosem srednio ostrym na obiad, pogralem w lola i Remnant of the ashes, dalej meczy mnie przeziebienie, bol nadgarstka i sciegien, byl fap x2, obejrzalem goblin slayera 2 odcinki (cucki sie wkurwiali bo femoidy sa tam gwalcone przez gobliny :feelskek: :feelskek:) , 1 odcinek vineland saga oraz 1 odc money heist. :dab::dab::dab: Gdyby zydzi nagrali serial/film o incelach to bylby to najnudniejsza rzecz jaka moze czlowiek obejrzec, kazdy dzien jest taki sam mozesz oszalec z nudow, pierwsze lata neetowania byly fajne czules sie wolny mogles robic co chciales ale teraz to jest przeklenstwo od ktorego nie mozesz uciec.

Tak wyglada zycie incela neeta lat 27 w kraju zwanym Polska kazdy dzien pelen copesow zeby nie umrzec z samotnosci i depresji. Jeden nowy czlonek dolaczyl do naszego incelowskiego polskiego serwera discord na ktory zapraszam.

NIE dziala mi to zaproszenie na discord.
 
@DoctorBlythe @starystulejarz @Stulejarz @WawelDragon1683 @TheNEET @chesscel @ThouShallObeyKing @PolishMisanthrope @ForlornOne @Bourbon @Janusz_Pawulon @UselesseatER @RopeIsMyLove
Jak tam wam dzień minął, u mnie całkiem średnio.
Trochę rehabilitację porobiłem, pospamiłem tutaj, posprzątałem pokój, trochę zjadłem więcej niż zazwyczaj a zaraz będę sobie Harry'ego Pottera oglądał, a jak u was?
Straszne nudy w korpo, cały dzień siedziałem przy biurku i udawałem że pracuję, dopiero w ostatniej godzinie wziąłem się za robotę. Zamówiłem sobie kfc, pooglądałem anime, dzień jak co dzień.
 
Merula jest najlepszą czarownicą w Hogwarcie. Jest bardzo utalentowana, inteligentna i ambitna. W szkole zawsze ma dobre stopnie. Jest także najpiękniejszą dziewczyną w Hogwarcie. Jest w każdej grze quidditcha od urodzenia. Salvation Snyde. Najlepsza czarownica w Hogwarcie kurwa.
 
polskie baby kurwy necerpie blet
 
ale gorąco, jajka się topią przed kompem
 

Coraz wiecej newsow o tym podatku wiec zapewne beda chcieli go wprowadzic w zycie
Merula jest najlepszą czarownicą w Hogwarcie. Jest bardzo utalentowana, inteligentna i ambitna. W szkole zawsze ma dobre stopnie. Jest także najpiękniejszą dziewczyną w Hogwarcie. Jest w każdej grze quidditcha od urodzenia. Salvation Snyde. Najlepsza czarownica w Hogwarcie kurwa.
kak kolt
 
Nie ma chuja nie wprowadzą tego
 
No siema jak tam zdrówko, co nic nie piszecie?
 
just vanish theory
 
coś jest nie tak, czekam na pisiorów żeby ogłosili oficjalnie falę aresztować naszego ludu
 
Kolejny dzień, i znowu to samo...
 
Witam wróciłem.
@starystulejarz RIP, co on przeskrobał?
@DoctorBlythe @Stulejarz @WawelDragon1683 @TheNEET @chesscel @ThouShallObeyKing @PolishMisanthrope@ForlornOne @Bourbon @Janusz_Pawulon @UselesseatER @RopeIsMyLove
opowiadajcie co się tam u was dzieje :) coś ciekawego? u mnie lipa straszna ale jakoś daje radę.
 
opowiadajcie co się tam u was dzieje :) coś ciekawego? u mnie lipa straszna ale jakoś daje radę.
już myślałem, że nie żyjesz :p

powolutku leci ten czas, lato się kończy, chyba będzie pora znowu na depresyjne myśli
 
Witam wróciłem.
@starystulejarz RIP, co on przeskrobał?
@DoctorBlythe @Stulejarz @WawelDragon1683 @TheNEET @chesscel @ThouShallObeyKing @PolishMisanthrope@ForlornOne @Bourbon @Janusz_Pawulon @UselesseatER @RopeIsMyLove
opowiadajcie co się tam u was dzieje :) coś ciekawego? u mnie lipa straszna ale jakoś daje radę.
a ja gre robie

a jak ty wbiles 9k postow w miesiac kurna
 
Witam wróciłem.
@starystulejarz RIP, co on przeskrobał?
@DoctorBlythe @Stulejarz @WawelDragon1683 @TheNEET @chesscel @ThouShallObeyKing @PolishMisanthrope@ForlornOne @Bourbon @Janusz_Pawulon @UselesseatER @RopeIsMyLove
opowiadajcie co się tam u was dzieje :) coś ciekawego? u mnie lipa straszna ale jakoś daje radę.
U mnie chujwo ale to nic nowego.
 
mój ziomek zdobył Ritalin :lul:
elab

@DoctorBlythe @Stulejarz @WawelDragon1683 @TheNEET @chesscel @ThouShallObeyKing @PolishMisanthrope@ForlornOne @Bourbon @Janusz_Pawulon @UselesseatER @RopeIsMyLove

Standardowo jak zleciał wam dzień, u mnie dość średnio, słabo się czuje dzisiaj ale jakoś wyrabiam.
 
nawiązanie do @Ritalincel, dawnego króla postmaxxingu i shitpostu
wiesz myślę że jego postmaxxing = głównie shitposting i to w inceldom dyskusji z frazami typu "incels me" "advices me" i w sumie dwadzieścia parę tysięcy postów w prawie dwa lata to nie jest jakiś kosmiczny wynik.
 
ehh wczoraj byłem w mieście kurwa co drugi oskarek co szedł na rozpoczęcie roku miał 185+cm wzrostu
 
ehh wczoraj byłem w mieście kurwa co drugi oskarek co szedł na rozpoczęcie roku miał 185+cm wzrostu
tak samo, kurcze widziałem 12-13 letnie dziewczynki co w moim wzroście były prawie, chciałem się zapaść pod ziemie
 
elab

@DoctorBlythe @Stulejarz @WawelDragon1683 @TheNEET @chesscel @ThouShallObeyKing @PolishMisanthrope@ForlornOne @Bourbon @Janusz_Pawulon @UselesseatER @RopeIsMyLove

Standardowo jak zleciał wam dzień, u mnie dość średnio, słabo się czuje dzisiaj ale jakoś wyrabiam.
Właśnie wróciłem z pracy. Straszny zapierdol. Ja już teraz żyje na autopilocie. W kółko to samo.
 


trochę lifefuel że jest po części polakiem lol fajny news, tak podejrzewałem.
 

Users who are viewing this thread

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top