Welcome to Incels.is - Involuntary Celibate Forum

Welcome! This is a forum for involuntary celibates: people who lack a significant other. Are you lonely and wish you had someone in your life? You're not alone! Join our forum and talk to people just like you.

Polski incels.co megathread

stut = friend but doesnt want to talk with me on discord, its over

bardziej zrób sobie test na iq
to nie jest tak że kompletnie nie daje rady w kontaktach, ale kurde inni maja takie wyczucie, mi trzeba czasami powiedziec cos w prost co inna osoba by wyłapała i zrozumiała np. że ktoś nie chce o czymś gadać .
ile masz lat w ogóle?
21
 
to nie jest tak że kompletnie nie daje rady w kontaktach, ale kurde inni maja takie wyczucie, mi trzeba czasami powiedziec cos w prost co inna osoba by wyłapała i zrozumiała np. że ktoś nie chce o czymś gadać .

21
over dla ciebie
 
fuck google
J98QvbZw 400x400
 
This is a famous meme to make fun out of stereotypical Poles. Its over, i do have a nose like that btw XD
 

Attachments

  • Typowy-janusz-jako-małpa-Nosacz-Sundajski-okładka-postu-1024x683.jpeg
    Typowy-janusz-jako-małpa-Nosacz-Sundajski-okładka-postu-1024x683.jpeg
    95.9 KB · Views: 12
wątpie, ale zobaczymy, czas wszystko pokaże, ja podchodzę do wszystkiego z rezerwą, z jakiego zadupia jesteś?
ni chuja ci nie powiem XD az tak sie nie zdoxuje, powiem ci tylko ze ze wschodu, blisko granicy dość
wgl sa takie rzeczy ze czasami kogos znajda czy cos i go dopierdalaja normiki irl?
 
to jest mój ojciec serio
same tbh


wy ludzie ciągle gadacie o swoim wzroście, ja jako najwyższa osoba w szkole dalej jestem incelem, bycie facemoggowanym i brak odczucia bezpieczeństwia w każdej chwili morduje umysł, face > height
 
ni chuja ci nie powiem XD az tak sie nie zdoxuje
tutaj większość powiedziała gdzie mieszka ale okay
same tbh


wy ludzie ciągle gadacie o swoim wzroście, ja jako najwyższa osoba w szkole dalej jestem incelem, bycie facemoggowanym i brak odczucia bezpieczeństwia w każdej chwili morduje umysł, face > height
jak ty masz 184cm, co ty w szkole dla kurdupli jesteś?
 
same tbh


wy ludzie ciągle gadacie o swoim wzroście, ja jako najwyższa osoba w szkole dalej jestem incelem, bycie facemoggowanym i brak odczucia bezpieczeństwia w każdej chwili morduje umysł, face > height
prawda, tez widzialem w szkole takiego dryblasa. Ale z ryja wygłądał jak ciapak no i krzywy miał
 
jak ty masz 184cm, co ty w szkole dla kurdupli jesteś?
no można nawet powiedzieć, że 185

ewidentnie, moje roczniki ogólnie jakieś niedojebane i niewyrośnięte
 
a powiedziec ile lat masz nie chcesz XD
jak tutaj połowa forum wie o mnie prawie wszystko, jak dłużej posiedzisz to sie dowiesz
no można nawet powiedzieć, że 185

ewidentnie, moje roczniki ogólnie jakieś niedojebane i niewyrośnięte
u mnie też za wysocy nie byli w klasie, ja byłem najniższy, a tak przeciętnie po 179 było, najwyższy próbował kłamać, że ma 191 ale 188 miał
 
no można nawet powiedzieć, że 185

ewidentnie, moje roczniki ogólnie jakieś niedojebane i niewyrośnięte
pojebane to jest, jak dasz babie wolną wole to ona bd wybierać takie zjebane cechy w mężczyznach jak wzrost, no kurwa czemu służy wrost? tylko kosmetycznie jest użyteczny no i wywiera trochę presje ale tak to bezuzyteczny
 
pojebane to jest, jak dasz babie wolną wole to ona bd wybierać takie zjebane cechy w mężczyznach jak wzrost, no kurwa czemu służy wrost? tylko kosmetycznie jest użyteczny no i wywiera trochę presje ale tak to bezuzyteczny
no nie przesadzajmy, wzrost nie jest aż tak bezużyteczny
 
pojebane to jest, jak dasz babie wolną wole to ona bd wybierać takie zjebane cechy w mężczyznach jak wzrost, no kurwa czemu służy wrost? tylko kosmetycznie jest użyteczny no i wywiera trochę presje ale tak to bezuzyteczny
we współczesności wrost jest zasadniczo bezużyteczny, ale i tak lepszy niż ładny ryj, bo dzięki ładnemu ryjowi nie wpierdolisz innemu faciowi łatwiej

no bo serio, co ci daje kwadratowa szczęka w XXI wieku lmao
 
no nie przesadzajmy, wzrost nie jest aż tak bezużyteczny
może nie aż tak bezużyteczny nie jest, ale no serio ja nie widze potrzeby aby ludzie byli tacy rozciągnięci, takie patyki jebane nawet nie maja mięśni zabardzo
 
we współczesności wrost jest zasadniczo bezużyteczny, ale i tak lepszy niż ładny ryj, bo dzięki ładnemu ryjowi nie wpierdolisz innemu faciowi łatwiej

no bo serio, co ci daje kwadratowa szczęka w XXI wieku lmao
szczęka jest przereklamowana, z dzisiejszymi możliwościami operacji plastycznych nawet z chujowej szczęki można zrobić top tier, proporcje twarzy i oczy są najważniejsze, no i włosy też.
 
we współczesności wrost jest zasadniczo bezużyteczny, ale i tak lepszy niż ładny ryj, bo dzięki ładnemu ryjowi nie wpierdolisz innemu faciowi łatwiej

no bo serio, co ci daje kwadratowa szczęka w XXI wieku lmao
mowie o ekstremach, facet który ma 190 nie będzie dobry w walce, może ma lepszy dystans i wgl, ale np. jeżeli wziac pod uwage walke na wojnie, gdzie biegasz kladziesz sie przeskakujesz, czolgasz, taki wzrost przeszkadza.
 
mowie o ekstremach, facet który ma 190 nie będzie dobry w walce, może ma lepszy dystans i wgl, ale np. jeżeli wziac pod uwage walke na wojnie, gdzie biegasz kladziesz sie przeskakujesz, czolgasz, taki wzrost przeszkadza.
kobiety z założenia nie myślą o współczesnej wojnie, większy wzrost = większa masa ciała którą można kontrolować, łatwiej wpierdolić
 
kobiety z założenia nie myślą o współczesnej wojnie, większy wzrost = większa masa ciała którą można kontrolować, łatwiej wpierdolić
kobiety w ogóle myślą jfl?
 

Users who are viewing this thread

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top