Welcome to Incels.is - Involuntary Celibate Forum

Welcome! This is a forum for involuntary celibates: people who lack a significant other. Are you lonely and wish you had someone in your life? You're not alone! Join our forum and talk to people just like you.

Polski incels.co megathread

Ja mam 184 i bylem zawsze w polowie klasy. Nie mowiac o fakcie ze bylo wpizdu dziewczyn wyzszych odemnie. Na zachodzie to serio musza byc same kurduple skoro 6feet ich niby toweruje. Pozatym wzrost sam nie wystarczy jesli wygladasz jak szkielet.
Twarz jest wazniejsza zwlaszcza dla polaka bo nikogo tutaj niestac na operacje albo wycieczki do azji mniejszej.
"xd just go to sea, whites are fakecels"
 
w waszym regionie Polski dodają hormon wzrostu do płatków czy co? :lul: u mnie 185 to byłby gigachad, sam mam 178 i zawsze byłem wśród tych wyższych jfl choć fakt, że zoomerzy mogują mnie ostro
 
185 to juz poczatek wysokiego wzrostu tbh
 
w waszym regionie Polski dodają hormon wzrostu do płatków czy co? :lul: u mnie 185 to byłby gigachad, sam mam 178 i zawsze byłem wśród tych wyższych jfl choć fakt, że zoomerzy mogują mnie ostro
Średni wzrost w Polsce to 5'11 dla 18-20 latka. Czyli 180 cm.
Edit. był taki 10 lat temu, nie mogłem znaleźć nowszych badań, ale teraz jest to pewnie 6' dla zoomerów, bo średni wzrost stale się zwiększa
 
Średni wzrost w Polsce to 5'11 dla 18-20 latka. Czyli 180 cm.
Edit. był taki 10 lat temu, nie mogłem znaleźć nowszych badań, ale teraz jest to pewnie 6' dla zoomerów, bo średni wzrost stale się zwiększa
pisalem to juz na forze, bylem w szkole podstawowej nie dawno ja mam 178. Wszystkie dzieciaki ktore niebyly w od 1-3 moj wzrost lub około moj wzrost, byly i wyzsze
its over
 
Ej korzystacie z wykopu? postuje tam czasem cos ale kurwa tam jest tyle cucków jebanych i bluepillerów że to jest masakra, mało kto rozumie blackpill
 
Ej korzystacie z wykopu? postuje tam czasem cos ale kurwa tam jest tyle cucków jebanych i bluepillerów że to jest masakra, mało kto rozumie blackpill
nie, to rakowisko
 
skurwysyny mnie rozpierdalaja XD typo mi mowi ze dynamicznosia mozna baby zdobywac bez ryjca dobrego xd
dlategoż mówie, że to rakowisko, byłem tam przez chwilę ale ludzie dziwni
 
Nigdy nie uzywalem polskich stron, moze dlatego czuje sie jak spierdon co niepotrafi mowic po polsku. Nawet moj brat do mnie po angielsku nawija wiec gdybym nie gadal z rodzicami to pewnie bym zapomnial jezyk xd
 
Ej korzystacie z wykopu? postuje tam czasem cos ale kurwa tam jest tyle cucków jebanych i bluepillerów że to jest masakra, mało kto rozumie blackpill
wykop = reddit (jeśli chodzi o :bluepill:)
Nigdy nie uzywalem polskich stron, moze dlatego czuje sie jak spierdon co niepotrafi mowic po polsku. Nawet moj brat do mnie po angielsku nawija wiec gdybym nie gadal z rodzicami to pewnie bym zapomnial jezyk xd
emigrantcel?
 
Nigdy nie uzywalem polskich stron, moze dlatego czuje sie jak spierdon co niepotrafi mowic po polsku. Nawet moj brat do mnie po angielsku nawija wiec gdybym nie gadal z rodzicami to pewnie bym zapomnial jezyk xd
to dobrze, wypok to rak, nie warto tego czytać.
 
Rzucilem liceum jakies 10 lat temu i od tamtej pory bylem jak ci japonscy hikikomori
Caly kontakt jaki mialem byl glownie przez internet
Jak gadasz po angielsku caly czas to zaczynasz polskich slow zapominac
Kilka razy mi sie zdazylo ze mama mnie cos zapytala a ja jej po angielsku odpowiedzialem odruchowo xd
 
Slavcels unite, I understand 50% of this thread ded srs
 
Rzucilem liceum jakies 10 lat temu i od tamtej pory bylem jak ci japonscy hikikomori
Caly kontakt jaki mialem byl glownie przez internet
Jak gadasz po angielsku caly czas to zaczynasz polskich slow zapominac
Kilka razy mi sie zdazylo ze mama mnie cos zapytala a ja jej po angielsku odpowiedzialem odruchowo xd
ja podobnie mam. już nawet zaczynam myśleć po angielsku.
 
Нифига не понимаю
 
Rzucilem liceum jakies 10 lat temu i od tamtej pory bylem jak ci japonscy hikikomori
Caly kontakt jaki mialem byl glownie przez internet
Jak gadasz po angielsku caly czas to zaczynasz polskich slow zapominac
Kilka razy mi sie zdazylo ze mama mnie cos zapytala a ja jej po angielsku odpowiedzialem odruchowo xd
to w sumie ja od kilku lat :lul: okazjonalnie zapominam polskich słow, ale po angielsku teְż nie mówię zbyt dobrze, więc jest tak bardzo over dla mnie, że to nawet nie jest śmieszne :feelsrope:
 
If I lived in Poland or any other slavic country for at least a year I would speak it fluently tbh
also
650px-East_Slavic_Languages_Tree_en.png
ded srs ja pierdoleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 
If I lived in Poland or any other slavic country for at least a year I would speak it fluently tbh
also
650px-East_Slavic_Languages_Tree_en.png
ded srs ja pierdoleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
high iq, i wish i could learn russian
 
jestem s Rosii, blyad

tak, here's example.. jezyki = jezyki in Russian, to samo = to samoe

same
Lets unite through hateukrainiansmaxx
 
If I lived in Poland or any other slavic country for at least a year I would speak it fluently tbh
also
650px-East_Slavic_Languages_Tree_en.png
ded srs ja pierdoleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
hammy jest najlepszy ngl
Hamlossus shirt rd266091bb1a046389f1e70873d2c20ce k2g1o 307
 
If I lived in Poland or any other slavic country for at least a year I would speak it fluently tbh
also
650px-East_Slavic_Languages_Tree_en.png
ded srs ja pierdoleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
po zrobieniu sobie maratonu filmów tego gościa zaczynałem rozumieć coraz więcej czeskiego
 
high iq, i wish i could learn russian
You can, the hardpest part will be learning the alphabet for you otherwise you could do it if you tried, at the end of the day it's 100x easier for you than non slavic people.
hammy jest najlepszy ngl
View attachment 147880
duzy ladny chlopak
37iS17R

Lets unite through hateukrainiansmaxx
meh I don't really hate Ukrainians, I believe in inviduality and fuck politics, I feel like there's propoganda from both sides on every part of the world, be it USA, UK, Brazil, Russia, Ukraine, Poland, they all produce propoganda for their own benefit therefore believing in inviduality is much better.
po zrobieniu sobie maratonu filmów tego gościa zaczynałem rozumieć coraz więcej czeskiego

Yes I believe Czech and Polish are most similiar tbh
Also my polska friends, listen to tsoy ded srs

 
Last edited:
pojebało cię
@Eskimocel = ukrainian bro
chuj z nim
meh I don't really hate Ukrainians, I believe in inviduality and fuck politics, I feel like there's propoganda from both sides on every part of the world, be it USA, UK, Brazil, Russia, Ukraine, Poland, they all produce propoganda for their own benefit therefore believing in inviduality is much better.
all good things in life are based on hate
 

Users who are viewing this thread

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top