Welcome to Incels.is - Involuntary Celibate Forum

Welcome! This is a forum for involuntary celibates: people who lack a significant other. Are you lonely and wish you had someone in your life? You're not alone! Join our forum and talk to people just like you.

Polski incels.co megathread

WE ARE THE NATION OF MASTERS DEAL WITH IT YOU DOG, OTHERS WORK FOR US
Tenor 2
 
szkoda, że większość ludzi zarabia 400 euro miesięcznie tutaj
no nie jestesmy bogatym krajem, ale az tak zle tez nie jest, masz sluzbe zdrowia za darmo, uczelnie za darmo. Nie ma co nas porownywac do Niemcow czy Francji no kurwa, ale wez sie urodz na białorusi albo ukrainie, przejebane maja ci ludzie
 
no nie jestesmy bogatym krajem, ale az tak zle tez nie jest, masz sluzbe zdrowia za darmo, uczelnie za darmo. Nie ma co nas porownywac do Niemcow czy Francji no kurwa, ale wez sie urodz na białorusi albo ukrainie, przejebane maja ci ludzie
no to jest myślenie typu, hehe ujebało mi jedną nogę, nie warto patrzeć na tych co są zdrowi, mogło mi ujebać dwie
teraz minimalna ma skoczyć, ukochany rząd wyreguluje nam ceny pięknymi podatkami to niedługo na zakupy do Niemiec będziemy jeździć.
 
no to jest myślenie typu, hehe ujebało mi jedną nogę, nie warto patrzeć na tych co są zdrowi, mogło mi ujebać dwie
teraz minimalna ma skoczyć, ukochany rząd wyreguluje nam ceny pięknymi podatkami to niedługo na zakupy do Niemiec będziemy jeździć.
typie.... wiesz ze zarabiajac 50k w stanach jestes w 1% elit swiatowych pod wzgledem zarobkow, ile jest kraji gdzie ludziom zyje sie o wiele gorzej niz nam, ogarnij sie i docen to co masz
Afryka lepsza? bliski wschod? azja?
 
typie.... wiesz ze zarabiajac 50k w stanach jestes w 1% elit swiatowych pod wzgledem zarobkow, ile jest kraji gdzie ludziom zyje sie o wiele gorzej niz nam, ogarnij sie i docen to co masz
Afryka lepsza? bliski wschod? azja?
hehe Polska taka fajna, no okej, niedługo top1 kraj tutaj no ale piękna różowa rzeczywistość
 
hehe Polska taka fajna, no okej, niedługo top1 kraj tutaj no ale piękna różowa rzeczywistość
kto mowi ze jest pierwsza? potrafisz normalnie rozmawiac? a nie tylko przekrecac cos ktos mowi ?
 
kto mowi ze jest pierwsza? potrafisz normalnie rozmawiac? a nie tylko przekrecac cos ktos mowi ?
odliczając wszystkich etników co piszą z UK czy USA to Polska będzie stanowiła największy odsetek ludzi tutaj.
i spokojnie nie spinaj się, nic do Ciebie nie mam, w sumie do nikogo, po prostu zachowujesz się jakby fajnie ci się żyło, jesteśmy wszyscy posuwani i to ostro przez nasz kraj, nie wiem czy jest tutaj tak milutko dla przegrywów takich jak my.
 
odliczając wszystkich etników co piszą z UK czy USA to Polska będzie stanowiła największy odsetek ludzi tutaj.
i spokojnie nie spinaj się, nic do Ciebie nie mam, w sumie do nikogo, po prostu zachowujesz się jakby fajnie ci się żyło, jesteśmy wszyscy posuwani i to ostro przez nasz kraj, nie wiem czy jest tutaj tak milutko dla przegrywów takich jak my.
mogło być o wiele gorzej, nie jest tak źle, nie spinam sie mówie jak jest, nie podejmujesz dyskusji tylko strawmana zapodajesz, tyle mam do powiedzenia
 
mogło być o wiele gorzej, nie jest tak źle, nie spinam sie mówie jak jest, nie podejmujesz dyskusji tylko strawmana zapodajesz, tyle mam do powiedzenia
mnie tutaj nie spotkała ani jedna dobra rzecz, tylko mi operacje spierdolili, że prawie nogę miałem amputowaną więc sram na ten śmietnik i to ostro.
 
Last edited:
fobia spoleczna + brzydka morda = smierc



sluchajac tego czuje sie jakbym czytal swoja biografie
 
mmm alternatywka studiująca psychologie
i po nazwie kanału stwierdzam że nazywa się Julka XD
Czy tylko mi się wydaje, że patrzy ona na tego faceta z obrzydzeniem
 
mmm alternatywka studiująca psychologie
i po nazwie kanału stwierdzam że nazywa się Julka XD
Czy tylko mi się wydaje, że patrzy ona na tego faceta z obrzydzeniem
miałem kiedyś Julkę jako koleżankę, byłem takim małym 11 letnim orbiterem, no niestety ona była zakochana w rok starszym Sebie i nic nie wyszło, teraz jak sprawdziłem ją na fb to taka Julka do kwadratu
 
Ciekaw jestem kto sponsoruje jej te wycieczki skoro ona jest tylko studentką
Pewnie tata, który wychował ją w zamkniętym osiedlu
 
mmm alternatywka studiująca psychologie
i po nazwie kanału stwierdzam że nazywa się Julka XD
Czy tylko mi się wydaje, że patrzy ona na tego faceta z obrzydzeniem
nawet nie oglądam, bo nie dam rady znieść filmiku z alternatywką :lul:
 
A ona przekonana jaki świat jest piękny poszła studiować psychologie, żeby pomagać ludziom
nawet nie oglądam, bo nie dam rady znieść filmiku z alternatywką :lul:
i dobrze kurwa jebać alternatywki z psychologii ciupagą :feelshmm:
 
jak na forum nie zostanie zrzucona bomba atomowa przez fbi to ten thread będzie największy do końca roku i raczej nie do pobicia :feelsLSD::feelsLSD::feelsLSD:
 
jak na forum nie zostanie zrzucona bomba atomowa przez fbi to ten thread będzie największy do końca roku i raczej nie do pobicia :feelsLSD::feelsLSD::feelsLSD:
to inne kraje nie mają swoich wątków?
 
to inne kraje nie mają swoich wątków?
Brazylia + Portugalia ma swój wątek, jest tam jakieś 800 odpowiedzi w prawie 10 miesięcy, co tutaj jest 500 w ciągu paru tygodni. No i polacy stanowią tutaj bardzo liczną część forum
 
Brazylia + Portugalia ma swój wątek, jest tam jakieś 800 odpowiedzi w prawie 10 miesięcy, co tutaj jest 500 w ciągu paru tygodni. No i polacy stanowią tutaj bardzo liczną część forum
Pierwszy raz dzięki polkom coś osiągniemy
 
XD wiadomo, też bym wolał właśnie ruchać płodną Julke niż siedzieć z somerkiem przed kompem
ja to nawet nie mogę pić, over.
 

Users who are viewing this thread

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top