Welcome to Incels.is - Involuntary Celibate Forum

Welcome! This is a forum for involuntary celibates: people who lack a significant other. Are you lonely and wish you had someone in your life? You're not alone! Join our forum and talk to people just like you.

Polski incels.co megathread

zauważylem, to jest ten shitposting tak?
to zależy, nie wszystkie moje posty to shitposting, jakbyś przejrzał inceldom dyskusje czy niektóre off-topic tematy to ja po prostu udzielam tam pełnych odpowiedzi
 
to zależy, nie wszystkie moje posty to shitposting, jakbyś przejrzał inceldom dyskusje czy niektóre off-topic tematy to ja po prostu udzielam tam pełnych odpowiedzi
kumam ,ale tu duzo ludzi chyba cie nie bierze nawet na powazne jak masz szare te gwiazdki?
 
nie, jesteś invisible dla większości
tzn mnie też nikt nie bierze za bardzo na serio więc się nie przejmuj :feelscry::feelscry::feelscry:
dosłownie?
a jak są te gwiazdki nabijane?
musisz postować więcej, za każde 100 postów masz gwiazdkę więcej, po przekroczeniu jakiegoś progu postów dostajesz nowy kolor, czerwony jest najlepszy, ja wciąż jestem na kolorze za 3000 postów pomimo że mam ich 13000 bo nie mam wystarczającej ilości tygodni na forum by dostać lepszy kolor.
 
tzn mnie też nikt nie bierze za bardzo na serio więc się nie przejmuj :feelscry::feelscry::feelscry:

musisz postować więcej, za każde 100 postów masz gwiazdkę więcej, po przekroczeniu jakiegoś progu postów dostajesz nowy kolor, czerwony jest najlepszy, ja wciąż jestem na kolorze za 3000 postów pomimo że mam ich 13000 bo nie mam wystarczającej ilości tygodni na forum by dostać lepszy kolor.
chujowo
 
możnaby jakiś wątek założyć tylko do spamienia ale pewnie admini zbanują za to
 
powinno byc nagradzane np, zrobiles interesujacy thread czy cos, a tu chuj tylko spamowac trzeba XD
spamować to jeszcze trzeba umieć, wielu tutaj spamowało i wielu bana wyłapało
możnaby jakiś wątek założyć tylko do spamienia ale pewnie admini zbanują za to
nie przejdzie
 
Kurwa takie gówno mi wyskoczyło na głównej
 
+ tatuaże i kolczyki
:feelsbadman::feelsbadman::feelsbadman:
idę na psiarnie chyba, kupiłem powerbanka przez olx, wysłałem typowi kasę a on piszę że nadal jej nie otrzymał, ja potwierdzenie wszystko mam, wysyłałem mu standardowym ale powinna już być u niego, jak nie będzie do poniedziałku to koniec zabawy
 
Dlaczego feministki mogą otwarcie wyzywać facetów odbierać im prawa to wszscy im klaskają a jak przegrywik powie, że nienawidzi kobiet to odrazu jest że urururururu zamach zara zrobi, utylizować inceli
P.S. jebać społeczeństwo
 
tak btw @BachusPL nie kryj się, witamy świeżaka
 
@BachusPL siemanko witamy w naszej piwnicy
 
:feelsbadman::feelsbadman::feelsbadman:
idę na psiarnie chyba, kupiłem powerbanka przez olx, wysłałem typowi kasę a on piszę że nadal jej nie otrzymał, ja potwierdzenie wszystko mam, wysyłałem mu standardowym ale powinna już być u niego, jak nie będzie do poniedziałku to koniec zabawy
a kiedy wyslales? przed weekendem? w innym banku moze miec itp. poczekaj jeszcze troche, a jak nie to postrasz go tym, w taki pasywny agresywny sposob, ze kurcze dziwna sprawa no nic zglaszam sprawe na policje moze sie wyjasni xd
 
a kiedy wyslales? przed weekendem? w innym banku moze miec itp. poczekaj jeszcze troche, a jak nie to postrasz go tym, wa taki pasywny agresywny sposob, ze kurcze dziwna sprawa no nic zglaszam sprawe na policje moze sie wyjasni xd
wiem, już go tak podświadomie postraszyłem, umiem into gierki, tylko mówię że możliwe że pójdę jak nie wyślę mi powerbanka a hajs przepadnie, niby tylko 110zł ale jednak
 
co to za powerbank, że używany 110zyla kosztuje
 
o kurwa ale bydle
ciekawe czy w realu ma 20000mah
 
co ta Madzia Linette, już dwa razy serwowała po mecz i znowu breakpointy ma szwedka :feelstastyman::feelstastyman::feelstastyman:
 
kurwa necerpie baby blet paskudstwo
 
jeden tydzień = jeden kolor :cryfeels::cryfeels::cryfeels: chciałbym już mieć czerwony
najlepszy pomarańczowy przy 4k według mnie tbhtbh
w ogóle to ojebałem dwa Dębowe Mocne i robię sobie chili sin carne
 
najlepszy pomarańczowy przy 4k według mnie tbhtbh
w ogóle to ojebałem dwa Dębowe Mocne i robię sobie chili sin carne
chciałbyś się zapić, no ale nie można.
według mnie najlepszy czerwony, potem ten multikolor, najgorszy to te takie niebieskie na samym początku oprócz tego za 500 postów
 
chyba typo na serio połasił się na stówkę, nie odpisuje od wczoraj, jak nie wyśle sprzętu do wtorku to idę na psiarskie

69920736 424286301545970 3289632146267832320 n
 
1568469555433
tysiunc bluz na rodzinem i chlep za 20k
 
Witam, it's over for polakcels.
 
poles are the niggers of europe tbh
 

Users who are viewing this thread

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top