Welcome to Incels.is - Involuntary Celibate Forum

Welcome! This is a forum for involuntary celibates: people who lack a significant other. Are you lonely and wish you had someone in your life? You're not alone! Join our forum and talk to people just like you.

Polski incels.co megathread

200
 
kurwa z ZUSie bylem, chyba na 40 ludziach wykonałem brutal mog tam (głównie ludzie 35+), czekałem 1.5h niewyspany bo mam foot drop i nie mogłem spać całą nocą przez ból, teraz sobie popijam pepsi i laysy wcinam :feelsbadman::feelsbadman::feelsbadman:
nice, idę właśnie teraz kupic laysy i pepsi. jaki smak laysów masz?
 
nice, idę właśnie teraz kupic laysy i pepsi. jaki smak laysów masz?
o smaku salsy, w porządku są, taki posmak trochę leczo ale fajne pikantne, jeszcze zupkę pomidorową sobie kupiłem na dopchanie by więcej sił mieć (lol)
 
nienawidze POlactwa PISzacego w necie, na 90% polskich tresci kazda byla low quality

a 'normickie'full lajfy to tez plebs toksyczny
 
dzienkuje bardzo za loli blet
 
o smaku salsy, w porządku są, taki posmak trochę leczo ale fajne pikantne, jeszcze zupkę pomidorową sobie kupiłem na dopchanie by więcej sił mieć (lol)
ja pieprze, u mnie w sklepiku osiedlowym tylko ser cebula i papryka ;-; zazdro. jak typowy polak zawsze wybieram cebulę ofc. to smacznego! :feelsautistic:
 
moje ulubione chipsy to zwykłe solone marki własnej Auchan dedsrs
niestety są na oleju palmowym, ale cóż
 
paczka już przyszła, gość uczciwy a już wymyślałem wyzywki przez telefon :feelsbadman::feelsbadman::feelsbadman:
 
niepomientam jak movic po polski, because polskie baby kurwy
 
Jaki jest najbrzydszy region w polsce? Najlepiej taki z najwieksza iloscia ruskich mord? Zawsze jak jade do Poznania to minie mogują prettyboje z germańską admiksturą. Nie chce mi się wierzyc w ten "slavs are ogres" zachodni mit przez to. W Anglii mlodziez jest o wiele brzydsza niż ta poznańska z moich obserwacji.

Suwałki? Rzeszów? Warszawa może?
 
Last edited:
Jaki jest najbrzydszy region w polsce? Najlepiej taki z najwieksza iloscia ruskich mord? Zawsze jak jade do Poznania to minie mogują prettyboje z germańską admiksturą. Nie chce mi się wierzyc w ten "slavs are ogres" zachodni mit przez to. W Anglii mlodziez jest o wiele brzydsza niż ta poznańska z moich obserwacji.

Suwałki? Rzeszów? Warszawa może?
strzelałbym, że Podlasie
 
Jaki jest najbrzydszy region w polsce? Najlepiej taki z najwieksza iloscia ruskich mord? Zawsze jak jade do Poznania to minie mogują prettyboje z germańską admiksturą. Nie chce mi się wierzyc w ten "slavs are ogres" zachodni mit przez to. W Anglii mlodziez jest o wiele brzydsza niż ta poznańska z moich obserwacji.

Suwałki? Rzeszów? Warszawa może?
Ogólnie, to wschód Polski z wyłączeniem paru największych miast. Różnica między wschodem a zachodem jest ogromna, przynajmniej jeśli chodzi o wygląd przeciętnej osoby.
 
Polishcels go ER
 
chyba sam zostałem :feelsbad:
 
@ThouShallObeyKing

Lol234

Lo23
 
IMG_20190920_145121.jpg
Cookingmaxxxing sie udal nauczylem sie robic dobre podudzia z kurczaka. Aktualnie moge powiedziec ze umiem gotowac lepiej niz przecietny femoid w moim wieku. Cipy w XXI w sa bezuzyteczne i nie nadaja sie do niczego, nawet seksu i przytulania kurwy nie dadza :feelsohgod: nie mowiac o takich rzeczach jak gotowanie.
 
IMG_20190920_145121.jpg
Cookingmaxxxing sie udal nauczylem sie robic dobre podudzia z kurczaka. Aktualnie moge powiedziec ze umiem gotowac lepiej niz przecietny femoid w moim wieku.
Wyślij mi to.
 
Wczoraj otworzylem konserwe rybna, akurat wyszlo na szprotki bo od ponad dekady nie jadlem ich i trafilo sie idealnie - w konserwie byla polowa glowy ryby :whatfeels::feelsree::reeeeee::feels:
 
kolejny zydowski false flag
F1vJwD0.jpg
ostatnio coraz bardziej we wroclawiu widac syjonistyczna agenture pierw marsze ku czci izraela a teraz to
 
ej, a tak w ogóle to wybory niedługo - na kogo głosujecie?

ja muszę przyznać, że jestem rozdarty w chuj
POPiS to, wiadomo, żydzi
z Konfederacji: Korwin to ultrakapitalista, który bawi się w konserwę, ale koniec końców matkę by sprzedał Chińczykom za ropę; Braun to srogi schizofrenik ultrakatol, który pewnie woli bambo-katolika, który płodzi mieszane dzieci en masse, niż białego inkwella-ateusza; RN też cuckserwatyści - ludzie od nich miewali wypowiedzi typu "nie ważne pochodzenie, najważniejsze przystosowanie do kultury; Hindusi jeżdżący w UberEats to prawdziwy przykład, bo są pracowici i w ogóle" - chciałbym, żeby byli rasistami-faszolami, jak ich przedstawiają lewackie media, ale też walą żydowską sztuczną opozycją
z Lewicy: SLD to karierowicze; biedroniści to fajniści-oskarki z dużych miast, którzy czują się bohaterami, bo ruchają kolegę w dupę i nie wzięli rurki plastikowej w Starbuniu - największy rak; Razem wydawało się być komuchami, ale przynajmniej komuchami z przekonania i skupieni na gospodarce - ironicznie mogliby powstrzymać wyprzedawanie Polski i władować więcej w edukację, kulturę itd. co byłoby wspólnym profitem, są też za energetyką jądrową, więc duży plus - ale dobrali sobie koalicjatów tak, że ciężko mi uwierzyć, że nie chcą się po prostu dopchać do koryta, no i koniec końców to nie narodowi socjaliści, tylko lewaki, którzy pewnie dotowaliby edukację, ale tylko kobiet, i wysyłali do łagru za pisanie "czaruch" w internecie :lul:
PSL też karierowicze
mniejsze stronnictwa nie mają znaczenia

ogólnie pewnie zagłosuję na Konfederację (jak do europarlamentu), ale wybieram to słynne "mniejsze zło"
 
ej, a tak w ogóle to wybory niedługo - na kogo głosujecie?

ja muszę przyznać, że jestem rozdarty w chuj
POPiS to, wiadomo, żydzi
z Konfederacji: Korwin to ultrakapitalista, który bawi się w konserwę, ale koniec końców matkę by sprzedał Chińczykom za ropę; Braun to srogi schizofrenik ultrakatol, który pewnie woli bambo-katolika, który płodzi mieszane dzieci en masse, niż białego inkwella-ateusza; RN też cuckserwatyści - ludzie od nich miewali wypowiedzi typu "nie ważne pochodzenie, najważniejsze przystosowanie do kultury; Hindusi jeżdżący w UberEats to prawdziwy przykład, bo są pracowici i w ogóle" - chciałbym, żeby byli rasistami-faszolami, jak ich przedstawiają lewackie media, ale też walą żydowską sztuczną opozycją
z Lewicy: SLD to karierowicze; biedroniści to fajniści-oskarki z dużych miast, którzy czują się bohaterami, bo ruchają kolegę w dupę i nie wzięli rurki plastikowej w Starbuniu - największy rak; Razem wydawało się być komuchami, ale przynajmniej komuchami z przekonania i skupieni na gospodarce - ironicznie mogliby powstrzymać wyprzedawanie Polski i władować więcej w edukację, kulturę itd. co byłoby wspólnym profitem, są też za energetyką jądrową, więc duży plus - ale dobrali sobie koalicjatów tak, że ciężko mi uwierzyć, że nie chcą się po prostu dopchać do koryta, no i koniec końców to nie narodowi socjaliści, tylko lewaki, którzy pewnie dotowaliby edukację, ale tylko kobiet, i wysyłali do łagru za pisanie "czaruch" w internecie :lul:
PSL też karierowicze
mniejsze stronnictwa nie mają znaczenia

ogólnie pewnie zagłosuję na Konfederację (jak do europarlamentu), ale wybieram to słynne "mniejsze zło"
na nikogo, nie bawię się w mniejsze zło a dla mnie only winning move is to not play the game.
 
życie jest gównem
 
Hol van a magyar testverem?
 

Users who are viewing this thread

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top