Welcome to Incels.is - Involuntary Celibate Forum

Welcome! This is a forum for involuntary celibates: people who lack a significant other. Are you lonely and wish you had someone in your life? You're not alone! Join our forum and talk to people just like you.

Polski incels.co megathread

Pustki, jak wam weekend mija?
 
btw 2 Polaków w top 5 timemaxxerów
over
 
zhizn' govno lyudi govno zhenshchiny kurwa
 
chciałbym spać krótko i się wysypiać zamiast spać długo i i tak nie mieć siły na nic :feelsrope:
Mam to samo, ale każe starym mnie budzić jak najszybciej bo potem marnuje całe dnie jak za późno wstanę. No ale ciężko ten ranking utrzymać, nołlajfy siedzą aż strach się pójść wysrać :feelsmage:
 
Mam to samo, ale każe starym mnie budzić jak najszybciej bo potem marnuje całe dnie jak za późno wstanę. No ale ciężko ten ranking utrzymać, nołlajfy siedzą aż strach się pójść wysrać :feelsmage:
Ty nie gadaj o rankingu cioto jak klikera używałeś :woke::woke::woke:
 
zajmujesz się czymś poza postmaxxingiem? :giga:
No to co muszę to robię. Ćwiczenia, spacery, oglądam filmy, czytam itd narazie takie ldar potem praca
Miedzy nami sa 2 godziny roznicy
Bo siedziałes pół nocy i spales tylko 2h, teraz odespisz z 12h i się wyrówna bo do roboty musisz być wyspany :feelshmm:
 


Moja ulubiona reklama so far, kochałem gdy zaczynała w TV lecieć
 
Musiałem nową kartę kredytową wyrobić bo mi wciągnęło przy trzecim razie gdy pin źle wpisałem, debil konkretny ze mnie :feelsbadman::feelsbadman::feelsbadman::feelsbadman:
 
tfw sam postujesz w threadzie
 
@needsolution i co z tym powerbankiem?
 
Bro I'm polack not larp
1569507400891
 
mam małego penisa blet
 

Users who are viewing this thread

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top