signature

Status
Not open for further replies.
needsolution

needsolution

rent free
-
does anyone know way to put image into my signature?
i tried everything and still doesnt work :cryfeels::cryfeels::cryfeels:

Hate_my_life

Hate_my_life

Genetic Failure - Never began
-
Yah brah, just PM me $100000 and I'll tell you how.

Admiral_Arkantos

Admiral_Arkantos

Arkantos
-
[iмg] link [/img]

WawelDragon1683

WawelDragon1683

Dead by 20
-
The shit doesn't work for me as well :feelsree: :feelsree: :feelsree: :feelsree:

Hate_my_life

Hate_my_life

Genetic Failure - Never began
-
does anyone know way to put image into my signature?
i tried everything and still doesnt work :cryfeels::cryfeels::cryfeels:
The shit doesn't work for me as well :feelsree: :feelsree: :feelsree: :feelsree:
Go to imgur.com

Upload image there.

Once it's finished and processed.

Click on the down arrow ---> Get Share Links and Copy the
BBCode (Forums) LINK

Paste in signature (Make sure you don't exceed the limit)

For some reason, I can't access the signature page :giga:

WawelDragon1683

WawelDragon1683

Dead by 20
-
Go to imgur.com

Upload image there.

Once it's finished and processed.

Click on the down arrow ---> Get Share Links and Copy the
BBCode (Forums) LINK

Paste in signature (Make sure you don't exceed the limit)

For some reason, I can't access the signature page :giga:
Thanks, it works.

needsolution

needsolution

rent free
-
okay seems to be fixed, u can close Serge if u want

78980n

78980n

Hater of Normalscum
-

needsolution

needsolution

rent free
-
stop spaming in my thread :feelsree::feelsree::feelsree:

RegisterUserName

RegisterUserName

Discord - Regi#5895
-
needsolution

needsolution

rent free
-
Imagine having two accounts and both being 30k posts
if modcels allow me one day i can make 30k in 75days on alt but i wont do anything illegal coz i dont want to get banned

Vermilioncore

Vermilioncore

permavirgin failure
-
if modcels allow me one day i can make 30k in 75days on alt but i wont do anything illegal coz i dont want to get banned
but can you bring ER back to life?

WawelDragon1683

WawelDragon1683

Dead by 20
-
Polak wszystko zrobi.
Jeśli chcesz postmaxx jeszcze bardziej, to powinieneś pisać więcej po polsku. Mody nie znają polskiego więc nie będą wiedzięć czy to jest loweffort czy nie.

needsolution

needsolution

rent free
-
b2d-jpg.139122

Jeśli chcesz postmaxx jeszcze bardziej, to powinieneś pisać więcej po polsku. Mody nie znają polskiego więc nie będą wiedzięć czy to jest loweffort czy nie.
tylko się boję by mi nie wjebali ostrzeżenia, że non-eng czy coś w tym stylu bo bądź co bądź jest anglojęzyczne forum, planuje zrobić jakiś temat gdzie polacy mogliby pogadać po polsku, co ty na to? w necie nie ma żadnego miejsca dla polskich inceli oprócz wykopu gdzie tag #przegryw to nie incele tylko idioci, zarzutki i mentalne przegrywusy

WawelDragon1683

WawelDragon1683

Dead by 20
-
View attachment 139122

tylko się boję by mi nie wjebali ostrzeżenia, że non-eng czy coś w tym stylu bo bądź co bądź jest anglojęzyczne forum, planuje zrobić jakiś temat gdzie polacy mogliby pogadać po polsku, co ty na to? w necie nie ma żadnego miejsca dla polskich inceli oprócz wykopu gdzie tag #przegryw to nie incele tylko idioci, zarzutki i mentalne przegrywusy
Powinieneś założyć taki thread. Nie sądze żebyś dostał ostrzeżenie za nie używanie angielskiego.Ja wdziałem wiele osób tutaj które gadały po portugalsku i raczej nic im się nie stało.Zgadzam się z tobą co do wykopu, żałosne widowisko.

needsolution

needsolution

rent free
-
Powinieneś założyć taki thread. Nie sądze żebyś dostał ostrzeżenie za nie używanie angielskiego.Ja wdziałem wiele osób tutaj które gadały po portugalsku i raczej nic im się nie stało.Zgadzam się z tobą co do wykopu, żałosne widowisko.
nawet jest chyba jakiś hiszpański czy portugalski thread i sobie tam nawalają po swojemu oprócz wtrąceń innych userów, u nas to pewnie byłby jakieś kurwy czy coś. co do wykopu to usunięcie konta było najlepszą rzeczą jaką zrobiłem, syf nic więcej, do tego cenzurka.

WawelDragon1683

WawelDragon1683

Dead by 20
-
nawet jest chyba jakiś hiszpański czy portugalski thread i sobie tam nawalają po swojemu oprócz wtrąceń innych userów, u nas to pewnie byłby jakieś kurwy czy coś. co do wykopu to usunięcie konta było najlepszą rzeczą jaką zrobiłem, syf nic więcej, do tego cenzurka.
No jest taki thread. Musisz założyc polski thread. Jest tu trochę polaków. Przynajmniej z 10. Pewnie więcej których nie zauważyłem.

needsolution

needsolution

rent free
-
No jest taki thread. Musisz założyc taki thread. Jest tu trochę polaków. Przynajmniej z 10. Pewnie więcej których nie zauważyłem.
W wolnym czasie założe, myślę że będzie coraz więcej polaków tutaj ponieważ Polska to niedługo będzie matka inceli w Europie

WawelDragon1683

WawelDragon1683

Dead by 20
-
W wolnym czasie założe, myślę że będzie coraz więcej polaków tutaj ponieważ Polska to niedługo będzie matka inceli w Europie
Jest to prawdopodobne. Szczególnie we wioskach, ponieważ wszystkie kobiety spierdalają do miast.

needsolution

needsolution

rent free
-
Jest to prawdopodobne. Szczególnie we wioskach, ponieważ wszystkie kobiety spierdalają do miast.
kurwa wczoraj było normictwo w mojej wiosce, laski się śmiały tak, że leżąc w łóżku to słyszałem a to była około 2 w nocy, gdybym miał wiatrówkę to bym ich ostrzelał

WawelDragon1683

WawelDragon1683

Dead by 20
-
kurwa wczoraj było normictwo w mojej wiosce, laski się śmiały tak, że leżąc w łóżku to słyszałem a to była około 2 w nocy
U mnie jest podobnie pod moim oknem piijacy siedzą z dziewczynami i sie śmieją nocami. A okno musze mieć otwarte bo jest tu kurwa ze sto stopni.
gdybym miał wiatrówkę to bym ich ostrzelał
lol, gdyby tylko.

needsolution

needsolution

rent free
-
U mnie jest podobnie pod moim oknem piijacy siedzą z dziewczynami i sie śmieją nocami. A okno musze mieć otwarte bo jest tu kurwa ze sto stopni.

lol, gdyby tylko.
ale byś ich słyszał, zabawiały się z prymitywnymi sebkami co ryje mają jak z przed miliona lat, jeśli przez całą noc ktokolwiek z nich powiedział coś powyżej 80 iq to odzyskałem wiarę w ludzkość. Słyszałem ich już na placu zabaw o 23:00 gdy z psem wyszedłem ale potem chuje przyszli pod mój dom.

WawelDragon1683

WawelDragon1683

Dead by 20
-
jeśli przez całą noc ktokolwiek z nich powiedział coś powyżej 80 iq to odzyskałem wiarę w ludzkość.
lol. Takie sebki są najgorsi. Ale taka patola dziewzynom się lubi, bo są upośledzone.

ScornedStoic

ScornedStoic

The Ghost of Christmas Past
-
Poland should be divided between Germany and Russia again

Status