Welcome to Incels.is - Involuntary Celibate Forum

Welcome! This is a forum for involuntary celibates: people who lack a significant other. Are you lonely and wish you had someone in your life? You're not alone! Join our forum and talk to people just like you.

Polski incels.co megathread

@needsolution myslisz ze dostane bana za taka podpis pod obrazkiem i za ten podpis pod postami?
 
możliwe, wywal to
kurwa nie moge, juz i tak za duzo tu napisalem, wole zaryzykowac banem, fora zawsze moge przegladac, jakby mnie zbanowali to wiedz ze zawsze nad tobą czuwam XD
ponoc tutaj jeden z zalozycieli pracuje dla marynarki wojennej stanow, pierdole ruchac sobie taki przypał
 
konto moge nowe zalozyc zawsze? czy tiger bonzo banuje na ip?
Nie ma altów. Ban envasion banned... To jest twoje pierwsze i ostatnie konto tutaj, weź usuń to i tyle bo co pajacowac.
 
tfw not polish master race
 
Nie ma altów. Ban envasion banned... To jest twoje pierwsze i ostatnie konto tutaj, weź usuń to i tyle bo co pajacowac.
tak jak juz napisalem, nie chce miec problemow z prawem
 
tak jak juz napisalem, nie chce miec problemow z prawem
ale co ty teraz gadasz? to weź request bana i do widzenia w takim razie a nie jakieś trolle robisz
 
ale co ty teraz gadasz? to weź request bana i do widzenia w takim razie a nie jakieś trolle robisz
nie robie zadnych troli, z tego co mi wiadomo mozna tu byc nie incelem, jezeli jestes zblackpillowany
 
nie robie zadnych troli, z tego co mi wiadomo mozna tu byc nie incelem, jezeli jestes zblackpillowany
tak ale ty obvious mówisz, że nie jesteś incelem to oznacza że ban. zasada mówi że po prostu nie ogłaszasz się z niczym... zachowujesz się jak inni i nie mówisz o sobie czy jesteś incelem czy nie
 
the best i can understand with my slavic language which is not polish is something about incels dissusing something on the polish language i got bits and pieces of it. Also it seems that you said that you are recruiting some fellow incels here aren't you.
 
the best i can understand with my slavic language which is not polish is something about incels dissusing something on the polish language i got bits and pieces of it. Also it seems that you said that you are recruiting some fellow incels here aren't you.
i guess i didnt say here on forum or may be idk
im trying to recrute some polish incels from Poland but some of them are skeptical, may be i will convince 2-3 ppl soon
 
Kocham Polskę
 
Podziwiam polskie kobiety
 
Bylem dzis na zakupach i zeby sie przejsc i widzialem same parki ktore poszly kupic sobie browce i potem kopulowac. Wiekszosc p0lek byla gruba i z cofnieta szczeka, gdy mezczyzni byli wzrostakami 185-190cm i z dobrymi mordami. Tylko jeden byl brzydszy niz 7/10, bo byl gdzies 5.5/10. Nie ma nadziei dla truecelow 3/10 w tym kraju. PS ruch = wyleczenie depresji to chujowa normicka porada, po przejsciu czulem jeszcze wieksza depreche i wkurwienie niz przed.
 
no jak tam polskie kurwy paczcie
 
o nie, najgorsze ścierwo nas nawiedziło
nie rozumiem, na chuj larpowac incela to najchujowsza rzecz jaką można robić w wolnym czasie
I am roleplaying as an incel i am not one
w dodatku z tym quotem jakim cudem bana nie dostałeś xDDDDD
 
jest bardzo fajny program na Polszmacie nazywa się Love Island możecie zobaczyć obrzydliwe kurwa ryje polskich szmat i jeszcze lepsze ryje oskarków.
nie rozumiem, na chuj larpowac incela to najchujowsza rzecz jaką można robić
ja nie larpuje
 
nie rozumiem, na chuj larpowac incela to najchujowsza rzecz jaką można robić w wolnym czasie

w dodatku z tym quotem jakim cudem bana nie dostałeś xDDDDD
mozesz mi wytlumaczyc co oznacza larp w tym kontekscie bo nie dokonca chyba rozumiem znaczenie tego zformułowania
 
LARP = Roleplaying
mam nadzieje ze zdażyłeś wyświetlić,

a wez mnie zreportuj, i zapytaj sie czy to jest dozwolone czy nie
troche zmieniłem, moze sie nie przypierdola
jest bardzo fajny program na Polszmacie nazywa się Love Island możecie zobaczyć obrzydliwe kurwa ryje polskich szmat i jeszcze lepsze ryje oskarków.

ja nie larpuje
poki nie dostalem jeszcze bana, ty kurwo jebana nienawisc do jana pawla? to bylo fajne 4 lata temu
 
Last edited:
46476909808795464
 
Boże zabij mnie, ja nie chcę żyć.
 
Bylem dzis na zakupach i zeby sie przejsc i widzialem same parki ktore poszly kupic sobie browce i potem kopulowac. Wiekszosc p0lek byla gruba i z cofnieta szczeka, gdy mezczyzni byli wzrostakami 185-190cm i z dobrymi mordami. Tylko jeden byl brzydszy niz 7/10, bo byl gdzies 5.5/10. Nie ma nadziei dla truecelow 3/10 w tym kraju. PS ruch = wyleczenie depresji to chujowa normicka porada, po przejsciu czulem jeszcze wieksza depreche i wkurwienie niz przed.
Ładne polskie witaminki idą na eksport. Dla polskich facetów zostają tylko maciory. No i kobiety z Europy Wschodniej szybko tracą urodę. Kiepskie geny, kiepska dieta, alkohol i drugi i nieszczęście gotowe.
 

Users who are viewing this thread

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top