Polski incels.co megathread

Glokta

Glokta

Slavcel Inquisitor
-
Mam takie dziwne marzenie o tym aby dożyć do roku 2100, co jest raczej mało wykonalne bo kiepskawe geny tutaj plus miałbym wtedy prawie 110 lat. Po prostu chce zobaczyć jak bardzo wszystko zejdzie na psy, bo na poprawę losu dla przeciętnego sub6 faceta to nawet już nie liczę.

Jawor

Jawor

I am new here bruh
-
Mam takie dziwne marzenie o tym aby dożyć do roku 2100, co jest raczej mało wykonalne bo kiepskawe geny tutaj plus miałbym wtedy prawie 110 lat. Po prostu chce zobaczyć jak bardzo wszystko zejdzie na psy, bo na poprawę losu dla przeciętnego sub6 faceta to nawet już nie liczę.
Myślę, że kobiety znajdą sobie jakiś sposób jak rozmnażać się bez udziału faceta i będą tworzyć sobie chadów do ruchania. Oczywiście bedą też tworzyć zwyklych facetow bo paniusie nie bede zapierdalać żeby tworzyć cywilizacje, ale ci faceci bedą pewnie tworzeni i chowani przez jakieś roboty i gdy na coś zachorują, albo zestarzeją skę beda usmiercani aby nowa siła robocza ich zastąpiła

needsolution

needsolution

-
Myślę, że kobiety znajdą sobie jakiś sposób jak rozmnażać się bez udziału faceta i będą tworzyć sobie chadów do ruchania. Oczywiście bedą też tworzyć zwyklych facetow bo paniusie nie bede zapierdalać żeby tworzyć cywilizacje, ale ci faceci bedą pewnie tworzeni i chowani przez jakieś roboty i gdy na coś zachorują, albo zestarzeją skę beda usmiercani aby nowa siła robocza ich zastąpiła
myślałeś o zarabianiu na pisaniu scfi

needsolution

needsolution

-
kurwa z ZUSie bylem, chyba na 40 ludziach wykonałem brutal mog tam (głównie ludzie 35+), czekałem 1.5h niewyspany bo mam foot drop i nie mogłem spać całą nocą przez ból, teraz sobie popijam pepsi i laysy wcinam :feelsbadman::feelsbadman::feelsbadman:

DoctorBlythe

DoctorBlythe

weeb
-
kurwa z ZUSie bylem, chyba na 40 ludziach wykonałem brutal mog tam (głównie ludzie 35+), czekałem 1.5h niewyspany bo mam foot drop i nie mogłem spać całą nocą przez ból, teraz sobie popijam pepsi i laysy wcinam :feelsbadman::feelsbadman::feelsbadman:
nice, idę właśnie teraz kupic laysy i pepsi. jaki smak laysów masz?

needsolution

needsolution

-
nice, idę właśnie teraz kupic laysy i pepsi. jaki smak laysów masz?
o smaku salsy, w porządku są, taki posmak trochę leczo ale fajne pikantne, jeszcze zupkę pomidorową sobie kupiłem na dopchanie by więcej sił mieć (lol)

T

ThouShallObeyKing

Veteran
-
nienawidze POlactwa PISzacego w necie, na 90% polskich tresci kazda byla low quality

a 'normickie'full lajfy to tez plebs toksyczny

Napoleon de Geso

Napoleon de Geso

emoboydad voluntary incel lolipantsuführer
-
dzienkuje bardzo za loli blet

DoctorBlythe

DoctorBlythe

weeb
-
o smaku salsy, w porządku są, taki posmak trochę leczo ale fajne pikantne, jeszcze zupkę pomidorową sobie kupiłem na dopchanie by więcej sił mieć (lol)
ja pieprze, u mnie w sklepiku osiedlowym tylko ser cebula i papryka ;-; zazdro. jak typowy polak zawsze wybieram cebulę ofc. to smacznego! :feelsautistic:

TheNEET

TheNEET

School of Friendship dropout
-
moje ulubione chipsy to zwykłe solone marki własnej Auchan dedsrs
niestety są na oleju palmowym, ale cóż

needsolution

needsolution

-
paczka już przyszła, gość uczciwy a już wymyślałem wyzywki przez telefon :feelsbadman::feelsbadman::feelsbadman:

Napoleon de Geso

Napoleon de Geso

-
niepomientam jak movic po polski, because polskie baby kurwy

Napoleon de Geso

Napoleon de Geso

-
chesscel

chesscel

unphotogenic subhuman with aspie stare
-
Jaki jest najbrzydszy region w polsce? Najlepiej taki z najwieksza iloscia ruskich mord? Zawsze jak jade do Poznania to minie mogują prettyboje z germańską admiksturą. Nie chce mi się wierzyc w ten "slavs are ogres" zachodni mit przez to. W Anglii mlodziez jest o wiele brzydsza niż ta poznańska z moich obserwacji.

Suwałki? Rzeszów? Warszawa może?

Last edited:
TheNEET

TheNEET

-
Jaki jest najbrzydszy region w polsce? Najlepiej taki z najwieksza iloscia ruskich mord? Zawsze jak jade do Poznania to minie mogują prettyboje z germańską admiksturą. Nie chce mi się wierzyc w ten "slavs are ogres" zachodni mit przez to. W Anglii mlodziez jest o wiele brzydsza niż ta poznańska z moich obserwacji.

strzelałbym, że Podlasie

DoctorBlythe

DoctorBlythe

weeb
-

Ogólnie, to wschód Polski z wyłączeniem paru największych miast. Różnica między wschodem a zachodem jest ogromna, przynajmniej jeśli chodzi o wygląd przeciętnej osoby.

Vermilioncore

Vermilioncore

pain and sadness forever
-
Polishcels go ER

needsolution

needsolution

-
chyba sam zostałem :feelsbad:

starystulejarz

starystulejarz

27 years old khfl slavcel neetcel (11yrs+) virgin
-
Cookingmaxxxing sie udal nauczylem sie robic dobre podudzia z kurczaka. Aktualnie moge powiedziec ze umiem gotowac lepiej niz przecietny femoid w moim wieku. Cipy w XXI w sa bezuzyteczne i nie nadaja sie do niczego, nawet seksu i przytulania kurwy nie dadza :feelsohgod: nie mowiac o takich rzeczach jak gotowanie.

starystulejarz

starystulejarz

-
Wczoraj otworzylem konserwe rybna, akurat wyszlo na szprotki bo od ponad dekady nie jadlem ich i trafilo sie idealnie - w konserwie byla polowa glowy ryby :whatfeels::feelsree::reeeeee::feels:

starystulejarz

starystulejarz

-
starystulejarz

starystulejarz

-
kolejny zydowski false flag
ostatnio coraz bardziej we wroclawiu widac syjonistyczna agenture pierw marsze ku czci izraela a teraz to

TheNEET

TheNEET

-
ej, a tak w ogóle to wybory niedługo - na kogo głosujecie?

ja muszę przyznać, że jestem rozdarty w chuj
POPiS to, wiadomo, żydzi
z Konfederacji: Korwin to ultrakapitalista, który bawi się w konserwę, ale koniec końców matkę by sprzedał Chińczykom za ropę; Braun to srogi schizofrenik ultrakatol, który pewnie woli bambo-katolika, który płodzi mieszane dzieci en masse, niż białego inkwella-ateusza; RN też cuckserwatyści - ludzie od nich miewali wypowiedzi typu "nie ważne pochodzenie, najważniejsze przystosowanie do kultury; Hindusi jeżdżący w UberEats to prawdziwy przykład, bo są pracowici i w ogóle" - chciałbym, żeby byli rasistami-faszolami, jak ich przedstawiają lewackie media, ale też walą żydowską sztuczną opozycją
z Lewicy: SLD to karierowicze; biedroniści to fajniści-oskarki z dużych miast, którzy czują się bohaterami, bo ruchają kolegę w dupę i nie wzięli rurki plastikowej w Starbuniu - największy rak; Razem wydawało się być komuchami, ale przynajmniej komuchami z przekonania i skupieni na gospodarce - ironicznie mogliby powstrzymać wyprzedawanie Polski i władować więcej w edukację, kulturę itd. co byłoby wspólnym profitem, są też za energetyką jądrową, więc duży plus - ale dobrali sobie koalicjatów tak, że ciężko mi uwierzyć, że nie chcą się po prostu dopchać do koryta, no i koniec końców to nie narodowi socjaliści, tylko lewaki, którzy pewnie dotowaliby edukację, ale tylko kobiet, i wysyłali do łagru za pisanie "czaruch" w internecie :lul:
PSL też karierowicze
mniejsze stronnictwa nie mają znaczenia

ogólnie pewnie zagłosuję na Konfederację (jak do europarlamentu), ale wybieram to słynne "mniejsze zło"

needsolution

needsolution

-
ej, a tak w ogóle to wybory niedługo - na kogo głosujecie?

ja muszę przyznać, że jestem rozdarty w chuj
POPiS to, wiadomo, żydzi
z Konfederacji: Korwin to ultrakapitalista, który bawi się w konserwę, ale koniec końców matkę by sprzedał Chińczykom za ropę; Braun to srogi schizofrenik ultrakatol, który pewnie woli bambo-katolika, który płodzi mieszane dzieci en masse, niż białego inkwella-ateusza; RN też cuckserwatyści - ludzie od nich miewali wypowiedzi typu "nie ważne pochodzenie, najważniejsze przystosowanie do kultury; Hindusi jeżdżący w UberEats to prawdziwy przykład, bo są pracowici i w ogóle" - chciałbym, żeby byli rasistami-faszolami, jak ich przedstawiają lewackie media, ale też walą żydowską sztuczną opozycją
z Lewicy: SLD to karierowicze; biedroniści to fajniści-oskarki z dużych miast, którzy czują się bohaterami, bo ruchają kolegę w dupę i nie wzięli rurki plastikowej w Starbuniu - największy rak; Razem wydawało się być komuchami, ale przynajmniej komuchami z przekonania i skupieni na gospodarce - ironicznie mogliby powstrzymać wyprzedawanie Polski i władować więcej w edukację, kulturę itd. co byłoby wspólnym profitem, są też za energetyką jądrową, więc duży plus - ale dobrali sobie koalicjatów tak, że ciężko mi uwierzyć, że nie chcą się po prostu dopchać do koryta, no i koniec końców to nie narodowi socjaliści, tylko lewaki, którzy pewnie dotowaliby edukację, ale tylko kobiet, i wysyłali do łagru za pisanie "czaruch" w internecie :lul:
PSL też karierowicze
mniejsze stronnictwa nie mają znaczenia

ogólnie pewnie zagłosuję na Konfederację (jak do europarlamentu), ale wybieram to słynne "mniejsze zło"
na nikogo, nie bawię się w mniejsze zło a dla mnie only winning move is to not play the game.