Polski incels.co megathread

DoctorBlythe

DoctorBlythe

weeb
-
9d 4h 53m
kurwa z ZUSie bylem, chyba na 40 ludziach wykonałem brutal mog tam (głównie ludzie 35+), czekałem 1.5h niewyspany bo mam foot drop i nie mogłem spać całą nocą przez ból, teraz sobie popijam pepsi i laysy wcinam :feelsbadman::feelsbadman::feelsbadman:
nice, idę właśnie teraz kupic laysy i pepsi. jaki smak laysów masz?

needsolution

needsolution

Banned
-
57d 18h 1m
nice, idę właśnie teraz kupic laysy i pepsi. jaki smak laysów masz?
o smaku salsy, w porządku są, taki posmak trochę leczo ale fajne pikantne, jeszcze zupkę pomidorową sobie kupiłem na dopchanie by więcej sił mieć (lol)

T

ThouShallObeyKing

Major
★★
24d 1h 21m
nienawidze POlactwa PISzacego w necie, na 90% polskich tresci kazda byla low quality

a 'normickie'full lajfy to tez plebs toksyczny

Napoleon de Geso

Napoleon de Geso

mentally crippled by lonely teen years
-
96d 4h 48m
dzienkuje bardzo za loli blet

DoctorBlythe

DoctorBlythe

weeb
-
9d 4h 53m
o smaku salsy, w porządku są, taki posmak trochę leczo ale fajne pikantne, jeszcze zupkę pomidorową sobie kupiłem na dopchanie by więcej sił mieć (lol)
ja pieprze, u mnie w sklepiku osiedlowym tylko ser cebula i papryka ;-; zazdro. jak typowy polak zawsze wybieram cebulę ofc. to smacznego! :feelsautistic:

needsolution

needsolution

Banned
-
57d 18h 1m
ja pieprze, u mnie w sklepiku osiedlowym tylko ser cebula i papryka ;-; zazdro. jak typowy polak zawsze wybieram cebulę ofc. to smacznego! :feelsautistic:
smasznego kumplu :feelsokman::feelsokman::feelsokman:

TheNEET

TheNEET

School of Friendship dropout
★★
13d 3h 1m
moje ulubione chipsy to zwykłe solone marki własnej Auchan dedsrs
niestety są na oleju palmowym, ale cóż

needsolution

needsolution

Banned
-
57d 18h 1m
64285880_453881785377460_1843573694870323200_n.jpg

idę na rower :feelstastyman::feelstastyman::feelstastyman:

needsolution

needsolution

Banned
-
57d 18h 1m
paczka już przyszła, gość uczciwy a już wymyślałem wyzywki przez telefon :feelsbadman::feelsbadman::feelsbadman:

Napoleon de Geso

Napoleon de Geso

-
96d 4h 48m
niepomientam jak movic po polski, because polskie baby kurwy

Napoleon de Geso

Napoleon de Geso

-
96d 4h 48m
chesscel

chesscel

unphotogenic subhuman with aspie stare
-
32d 7h 43m
Jaki jest najbrzydszy region w polsce? Najlepiej taki z najwieksza iloscia ruskich mord? Zawsze jak jade do Poznania to minie mogują prettyboje z germańską admiksturą. Nie chce mi się wierzyc w ten "slavs are ogres" zachodni mit przez to. W Anglii mlodziez jest o wiele brzydsza niż ta poznańska z moich obserwacji.

Suwałki? Rzeszów? Warszawa może?

Last edited:
TheNEET

TheNEET

★★
13d 3h 1m
Jaki jest najbrzydszy region w polsce? Najlepiej taki z najwieksza iloscia ruskich mord? Zawsze jak jade do Poznania to minie mogują prettyboje z germańską admiksturą. Nie chce mi się wierzyc w ten "slavs are ogres" zachodni mit przez to. W Anglii mlodziez jest o wiele brzydsza niż ta poznańska z moich obserwacji.

strzelałbym, że Podlasie

DoctorBlythe

DoctorBlythe

weeb
-
9d 4h 53m

Ogólnie, to wschód Polski z wyłączeniem paru największych miast. Różnica między wschodem a zachodem jest ogromna, przynajmniej jeśli chodzi o wygląd przeciętnej osoby.

Vermilioncore

Vermilioncore

permavirgin failure
-
72d 7h 4m
Polishcels go ER

needsolution

needsolution

Banned
-
57d 18h 1m
chyba sam zostałem :feelsbad:

needsolution

needsolution

Banned
-
57d 18h 1m
@ThouShallObeyKing

lol234.png

lo23.png

starystulejarz

starystulejarz

27 years old khfl slavcel neetcel (11yrs+) virgin
-
10d 19h 54m
Cookingmaxxxing sie udal nauczylem sie robic dobre podudzia z kurczaka. Aktualnie moge powiedziec ze umiem gotowac lepiej niz przecietny femoid w moim wieku. Cipy w XXI w sa bezuzyteczne i nie nadaja sie do niczego, nawet seksu i przytulania kurwy nie dadza :feelsohgod: nie mowiac o takich rzeczach jak gotowanie.

needsolution

needsolution

Banned
-
57d 18h 1m
Cookingmaxxxing sie udal nauczylem sie robic dobre podudzia z kurczaka. Aktualnie moge powiedziec ze umiem gotowac lepiej niz przecietny femoid w moim wieku.
Wyślij mi to.

pp183

pp183

★★★★★
109d 6h 47m
starystulejarz

starystulejarz

-
10d 19h 54m
Wczoraj otworzylem konserwe rybna, akurat wyszlo na szprotki bo od ponad dekady nie jadlem ich i trafilo sie idealnie - w konserwie byla polowa glowy ryby :whatfeels::feelsree::reeeeee::feels:

starystulejarz

starystulejarz

-
10d 19h 54m
needsolution

needsolution

Banned
-
57d 18h 1m
More activity
:feelstastyman::feelstastyman::feelstastyman:

starystulejarz

starystulejarz

-
10d 19h 54m
kolejny zydowski false flag
ostatnio coraz bardziej we wroclawiu widac syjonistyczna agenture pierw marsze ku czci izraela a teraz to

TheNEET

TheNEET

★★
13d 3h 1m
ej, a tak w ogóle to wybory niedługo - na kogo głosujecie?

ja muszę przyznać, że jestem rozdarty w chuj
POPiS to, wiadomo, żydzi
z Konfederacji: Korwin to ultrakapitalista, który bawi się w konserwę, ale koniec końców matkę by sprzedał Chińczykom za ropę; Braun to srogi schizofrenik ultrakatol, który pewnie woli bambo-katolika, który płodzi mieszane dzieci en masse, niż białego inkwella-ateusza; RN też cuckserwatyści - ludzie od nich miewali wypowiedzi typu "nie ważne pochodzenie, najważniejsze przystosowanie do kultury; Hindusi jeżdżący w UberEats to prawdziwy przykład, bo są pracowici i w ogóle" - chciałbym, żeby byli rasistami-faszolami, jak ich przedstawiają lewackie media, ale też walą żydowską sztuczną opozycją
z Lewicy: SLD to karierowicze; biedroniści to fajniści-oskarki z dużych miast, którzy czują się bohaterami, bo ruchają kolegę w dupę i nie wzięli rurki plastikowej w Starbuniu - największy rak; Razem wydawało się być komuchami, ale przynajmniej komuchami z przekonania i skupieni na gospodarce - ironicznie mogliby powstrzymać wyprzedawanie Polski i władować więcej w edukację, kulturę itd. co byłoby wspólnym profitem, są też za energetyką jądrową, więc duży plus - ale dobrali sobie koalicjatów tak, że ciężko mi uwierzyć, że nie chcą się po prostu dopchać do koryta, no i koniec końców to nie narodowi socjaliści, tylko lewaki, którzy pewnie dotowaliby edukację, ale tylko kobiet, i wysyłali do łagru za pisanie "czaruch" w internecie :lul:
PSL też karierowicze
mniejsze stronnictwa nie mają znaczenia

ogólnie pewnie zagłosuję na Konfederację (jak do europarlamentu), ale wybieram to słynne "mniejsze zło"

needsolution

needsolution

Banned
-
57d 18h 1m
ej, a tak w ogóle to wybory niedługo - na kogo głosujecie?

ja muszę przyznać, że jestem rozdarty w chuj
POPiS to, wiadomo, żydzi
z Konfederacji: Korwin to ultrakapitalista, który bawi się w konserwę, ale koniec końców matkę by sprzedał Chińczykom za ropę; Braun to srogi schizofrenik ultrakatol, który pewnie woli bambo-katolika, który płodzi mieszane dzieci en masse, niż białego inkwella-ateusza; RN też cuckserwatyści - ludzie od nich miewali wypowiedzi typu "nie ważne pochodzenie, najważniejsze przystosowanie do kultury; Hindusi jeżdżący w UberEats to prawdziwy przykład, bo są pracowici i w ogóle" - chciałbym, żeby byli rasistami-faszolami, jak ich przedstawiają lewackie media, ale też walą żydowską sztuczną opozycją
z Lewicy: SLD to karierowicze; biedroniści to fajniści-oskarki z dużych miast, którzy czują się bohaterami, bo ruchają kolegę w dupę i nie wzięli rurki plastikowej w Starbuniu - największy rak; Razem wydawało się być komuchami, ale przynajmniej komuchami z przekonania i skupieni na gospodarce - ironicznie mogliby powstrzymać wyprzedawanie Polski i władować więcej w edukację, kulturę itd. co byłoby wspólnym profitem, są też za energetyką jądrową, więc duży plus - ale dobrali sobie koalicjatów tak, że ciężko mi uwierzyć, że nie chcą się po prostu dopchać do koryta, no i koniec końców to nie narodowi socjaliści, tylko lewaki, którzy pewnie dotowaliby edukację, ale tylko kobiet, i wysyłali do łagru za pisanie "czaruch" w internecie :lul:
PSL też karierowicze
mniejsze stronnictwa nie mają znaczenia

ogólnie pewnie zagłosuję na Konfederację (jak do europarlamentu), ale wybieram to słynne "mniejsze zło"
na nikogo, nie bawię się w mniejsze zło a dla mnie only winning move is to not play the game.

Nothingness

Nothingness

The Knight Of The Swords
-
45d 11h 57m
życie jest gównem

Feces

Feces

Rise and Rot
★★★★
14d 17h 21m
Hol van a magyar testverem?

needsolution

needsolution

Banned
-
57d 18h 1m
Pustki, jak wam weekend mija?

TheNEET

TheNEET

★★
13d 3h 1m
btw 2 Polaków w top 5 timemaxxerów
over

Nothingness

Nothingness

The Knight Of The Swords
-
45d 11h 57m
zhizn' govno lyudi govno zhenshchiny kurwa

needsolution

needsolution

Banned
-
57d 18h 1m
chciałbym spać krótko i się wysypiać zamiast spać długo i i tak nie mieć siły na nic :feelsrope:
Mam to samo, ale każe starym mnie budzić jak najszybciej bo potem marnuje całe dnie jak za późno wstanę. No ale ciężko ten ranking utrzymać, nołlajfy siedzą aż strach się pójść wysrać :feelsmage:

DoctorBlythe

DoctorBlythe

weeb
-
9d 4h 53m
Mam to samo, ale każe starym mnie budzić jak najszybciej bo potem marnuje całe dnie jak za późno wstanę. No ale ciężko ten ranking utrzymać, nołlajfy siedzą aż strach się pójść wysrać :feelsmage:
Ty nie gadaj o rankingu cioto jak klikera używałeś :woke::woke::woke:

Thread starter Similar threads Forum Replies Date
Lv99_BixNood [LDAR] How do weebcels cope with 99% of hentai being drawn by ugly incels? OffTopic 3
FastBananaCEO [Meme] Incels OffTopic 4
Higgscel In the bedroom. Would incels be masochistic or sadistic? OffTopic 22
Napoleon de Geso [Serious] Trait of ugly normie: hating incels OffTopic 2