Polski incels.co megathread

needsolution

needsolution

-
co ta Madzia Linette, już dwa razy serwowała po mecz i znowu breakpointy ma szwedka :feelstastyman::feelstastyman::feelstastyman:

PollockCel

PollockCel

I am not an incel
-
co ta Madzia Linette, już dwa razy serwowała po mecz i znowu breakpointy ma szwedka :feelstastyman::feelstastyman::feelstastyman:
ej myslisz ze ten dzieciak co pisal ze wypije szejka smierci naprawde sie zabil?

Napoleon de Geso

Napoleon de Geso

emoboydad voluntary incel lolipantsuführer
-
kurwa necerpie baby blet paskudstwo

TheNEET

TheNEET

School of Friendship dropout
-
jeden tydzień = jeden kolor :cryfeels::cryfeels::cryfeels: chciałbym już mieć czerwony
najlepszy pomarańczowy przy 4k według mnie tbhtbh
w ogóle to ojebałem dwa Dębowe Mocne i robię sobie chili sin carne

needsolution

needsolution

-
najlepszy pomarańczowy przy 4k według mnie tbhtbh
w ogóle to ojebałem dwa Dębowe Mocne i robię sobie chili sin carne
chciałbyś się zapić, no ale nie można.
według mnie najlepszy czerwony, potem ten multikolor, najgorszy to te takie niebieskie na samym początku oprócz tego za 500 postów

needsolution

needsolution

-
chyba typo na serio połasił się na stówkę, nie odpisuje od wczoraj, jak nie wyśle sprzętu do wtorku to idę na psiarskie

69920736_424286301545970_3289632146267832320_n-jpg.149108

Jawor

Jawor

I am new here bruh
-
1568469555433-png.149126
tysiunc bluz na rodzinem i chlep za 20k

Altarius

Altarius

We are the martyrs of society.
-
Witam, it's over for polakcels.

Toadman

Toadman

NEET
-
poles are the niggers of europe tbh

TheNEET

TheNEET

School of Friendship dropout
-
jfl patrząc na aktywność w tym temacie Polska jest stolicą incelstwa
non-Polishcel = fakecel

needsolution

needsolution

-
jfl patrząc na aktywność w tym temacie Polska jest stolicą incelstwa
non-Polishcel = fakecel
przykro mi ale zdaje się, że jesteśmy tutaj prawdopodobnie największą społecznością :worryfeels::worryfeels::worryfeels:

Jawor

Jawor

I am new here bruh
-
a to wszytko dzięki polkom

Akhnai

Akhnai

SSPXcel Jesuscoper
-
This is unrelated,but OP are Polish people more slavic or are they more Germanic?
(Genetically speaking)

needsolution

needsolution

-
This is unrelated,but OP are Polish people more slavic or are they more Germanic?
(Genetically speaking)
depends, im germanic without slav features

RemoveNormalfags

RemoveNormalfags

(-_-)ㄱ
-
Danzig bleibt deutsch.

Toadman

Toadman

NEET
-
אז מה שלומך חבורים

Jawor

Jawor

I am new here bruh
-
1568477362800-png.149138
no siema jak tam się bawicie
co o tym sądziecie?
według mnie
3. rak jak w chuj
7. rak niech zaczną jak facet zapierdalać
Luka płacowa w Polsce jest tematem złożonym i powinno się ją rozpatrywać, biorąc pod uwagę co najmniej kilka aspektów. Obok nagannych przypadków dyskryminacji płacowej, które na szczęście zdarzają się coraz rzadziej, mamy też szereg innych czynników. Jednym z najważniejszych jest wybór ścieżki zawodowej. Okazuje się, że kobiety rzadziej decydują się na kształcenie w obszarach, w których płaca zdecydowanie odbiega od średniej (np. IT). Panie częściej też pracują w niepełnym wymiarze godzin. Badania wskazują też, że kobiety cechują się przeciętnie niższą skłonnością do podejmowania ryzyka i mniejszym zamiłowaniem do negocjacji, co ogranicza potencjał do osiągnięcia wyższych stawek i zajęcia lepiej płatnych stanowisk.
a 8 na czym to ma polegać?Że teoretycznie we władzach publicznych powinno być po równo przedstawicieli obu płci? Jeśli tak to rak, we władzach powinni siedzieć specjaliści bez względu na płeć a umiejętności bęc elo

needsolution

needsolution

-
View attachment 149138no siema jak tam się bawicie
co o tym sądziecie?
według mnie
3. rak jak w chuj
7. rak niech zaczną jak facet zapierdalać
Luka płacowa w Polsce jest tematem złożonym i powinno się ją rozpatrywać, biorąc pod uwagę co najmniej kilka aspektów. Obok nagannych przypadków dyskryminacji płacowej, które na szczęście zdarzają się coraz rzadziej, mamy też szereg innych czynników. Jednym z najważniejszych jest wybór ścieżki zawodowej. Okazuje się, że kobiety rzadziej decydują się na kształcenie w obszarach, w których płaca zdecydowanie odbiega od średniej (np. IT). Panie częściej też pracują w niepełnym wymiarze godzin. Badania wskazują też, że kobiety cechują się przeciętnie niższą skłonnością do podejmowania ryzyka i mniejszym zamiłowaniem do negocjacji, co ogranicza potencjał do osiągnięcia wyższych stawek i zajęcia lepiej płatnych stanowisk.
a 8 na czym to ma polegać?Że teoretycznie we władzach publicznych powinno być po równo przedstawicieli obu płci? Jeśli tak to rak, we władzach powinni siedzieć specjaliści bez względu na płeć a umiejętności bęc elo
wszystko na nie, niech się pierdolą

Glokta

Glokta

Slavcel Inquisitor
-
Jak sądzicie co jest przyczyną epidemii stulejarstwa w Polsce? Co jest powodem że coraz więcej mężczyzn dołącza w nasze szeregi? Nie tylko to forum mam na myśli. Generalnie wydaje mi się że incele są w Polsce o wiele większą grupą społeczną niż wielu się wydaje.

needsolution

needsolution

-
Jak sądzicie co jest przyczyną epidemii stulejarstwa w Polsce? Co jest powodem że coraz więcej mężczyzn dołącza w nasze szeregi? Nie tylko to forum mam na myśli. Generalnie wydaje mi się że incele są w Polsce o wiele większą grupą społeczną niż wielu się wydaje.
Zachodnie standardy naszych witaminek (jeśli chodzi o urode jak i status oraz zasoby materialne), ktorych nie jesteśmy w stanie spełnić, u nas bieda, coraz gorsze warunki dla naszych mezczyzn jak i typowo ruska uroda. Przegrać w naszym spierdolonym kraju łatwo, ja pomimo przyzwoitej twarzy mam przejebane przez wage, wzrost i pare innych niby mało ważnych rzeczy a jednak.

DoctorBlythe

DoctorBlythe

weeb
-
Zachodnie standardy naszych witaminek (jeśli chodzi o urode jak i status oraz zasoby materialne), ktorych nie jesteśmy w stanie spełnić, u nas bieda, coraz gorsze warunki dla naszych mezczyzn jak i typowo ruska uroda. Przegrać w naszym spierdolonym kraju łatwo, ja pomimo przyzwoitej twarzy mam przejebane przez wage, wzrost i pare innych niby mało ważnych rzeczy a jednak.
wtf stary ty nie masz przejebane, wyglądasz jak model >_>

DoctorBlythe

DoctorBlythe

weeb
-
Ciekawi mnie czemu wcisz sam jestem
>nigdy nie zainstalował tindera ani żadnej innej apki do randek
>nigdy nie zagadał do dziewczyny w kontekście romantycznym
>nigdy nie zaprosił nikogo na randkę
>nie ma interakcji z dziewczynami w jego wieku bo ma nauczanie domowe
no cóż, to chyba dość jasne lol :feelsmage:

needsolution

needsolution

-
>nigdy nie zainstalował tindera ani żadnej innej apki do randek
>nigdy nie zagadał do dziewczyny w kontekście romantycznym
>nigdy nie zaprosił nikogo na randkę
>nie ma interakcji z dziewczynami w jego wieku bo ma nauczanie domowe
no cóż, to chyba dość jasne lol :feelsmage:
rok temu byłem w szkole to sie śmiali ze chudy i mały jestem. Zaraz obale ta lukrowana teze o prettyboy chad. 171cm wzrostu, 43 kg szkieletu pokrytego skórą, zdeformowana stopa, jedna noga chudsza i krotsza od drugiej, problemy mentalne, sam wiesz o czym mowie i chyba ci nie wspomniałem ze mija mama ma schizofrenie, do tego blada cera i wszyscy mi mówią ze wyglądam jakbym cpal przez lata albo chorował na coś
I odkryłem ostatnio asymetrie w oczach jedno neutral ct a drugie positive, a do tego zaniedbałem zeby w ciągu ostatnich dwóch lat.

DoctorBlythe

DoctorBlythe

weeb
-
rok temu byłem w szkole to sie śmiali ze chudy i mały jestem. Zaraz obale ta lukrowana teze o prettyboy chad. 171cm wzrostu, 43 kg szkieletu pokrytego skórą, zdeformowana stopa, jedna noga chudsza i krotsza od drugiej, problemy mentalne, sam wiesz o czym mowie i chyba ci nie wspomniałem ze mija mama ma schizofrenie, do tego blada cera i wszyscy mi mówią ze wyglądam jakbym cpal przez lata albo chorował na coś
wiem, nie chcę być niemiły, ale mimo wszystko nawet nie próbowałeś z dziewczynami. wiem o twojej mamie i sytuacji i bardzo mi przykro z tego powodu, musi ci być ciężko, ale uwierz mi, z dziewczynami nie miałbyś żadnych problemów gdybyś spóbował. masz bardzo ładną twarz, na polskie warunki to jest po prostu ewenement, a na pewno wiesz, czym dziewczyny najbardziej się sugerują - urodą. nie obklejają sobie ścian plakatami z męskimi bokserami czy super męskimi chadami, szaleją za to za pięknymi oskarkami.

needsolution

needsolution

-
wiem, nie chcę być niemiły, ale mimo wszystko nawet nie próbowałeś z dziewczynami. wiem o twojej mamie i sytuacji i bardzo mi przykro z tego powodu, musi ci być ciężko, ale uwierz mi, z dziewczynami nie miałbyś żadnych problemów gdybyś spóbował. masz bardzo ładną twarz, na polskie warunki to jest po prostu ewenement, a na pewno wiesz, czym dziewczyny najbardziej się sugerują - urodą. nie obklejają sobie ścian plakatami z męskimi bokserami czy super męskimi chadami, szaleją za to za pięknymi oskarkami.
narazie chce sie skupic y poprawiać pewność siebie wokół mojego własnego ciała gdyż go nie cierpię i wstydzilbym sie zdjąć nawet skarpetki. Potem zobaczmy

DoctorBlythe

DoctorBlythe

weeb
-
narazie chce sie skupic y poprawiać pewność siebie wokół mojego własnego ciała gdyż go nie cierpię i wstydzilbym sie zdjąć nawet skarpetki. Potem zobaczmy
ok, powodzenia bro :feelsautistic: :feelsmage: trzymam za ciebie zawsze kciuki.

B

BachusPL

Recruit
-
Sorry, I'm not Polish, bro
PL = player

needsolution

needsolution

-
gość serio połasił się na 110 zł bo nie odpisuje na wiadomości od trzech dni, nie wierzę.
poczekam do wtorku a potem pójdę na policje