Polski incels.co megathread

needsolution

needsolution

-
jak wam dzień minął? opowiadajcie bo cisza coś :feelsbadman::feelsbadman::feelsbadman:

U

UselesseatER

no shower for personality
-
jak wam dzień minął? opowiadajcie bo cisza coś :feelsbadman::feelsbadman::feelsbadman:
bylem w robocie i widzialem taka oto sytuacje:
Idzie sklepem jakis chad ( wydziarany, okulary przeciwslonczeczne w zamknietym pomieszczeniu :feelzez::feelskek:, wozi sie z barami na pol alejki, taki niby gangsta) i za nim idzie jego karyna, ale to doslownie za nim jak suka wszedzie szla. Sama ze 3 punkty brzydsza od niego, typowa dupa z patologii. Widac bylo ze tak go pilnowala, nie odstepowala go na krok i mierzyla wzrokiem inne laski jak je mijala.Ale mialem beke, bo wyglodalo wrecz jak kabaret. Dziwie sie ze facet nie mialem lepszej, ale coz moze w 2019 lepiej sie nie da.
Mimo wszystko pokazuje to, ze samica potrafi byc 'wierna' jesli sobie upoluje kolesia co wyglada jak ona razy dwa.

BrendioEEE

BrendioEEE

Prophet
-
あい いと だ ぷぷ

needsolution

needsolution

-
bylem w robocie i widzialem taka oto sytuacje:
Idzie sklepem jakis chad ( wydziarany, okulary przeciwslonczeczne w zamknietym pomieszczeniu :feelzez::feelskek:, wozi sie z barami na pol alejki, taki niby gangsta) i za nim idzie jego karyna, ale to doslownie za nim jak suka wszedzie szla. Sama ze 3 punkty brzydsza od niego, typowa dupa z patologii. Widac bylo ze tak go pilnowala, nie odstepowala go na krok i mierzyla wzrokiem inne laski jak je mijala.Ale mialem beke, bo wyglodalo wrecz jak kabaret. Dziwie sie ze facet nie mialem lepszej, ale coz moze w 2019 lepiej sie nie da.
Mimo wszystko pokazuje to, ze samica potrafi byc 'wierna' jesli sobie upoluje kolesia co wyglada jak ona razy dwa.
A może sama daje dupy na boku, a go pilnuje bo hipokryzja w dzisiejszych czasach jest już nie do obliczenia.
U mnie dzisiaj jacyś hiszpanie się wozili jakimś samochodem za 20k po wioskach, mówie serio, chyba myślą że są Bogami tutaj dzieki temu i nie zdziwiłbym się jak mają racje.
あい いと だ ぷぷ
hqdefault-jpg.144432

PolishMisanthrope

PolishMisanthrope

feminine face kills
-
tak sobie obejrzałem teraz taki chujowy serial gdzie facet oszukał laskę (dodam że przebijał ją o 1-2 punkty w atrakcyjności, dość wysoki), że jest dyrektorem itd. ona od razu w histerię jak mogłeś mnie oszukać itd. wcześniej nie zwracałem na to uwage ale jak teraz pomyślę, nie boli ją wcale to kłamstwo, ja by ją okłamał, że jest biedny, a byłby bogaty to nic by to nie zrobiło, tutaj chodzi o to, że jej facet nie jest dyrektorem, dynamiczakiem, a zwykłym szarakiem pracującym jako zwykły przedstawiciel handlowy, dodam że laska była kaszalotem w mojej opinii.
prawie jak życie

starystulejarz

starystulejarz

27 years old khfl slavcel neetcel (11yrs+) virgin
-
Wypilem herbate zielona x3 i melise x2, uprawialem fat/boarmaxxxing w postaci zjedzenia wczorajszej pizzy oraz zjadlem tortille z serem feta i zoltym, mixem salat, oliwkami, kukurydza i sosem srednio ostrym na obiad, pogralem w lola i Remnant of the ashes, dalej meczy mnie przeziebienie, bol nadgarstka i sciegien, byl fap x2, obejrzalem goblin slayera 2 odcinki (cucki sie wkurwiali bo femoidy sa tam gwalcone przez gobliny :feelskek: :feelskek:) , 1 odcinek vineland saga oraz 1 odc money heist. :dab::dab::dab: Gdyby zydzi nagrali serial/film o incelach to bylby to najnudniejsza rzecz jaka moze czlowiek obejrzec, kazdy dzien jest taki sam mozesz oszalec z nudow, pierwsze lata neetowania byly fajne czules sie wolny mogles robic co chciales ale teraz to jest przeklenstwo od ktorego nie mozesz uciec.

Tak wyglada zycie incela neeta lat 27 w kraju zwanym Polska kazdy dzien pelen copesow zeby nie umrzec z samotnosci i depresji. Jeden nowy czlonek dolaczyl do naszego incelowskiego polskiego serwera discord na ktory zapraszam.

Last edited:
DoctorBlythe

DoctorBlythe

weeb
-
Wypilem herbate zielona x3 i melise x2, uprawialem fat/boarmaxxxing w postaci zjedzenia wczorajszej pizzy oraz zjadlem tortille z serem feta i zoltym, mixem salat, oliwkami, kukurydza i sosem srednio ostrym na obiad, pogralem w lola i Remnant of the ashes, dalej meczy mnie przeziebienie, bol nadgarstka i sciegien, byl fap x2, obejrzalem goblin slayera 2 odcinki (cucki sie wkurwiali bo femoidy sa tam gwalcone przez gobliny :feelskek: :feelskek:) , 1 odcinek vineland saga oraz 1 odc money heist. :dab::dab::dab: Gdyby zydzi nagrali serial/film o incelach to bylby to najnudniejsza rzecz jaka moze czlowiek obejrzec, kazdy dzien jest taki sam mozesz oszalec z nudow, pierwsze lata neetowania byly fajne czules sie wolny mogles robic co chciales ale teraz to jest przeklenstwo od ktorego nie mozesz uciec.

Tak wyglada zycie incela neeta lat 27 w kraju zwanym Polska kazdy dzien pelen copesow zeby nie umrzec z samotnosci i depresji. Jeden nowy czlonek dolaczyl do naszego incelowskiego polskiego serwera discord na ktory zapraszam.

jaką herbatę zieloną najbardziej lubisz? próbowałeś kiedyś matchy?
goblin slayer jest gówniany, nawet nie patrząc na gwałt, kompletny brak logiki źle działa na mój autyzm. ale vinland saga super, poczekaj jeszcze dwa-trzy odcinki i się akcja rozkręci.

needsolution

needsolution

-

ja jutro dołączę. na discorda bo teraz już. nie wstane, tylko piszcie jak ktos chce pogadac Ostrzegam mam glos przegrywusa

PolishMisanthrope

PolishMisanthrope

feminine face kills
-
dostałem bana na discordzie dla inceli za bycie za bardzo youncelem reeeeeeee
@needsolution pomścij mnie towarzyszu

PolishMisanthrope

PolishMisanthrope

feminine face kills
-
ale my mamy własnego discorda kumplu czy ty mówisz. O tym polskim?
ta, tym do którego starystulejarz podlinkował
a co do tego oficjalnego incels.co to boję się napisać do knajjda o whitelista

starystulejarz

starystulejarz

-
dostałem bana na discordzie dla inceli za bycie za bardzo youncelem reeeeeeee
@needsolution pomścij mnie towarzyszu
jestes jebanym fakecelem podwiek 16 lat i lizales sie w przedszkolu z locha powinni cie zbanowac nie tylko na discordzie ale na tej stronie :reeeeee: :reeeeee: :reeeeee:
mnie to od przedszkola wytykali palcami i szkalowali niszczac psychike kawalek po kawalku a ty sobie lizales malolaty, ciekawe co jeszcze ukrywasz przed nami

i jeszcze ta promocja pedofilii brawo

@knajjd ban that fakecel he was making out in kindergarden with a foid, he will never understand how it is to be incel especially since he is 16 years old atm, also he promotes paedophilia as seen above (kompowiec2cel 2.0 #pdk)

Last edited:
needsolution

needsolution

-
ostro tutaj widzę, ale starajcie sie być mili dla siebie. I spokojnie jakieś zabawy w wieku przedszkolnym to nic, mimo to mogs me. PolishMisantrophee ogarnij sie nie promuj zbokow bo właśnie przez takie coś ludzie nas biora za najgorsze dno. Bana nie dostaniesz bo bez żadnych doświadczeń seksualnych jesteś a 6 letnia dziewczynka sinie liczy prawie nic przed dojrzewaniem sie nie liczy bo potem jest weryfikacja, ale uważaj co piszesz na stronie i poza bo stwierdzenie ze zboki sa spoko tez mi sie bardzo nie podoba zwłaszcza e mam mala siostrę ktora jest oczkiem w głowie.

PolishMisanthrope

PolishMisanthrope

feminine face kills
-
PolishMisantrophee ogarnij sie nie promuj zbokow bo właśnie przez takie coś ludzie nas biora za najgorsze dno
jk
chodziło mi o fajnych panów jak Napoleon de Geso i innych memiarzy bo oni są jednymi z najbardziej fun ludzi tutaj

needsolution

needsolution

-
@starystulejarz spokojnie bracie jakbyś wszedł bardziej into w te forum i ludzi tutaj to byś zobaczył ze większe kwiatki tu biegają wiec na chilku jak ma 16 lat to jeśli nie jest tak zle to szybko przestanie tu postowac jak sie ogarnie, narazie to nawet mod nie ma podstaw do bana
jk
chodziło mi o fajnych panów jak Napoleon de Geso i innych memiarzy bo oni są jednymi z najbardziej fun ludzi tutaj
le uwa bo nasi wrogowie tylko czekaja na takie zarciki wyjete z kintekstu by w nasteon artykule nas osmieszyc mam nadzieje ze wuesz o co chodzi, przepraszam za błędy ale ledwo zipie

T

ThouShallObeyKing

Veteran
-
Mam potezna fobie spoleczna byly takie okresy gdy nie wychodzilem z domu przez pol roku czy rok przez paniczny strach przed ludzmi, depreche z myslami samobojczymi ktora wystepuje codziennie, jakas forme autyzmu bo od przedszkola ludzie twierdzili ze jestem jakis dziwny i nudny bo zawsze interesuje sie tylko jednym tematem (gierki/bajki czy tez anime) nie umiem robic small talku z normictwem oraz to ze za bardzo skupiam sie na malych pierdolach, bezsennosc tylko okazyjnie wiec tez jestem czesciowo niepelnosprawny zwlaszcza jesli mnie porownasz do dynamicznych oskarkow ktorzy nigdy ludzi sie nie bali i przychodza do domu tylko zeby naladowac baterie do balangowania nazajutrz. Nawet nie wyobrazam sobie siebie jako osoby ktora by mogla pracowac na jakimkolwiek stanowisku.
Ja z 5 lat nie wychodze bo nie mam z Kim XD nie powiedzialbym ze sie boje ludzi, raczej ich nienawidze bo zostalem zawiedziony zmanipulowany I obrazony over and over a to czy bylem jednym z najwkekszych debili czy najbardziej lubianych w danej okolicy zalezy of reputacji bo zdazalo mi sie I tak I tak w roznych miejscach

Jak w klasie czy pracy pare osob powie ze jestes debil czy cos innego negatywnego to juz social death w tym miejscu, lepiej zmienic

Gorzej Jak w miejscu zamieszkania jestes nielubiany a finansowo nie mozesz sie wyprowadzic no bo polskie wyplaty nie starcza no Chyna ze masz ogarnieta prace lepsza jakas

needsolution

needsolution

-
Ehh dopiero wstałem, 11:00 godzina. Lipton, źle się czuje.
tenor-gif.144551

Jakby ktoś był ciekawy to wczoraj odbywały się mecze polaków na US Open, Majchrzak, Świątek awansowali, Hurkacz, Fręch odpadli po pełnowymiarowych meczach.

needsolution

needsolution

-
jak coś to jestem na discordzie już :feelsokman::feelsokman::feelsokman:

needsolution

needsolution

-
Też nie zacząłem 4 lata temu i jeszcze nie skończyłem xD Polska ma jedną z najgorszych zdawalnosci w Europie
Polska to dziura Europy, z bólem serca ale tak jest.
Tutaj jest prędkość z jaką otworzysz firmę tutaj. Polska jak zwykle jeden z najgorszych.

comment_1wamdlqtr1xn48ubwwgexixmtrsgzb9w-w400-jpg.144601

Modus Coperandi

Modus Coperandi

thanks for the rope, kind stranger
-
incel meetup at pol'and'rock 2020 ok, it's free.

starystulejarz

starystulejarz

-
starystulejarz

starystulejarz

-
co tam? będziesz na discordzie dzisiaj to bysmy mogli pogadać jak tam życie mija
caly czas jestem ale w kamuflarzu zeby mnie normictwo nie rozpoznalo :feelshehe:

needsolution

needsolution

-
@DoctorBlythe @starystulejarz @Stulejarz @WawelDragon1683 @TheNEET @chesscel @ThouShallObeyKing @PolishMisanthrope @ForlornOne @Bourbon @Janusz_Pawulon @UselesseatER @RopeIsMyLove
Jak tam wam dzień minął, u mnie całkiem średnio.
Trochę rehabilitację porobiłem, pospamiłem tutaj, posprzątałem pokój, trochę zjadłem więcej niż zazwyczaj a zaraz będę sobie Harry'ego Pottera oglądał, a jak u was?

chesscel

chesscel

unphotogenic subhuman with aspie stare
-
Średnio też, w chuj slońca tutaj co mnie wkurza, nie mogę sie ubierać w moje ulubione bluzy bo za gorocą, niech już sie to lato skończy

WawelDragon1683

WawelDragon1683

I will wageslave 'till death
-
@DoctorBlythe @starystulejarz @Stulejarz @WawelDragon1683 @TheNEET @chesscel @ThouShallObeyKing @PolishMisanthrope @ForlornOne @Bourbon @Janusz_Pawulon @UselesseatER @RopeIsMyLove
Trochę rehabilitację porobiłem, pospamiłem tutaj, posprzątałem pokój, trochę zjadłem więcej niż zazwyczaj a zaraz będę sobie Harry'ego Pottera oglądał, a jak u was?
@Johny.speiz zapominasz. To też polak z tego co wiem.
Czemu harrego pottera oglądasz? To gówno straszne jest.

PolishMisanthrope

PolishMisanthrope

feminine face kills
-
popełniłem tradycyjny błąd: wyszedłem na zewnątrz

starystulejarz

starystulejarz

-
Dzien jak codzien dla neeta zanim chcesz zaczac cos robic to juz jest 20:00 i zaraz musisz isc spac :feelsrope:

TheNEET

TheNEET

School of Friendship dropout
-
dziś oglądam Family Guya i w sumie tyle zrobiłem
mało jadłem, ale wypiłem jakieś 10 litrów wody

T

ThouShallObeyKing

Veteran
-
ja gre robie wolno idzie ale spoczi

WawelDragon1683

WawelDragon1683

I will wageslave 'till death
-

NIE dziala mi to zaproszenie na discord.

DoctorBlythe

DoctorBlythe

weeb
-
Straszne nudy w korpo, cały dzień siedziałem przy biurku i udawałem że pracuję, dopiero w ostatniej godzinie wziąłem się za robotę. Zamówiłem sobie kfc, pooglądałem anime, dzień jak co dzień.

SupremeG

SupremeG

Low T faggot Gymcel
-
Merula jest najlepszą czarownicą w Hogwarcie. Jest bardzo utalentowana, inteligentna i ambitna. W szkole zawsze ma dobre stopnie. Jest także najpiękniejszą dziewczyną w Hogwarcie. Jest w każdej grze quidditcha od urodzenia. Salvation Snyde. Najlepsza czarownica w Hogwarcie kurwa.

Napoleon de Geso

Napoleon de Geso

emoboydad voluntary incel lolipantsuführer
-
polskie baby kurwy necerpie blet

Stulejarz

Stulejarz

Officer
-
ale gorąco, jajka się topią przed kompem

starystulejarz

starystulejarz

-

Coraz wiecej newsow o tym podatku wiec zapewne beda chcieli go wprowadzic w zycie
Merula jest najlepszą czarownicą w Hogwarcie. Jest bardzo utalentowana, inteligentna i ambitna. W szkole zawsze ma dobre stopnie. Jest także najpiękniejszą dziewczyną w Hogwarcie. Jest w każdej grze quidditcha od urodzenia. Salvation Snyde. Najlepsza czarownica w Hogwarcie kurwa.
kak kolt

TheNEET

TheNEET

School of Friendship dropout
-
Janusz_Pawulon

Janusz_Pawulon

Recruit
-
Nie ma chuja nie wprowadzą tego

Janusz_Pawulon

Janusz_Pawulon

Recruit
-
No siema jak tam zdrówko, co nic nie piszecie?

Eskimocel

Eskimocel

Mogged from Perugia to Bratislava
-
just vanish theory

PolishMisanthrope

PolishMisanthrope

feminine face kills
-
coś jest nie tak, czekam na pisiorów żeby ogłosili oficjalnie falę aresztować naszego ludu

Janusz_Pawulon

Janusz_Pawulon

Recruit
-
Kolejny dzień, i znowu to samo...

needsolution

needsolution

-
Witam wróciłem.
@starystulejarz RIP, co on przeskrobał?
@DoctorBlythe @Stulejarz @WawelDragon1683 @TheNEET @chesscel @ThouShallObeyKing @PolishMisanthrope@ForlornOne @Bourbon @Janusz_Pawulon @UselesseatER @RopeIsMyLove
opowiadajcie co się tam u was dzieje :) coś ciekawego? u mnie lipa straszna ale jakoś daje radę.