Polski incels.co megathread

needsolution

needsolution

rent free
-
skurwysyny mnie rozpierdalaja XD typo mi mowi ze dynamicznosia mozna baby zdobywac bez ryjca dobrego xd
dlategoż mówie, że to rakowisko, byłem tam przez chwilę ale ludzie dziwni

S

Sudoku

Recruit
-
Nigdy nie uzywalem polskich stron, moze dlatego czuje sie jak spierdon co niepotrafi mowic po polsku. Nawet moj brat do mnie po angielsku nawija wiec gdybym nie gadal z rodzicami to pewnie bym zapomnial jezyk xd

TheNEET

TheNEET

School of Friendship dropout
-
Ej korzystacie z wykopu? postuje tam czasem cos ale kurwa tam jest tyle cucków jebanych i bluepillerów że to jest masakra, mało kto rozumie blackpill
wykop = reddit (jeśli chodzi o :bluepill:)
Nigdy nie uzywalem polskich stron, moze dlatego czuje sie jak spierdon co niepotrafi mowic po polsku. Nawet moj brat do mnie po angielsku nawija wiec gdybym nie gadal z rodzicami to pewnie bym zapomnial jezyk xd
emigrantcel?

needsolution

needsolution

rent free
-
to dobrze, wypok to rak, nie warto tego czytać.

S

Sudoku

Recruit
-
Rzucilem liceum jakies 10 lat temu i od tamtej pory bylem jak ci japonscy hikikomori
Caly kontakt jaki mialem byl glownie przez internet
Jak gadasz po angielsku caly czas to zaczynasz polskich slow zapominac
Kilka razy mi sie zdazylo ze mama mnie cos zapytala a ja jej po angielsku odpowiedzialem odruchowo xd

PollockCel

PollockCel

I am not an incel
-
Jest tu ktoś po 30 ?

Weed

Weed

ded srs
-
Slavcels unite, I understand 50% of this thread ded srs

WawelDragon1683

WawelDragon1683

You can numb the pain, but it will never go away.
-
Rzucilem liceum jakies 10 lat temu i od tamtej pory bylem jak ci japonscy hikikomori
Kilka razy mi sie zdazylo ze mama mnie cos zapytala a ja jej po angielsku odpowiedzialem odruchowo xd
ja podobnie mam. już nawet zaczynam myśleć po angielsku.

WawelDragon1683

WawelDragon1683

You can numb the pain, but it will never go away.
-
Mewcel

Mewcel

Hail Satanlossus
-
Нифига не понимаю

TheNEET

TheNEET

-
to w sumie ja od kilku lat :lul: okazjonalnie zapominam polskich słow, ale po angielsku teְż nie mówię zbyt dobrze, więc jest tak bardzo over dla mnie, że to nawet nie jest śmieszne :feelsrope:

needsolution

needsolution

rent free
-
If I lived in Poland or any other slavic country for at least a year I would speak it fluently tbh
also
ded srs ja pierdoleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
high iq, i wish i could learn russian

PollockCel

PollockCel

I am not an incel
-
jestem s Rosii, blyad

tak, here's example.. jezyki = jezyki in Russian, to samo = to samoe

same
Lets unite through hateukrainiansmaxx

chesscel

chesscel

unphotogenic subhuman with aspie stare
-
If I lived in Poland or any other slavic country for at least a year I would speak it fluently tbh
also
hammy jest najlepszy ngl
hamlossus_shirt-rd266091bb1a046389f1e70873d2c20ce_k2g1o_307-jpg.147880

TheNEET

TheNEET

-
also
po zrobieniu sobie maratonu filmów tego gościa zaczynałem rozumieć coraz więcej czeskiego

Weed

Weed

ded srs
-
high iq, i wish i could learn russian
You can, the hardpest part will be learning the alphabet for you otherwise you could do it if you tried, at the end of the day it's 100x easier for you than non slavic people.
hammy jest najlepszy ngl
View attachment 147880
duzy ladny chlopak
37is17r-jpg.147881

Lets unite through hateukrainiansmaxx
meh I don't really hate Ukrainians, I believe in inviduality and fuck politics, I feel like there's propoganda from both sides on every part of the world, be it USA, UK, Brazil, Russia, Ukraine, Poland, they all produce propoganda for their own benefit therefore believing in inviduality is much better.
po zrobieniu sobie maratonu filmów tego gościa zaczynałem rozumieć coraz więcej czeskiego
Yes I believe Czech and Polish are most similiar tbh
Also my polska friends, listen to tsoy ded srs

Last edited:
PollockCel

PollockCel

I am not an incel
-
pojebało cię
@Eskimocel = ukrainian bro
chuj z nim
meh I don't really hate Ukrainians, I believe in inviduality and fuck politics, I feel like there's propoganda from both sides on every part of the world, be it USA, UK, Brazil, Russia, Ukraine, Poland, they all produce propoganda for their own benefit therefore believing in inviduality is much better.
all good things in life are based on hate

needsolution

needsolution

rent free
-
ten eskimozjeb to ma nagorzej, nam polki ruchaja niemcy wlosi i hiszpanie, im ukrainki uciekaja do nas XD kurwa jaki przegryw
wiesz mysle ze jakbys go spotkał to by cie rozjebał za takie słowa.
i uprzedzam cię, jeszcze jeden atak w strone jakiegoś z użytkowników tutaj i pójdzie report do moderatora i lecisz

PollockCel

PollockCel

I am not an incel
-
wiesz mysle ze jakbys go spotkał to by cie rozjebał za takie słowa.
i uprzedzam cię, jeszcze jeden atak w strone jakiegoś z użytkowników tutaj i pójdzie report do moderatora i lecisz
XDDDDDDDDDDDDDDDD
przecierz sobie zartuje
pozatym co jest takiego zlego w tym co powiedzialem? sprawdz sobie malzenstwa polek + np. włochów a potem polaków i włoszek, tak samo jest z ukrainkami i polakami, i ukraincami i polkami. Kobiety uciekaja z tych krajów do krajów gdzie jest wiecej kasy to fakt, to nie wiem za co ty chcesz mnie zreportowac

needsolution

needsolution

rent free
-
XDDDDDDDDDDDDDDDD
przecierz sobie zartuje
pozatym co jest w tym takiego zlego co powiedzialem?
od początku zacząłeś pisać z nienawiścią o ukraińcach, bądź okej dla każdego, tutaj nie ma lepszych i gorszych

PollockCel

PollockCel

I am not an incel
-
od początku zacząłeś pisać z nienawiścią o ukraińcach, bądź okej dla każdego, tutaj nie ma lepszych i gorszych
...
sa gorsi i lepsi, jest hierarchia w swiecie, niektore narody sa lepsze niektore sa gorsze,

Last edited:
angrycurrycel

angrycurrycel

Untermensch
-
twój przyjaciel 2340922 dostaje dziewczyny

Jawor

Jawor

I am new here bruh
-
S I E M A N K O witam w mojej kuchni

PollockCel

PollockCel

I am not an incel
-
@needsolution technikum czy liceum?

needsolution

needsolution

rent free
-
jebać wyniki to nic nie daje XD aby zdać to raz a 2 że poszukaj ogloszeń pracy, wszedzie praktycznie masz minimum srednie wyksztalcenie, ludzie beda cie bardzo oceniac jak nie skonczysz tego, mam 3 kumpli co rzucil, i teraz wrocili i robia zaocznie czy jak to sie nazywa.
pracowales kiedys?
no jak ktoś się rzuca na jakieś wysokie stanowiska to tak jest, planuje zaocznie skończyć też ale muszę dać sobie czas, a mam dość dobry plan na siebie, na razie zdradzać nie będę, tak pracowałem na czarno jak byłem poniżej 18, czasami po 12h więc dla mnie żadna praca to nie problem póki nie trzeba czegoś mega ciężkiego dźwigać

PollockCel

PollockCel

I am not an incel
-
no jak ktoś się rzuca na jakieś wysokie stanowiska to tak jest, planuje zaocznie skończyć też ale muszę dać sobie czas, a mam dość dobry plan na siebie, na razie zdradzać nie będę, tak pracowałem na czarno jak byłem poniżej 18, czasami po 12h więc dla mnie żadna praca to nie problem póki nie trzeba czegoś mega ciężkiego dźwigać
no nie wiem, ty wiesz najlepiej w jakies sytuacji jestes, nie bd ci pierdolil ale i tak jestes juz incelem i ludzie cie nienawidza, chcesz jeszcze im pomoc nie kończąc sredniej szkoły? to slaba opcja imo

needsolution

needsolution

rent free
-
no nie wiem, ty wiesz najlepiej w jakies sytuacji jestes, nie bd ci pierdolil ale i tak jestes juz incelem i ludzie cie nienawidza, chcesz jeszcze im pomoc nie kończąc sredniej szkoły? to slaba opcja imo
myślisz że mi zależy? jak nie pójdzie to zawsze będę miał sznur pod ręką.

PollockCel

PollockCel

I am not an incel
-
nie rzucili sie na wysokie stanowiska, poprostu posmakowali troche jak to jest pracowac bez wyksztalcenia tutaj w polsce za marne pieniadze i wrocili z podkulonym ogonem,
myślisz że mi zależy? jak nie pójdzie to zawsze będę miał sznur pod ręką.
ile ty masz lat serio?

needsolution

needsolution

rent free
-
nie rzucili sie na wysokie stanowiska, poprostu posmakowali troche jak to jest pracowac bez wyksztalcenia tutaj w polsce za marne pieniadze i wrocili z podkulonym ogonem,

ile ty masz lat serio?
ja emigruje do UK za miesiąc